не знам зашто...

ja na kraju nisam razumeo pitanje

ili da li mozete da svrsite i kad vam se ne svrsava?
:roll: sad ono sedim i ne svršava mi se.

U principu krajni cilj seksanja je orgazam ali lepo je sva ta (pred)igra. Pa kad se kruniše orgazmom onda je top.

Ja mogu uvek
I ako nisam raspolozena
Brzo me to prodje i udjem u stos 😂
U predhodnim vezama su bile situacije kada nisam raspolozena nisam i nista se neće desiti.

Ali moj dragi zna da me otključa.

Ima situacija kada dobar seks me baš rastereti. Otkloni napetost.
Dobro je sto seks ima orgazam.

а сврш како иде кад си под стресом?
ne ide,mucenje i za nju i za mene...
a bez stresa,kad jebbem uživam u njenim grudima,njenoj mirisnoj pičci,guzi koju joj stiskam dok se ljuljamo u ritmu i tako kad svršim,a ako mi je otvoren prozor,ume da mi odleti i do komšije Steve prekoputa,čovek dvadeset godina nije morao da kreči tu stranu do mene,bog da mu dušu prosti

Zanimljiva tema, kao klincu mi je seksualnost bila uteha i sigurna luka od mnogih stvari. Kad obaveze pritisnu, kad mi se sve smuči, eto seksualnosti da se doživi nešto zabavno i opuste napregnuti nervi.

Sad je drugačije, kad sam depresivan nemam snage ni za šta... pogotovu ne za neku seksualnu varijantu, bilo privatnu, bilo u dvoje... valjda s godinama to dolazi, otkud znam, čovek ogugla na mnoge stvari...

да ли сте од оних да кад сте психички скурцани склони томе да још више је6ете/дркате или сте скроз у дауну и што би наш народ рекао ни за qрац нисте?
јел можете да свршите ако вам је у глави хаос или можете и кожу да огулите с полног органа, а од сврша ништа?
Раније сам имала периоде када сам због брзине живота, обавеза и стреса била без воље за сексом, тада нисам ни почињала јер мозак није дозвољвао опуптање неопходно за оргазам. Међутим све се променуло када ми је докторка забранила да се нервирам.

Дакле, да нема оргазма када си у ...знаш.

... али увек кад сам на љису моје љис дилеме ме асоцирају на нешто из секс и град серије, да не кажем из секса и града
тако сам се сад сетила оног када је саманта мислила да је изгубила оргазам.. и било је оно смешно кад је кери рекла као где си га изгубила, у таксију.. а није смешно, јер кери баш и није имала смисла за хумор
ал то сад нема везе
него поента
саманта је "изгубила оргазам" јер је нешто била психички оптерећена, на неку сахрану су ишли, тако нешто
и сад ја да вас питам.. пошто знам да постоје ту две врсте људи
да ли сте од оних да кад сте психички скурцани склони томе да још више је6ете/дркате или сте скроз у дауну и што би наш народ рекао ни за qрац нисте?
јел можете да свршите ако вам је у глави хаос или можете и кожу да огулите с полног органа, а од сврша ништа?
Kad sam nervozan, ne vadim ga

... али увек кад сам на љису моје љис дилеме ме асоцирају на нешто из секс и град серије, да не кажем из секса и града
тако сам се сад сетила оног када је саманта мислила да је изгубила оргазам.. и било је оно смешно кад је кери рекла као где си га изгубила, у таксију.. а није смешно, јер кери баш и није имала смисла за хумор
ал то сад нема везе
него поента
саманта је "изгубила оргазам" јер је нешто била психички оптерећена, на неку сахрану су ишли, тако нешто
и сад ја да вас питам.. пошто знам да постоје ту две врсте људи

Ако изгубиш хормоне, изгубиш и оргазам...

Back