zašto...?

zato sto sve dosadi na kraju u zivotu
ima ona fora za svaku dobru ribu postoji frajer kome je dosadila...tako i ovo :lol:
mislim naravno ako ti neko dosadi ne znaci da treba da varas, raskantaj se idi dalje, prevara nije resenje problema, al to je druga tema...

- - - - - - - - - -



ti gledas usko, kroz sebe, gledaj sire, u globalu....

pa necu da gledam kroz tebe valjda :P
 
Ne znam vala.....


al ovaj moj je vazda nakon sexa teo da spava, a ja sam tela da se mazim i nako...pricam nesto, pa ti sad vidi ko je tu sa dusom a ko bez!.

ok, tvoj slučaj je školski primer kako muškarac ne treba da radi sa ženom, tj. kako da radi ako oće da je izgubi brrzo...
pa čekaj...jel se opasuljio u međuvremenu, il nije stiglo dotle...?
 
znači nije se opasuljio...:sad2:
pored take žene da je ne primećuje...:neutral:
meni nikad nisu bili jasni ti što imaju tako neku atraktivnu žensku...misim aj da je gabor neki pa ajde...al i tad...šta...nisam mu je ja biro...al ovo jeote riba dobra i to...a on čita novine, gleda dnevnike i filmove, okreće joj dupe uveče...:dash:
 
Sad ispade, ako se javiš, a od muških si, da si dobar *****... jer poznaješ materiju.
A ako si žensko, onda si imala samo dobre... i još bolje.
Win-win situacija.
Uostalom, zar je iko očekivao drugačiji ishod kad se skupe elitne jebačke jedinice Krstarice...
 
Ја не знам зашто се уопште ту сад нешто прича о женској верности... То су оне, помириш се са тим и небо ти делује некако лепше, тј просто се не оптерећујеш са тим... Е сад, то што сте се ви оженили и за*ебали ја не знам шта бих вам рекао...

А те приче као "зашто би жене варале ако су задовољне" то онда значи да жене варају само када су незадовољне? Немојте људи, пресмешна је прича.
 
Ја не знам зашто се уопште ту сад нешто прича о женској верности... То су оне, помириш се са тим и небо ти делује некако лепше, тј просто се не оптерећујеш са тим... Е сад, то што сте се ви оженили и за*ебали ја не знам шта бих вам рекао...

А те приче као "зашто би жене варале ако су задовољне" то онда значи да жене варају само када су незадовољне? Немојте људи, пресмешна је прича.

a zbog cega majke ti zena vara,ako te neko stavrno voli i lepo mu je stobom,onda ce uzivati u tome sto ima...osim ako se ne ozenis sa neformiranom,nezrelom,ili sebicnom osobom kojoj je stalo samo do trenutnih potreba i zelja,sa
osobom koja ne zna sta zeli,ne zna da voli i ne zna sta je ljubav....
naravno da svakom i u vezi i u braku moze da se desi da oseti fizicku privlacnost ka nekoj dr osobi,uostalom to je prirodno...al neces zbog toga da ides da se ebes sa svakim dr,jer znas da te kod kuce ceka nesto posebno,nesto sto zahteva vernost,paznju i posvecenost,nesto sto te ispunjava i zao mi je ako nisi to doziveo u zivotu...
 
a zbog cega majke ti zena vara,ako te neko stavrno voli i lepo mu je stobom,onda ce uzivati u tome sto ima...osim ako se ne ozenis sa neformiranom,nezrelom,ili sebicnom osobom kojoj je stalo samo do trenutnih potreba i zelja,sa
osobom koja ne zna sta zeli,ne zna da voli i ne zna sta je ljubav....
naravno da svakom i u vezi i u braku moze da se desi da oseti fizicku privlacnost ka nekoj dr osobi,uostalom to je prirodno...al neces zbog toga da ides da se ebes sa svakim dr,jer znas da te kod kuce ceka nesto posebno,nesto sto zahteva vernost,paznju i posvecenost,nesto sto te ispunjava i zao mi je ako nisi to doziveo u zivotu...

Ти стварно хоћеш да кажеш како жене варају само и само кад нису задовољне? Да нема ок типова, скроз на месту који су се одрали да некој тамо буде лепо и она их опет превари? Ајде бре не лупај...
 
ti lupas jer ne umes da razlikujes kvalitetne ljude od onih kakve sam ti opisala,takva ce sigurno da te zajebe ma koliko dobar ti bio,
druga stvar(ako si mislio na pare) da bi nekoj normalnoj bilo lepo ne treba sa se oderes,niti ce ti ista to traziti,u normalnoj vezi vi ste jednaki,a ako je muskarac u fazonu ja imam pare ribe lepite se za mene,
ili misli da ce pravu zenu zadovoljiti samo parama taj nikad nece biti srewcan,osim ako se ne zadovoljava iskljucivo kreativnim izborima iz silikonske doline...
 
ti lupas jer ne umes da razlikujes kvalitetne ljude od onih kakve sam ti opisala,takva ce sigurno da te zajebe ma koliko dobar ti bio,
druga stvar(ako si mislio na pare) da bi nekoj normalnoj bilo lepo ne treba sa se oderes,niti ce ti ista to traziti,u normalnoj vezi vi ste jednaki,a ako je muskarac u fazonu ja imam pare ribe lepite se za mene,
ili misli da ce pravu zenu zadovoljiti samo parama taj nikad nece biti srewcan,osim ako se ne zadovoljava iskljucivo kreativnim izborima iz silikonske doline...

Који бре квалитетни људи? Свако гледа своје дупе и свако би те продао за динар... О чему причаш ти...

Ево ти нешто укратко: "Сви ти добри људи са злим намерама, и сви ти лоши људи са добрим намерама, сви су на нашој страни, само смо ми на супротној".

Нисам мислио на паре, и како то да су ти аутоматски паре на уму? Видиш, ја на то нисам ни помислио, мислио сам одереш се трудећи се око ње у сваком смислу. Види, ја генерално људима не верујем и сматрам да су пи*де, али женама, па ту не верујем реч једну, али реч једну једину... И не, није ме нека за*ебала, и не нисам киван ни на кога, ово говорим врло смиреним тоном што би се рекло. И ово кад чујем "ili misli da ce pravu zenu zadovoljiti", мсм то прааааааава жена хахахха... Хит...
 
Који бре квалитетни људи? Свако гледа своје дупе и свако би те продао за динар... О чему причаш ти...

Ево ти нешто укратко: "Сви ти добри људи са злим намерама, и сви ти лоши људи са добрим намерама, сви су на нашој страни, само смо ми на супротној".

Нисам мислио на паре, и како то да су ти аутоматски паре на уму? Видиш, ја на то нисам ни помислио, мислио сам одереш се трудећи се око ње у сваком смислу. Види, ја генерално људима не верујем и сматрам да су пи*де, али женама, па ту не верујем реч једну, али реч једну једину... И не, није ме нека за*ебала, и не нисам киван ни на кога, ово говорим врло смиреним тоном што би се рекло. И ово кад чујем "ili misli da ce pravu zenu zadovoljiti", мсм то прааааааава жена хахахха... Хит...

aaaaaaaaaau brate al je tebi lepo..prvo pola ljudi izraz odrati koristi za pare ili odrao me je za pare,a nikad nisam cula da je neko reko odrao sam se trudeci se oko...,moze otkinuo sam se od posla i sl,al totalno nebitno..
drugo pod prava ne mislim savrsena to ne postoji,vec neko ko ce biti zasluzan tvoje ljubavi.
trece debila imas na sve strane,al nit su svi muskarci debili,nit su sve zene fukse,nervira me kad bilo to zensko ili musko kaze,nerviraju me bilo kakve generalizacije tog tipa..
i dalje,ja ne smatram dazivim u idealnom svetu al isto tako ne idem u extreme kao ti,jer ga preterujes..
ono,sta da ti kazem,uzivaj sa takvim stavom,samo ne znam kakva te ti to sreca biti..
 

Back
Top