Zašto?

ipak je najvaznije kako se neko oseca u svojoj kozi....iako sebe ne vidim debelu, imam u okruzenju zene koje su krupne i izuzetno sexi nosi svoje telo....da sam musko, uh, pa volela bih te izazovne buce....:)
 
Zašto se žene fucnu kad se udaju?:confused:.... msm to ko neko nepisano pravilo, čim ulove muža one se ofucaju ko kontejnerske mačke.

Da mi neko ne prebaci da generalizujem ali ruku na srce ja sam to primetila.:aha:

kad se udadu, one jelda izrode decu...a neke postanu i zečice pa izrađaju po 3,4, 5 u duhu stare dobre srbske tradicije...:confused:
...a kako jelda kad si trudan postaneš širok, ispuca ti koža, celulit, ****** materine ondak jelda omlitaviš, sise do pupka i sve što s tim ide...
...misim...to nije razlog da ne odeš na fitnes, al nema se vremena...žena deca...muž ručak...
...da, to je i dilajt primetijo...
 
Zašto se žene fucnu kad se udaju?:confused:.... msm to ko neko nepisano pravilo, čim ulove muža one se ofucaju ko kontejnerske mačke.

Da mi neko ne prebaci da generalizujem ali ruku na srce ja sam to primetila.:aha:

Pa to mozda neke koje ne drze do sebe, ili mozda ne vole svog muza udale se jer im "doslo vreme" pa ih boli uvo da se odrzavaju, kad im nije ni do cega.
Sto se tice onih sa malim bebama, necu nista da sudim, posto ne znam kako je, i mislim da imaju opravdanje sto nisu tip top pored cele te trke frke ludnice...
U svakom slucaju par drugarica mi se udalo prosle godine, i sve sjajno izgledaju :ok:
 
e to je zanimljivo pitanje?:cool:

Pa, zato sto ih je neko ubedio da u zemlji Srbiji postoje ona dva tipa muskaraca, ruralni i metroseksualaci..kao, oni prosecni su izumrli. To nije moje misljenje, unapred se ogradjujem, to je misljenje nekih prijatelja koje sam imala prilike da cujem..Ako se predstave kao ruralni..onda sa tim ide i pivski stomak, brada od par dana, nokat na malom prstu..itd.. A, ako je metroseksualac, onda mora da se macka kremama, o kojima nema pojma, da li da maze na lebac ili na lice..zbunjujuce! Ipak su ovde vladale dugo predrasude, koje se polako ruse (Bogu hvala), vide i oni da je dovoljno biti cist, uredan, namirisan (one million Paco Rabanne :mrgreen:) biti svoj, originalan i ne folirati se..i to je to..to je sifra za vecinu zena..
 
Zašto se žene fucnu kad se udaju?:confused:.... msm to ko neko nepisano pravilo, čim ulove muža one se ofucaju ko kontejnerske mačke.

Da mi neko ne prebaci da generalizujem ali ruku na srce ja sam to primetila.:aha:

pa ja mislim da zensko kad se uda odjedno, preko noci, dobija puno obaveza, ono sto u roditeljskoj kuci nije radila ni deseti deo.
znaci, od spremanja, peglanja, pranja, ciscenja i tako redom.
dok, sa druge strane, muskarcev zivot nakon zenidbe ne dobija na bitnim promenama. sem sto sve ono sto je do juce radila njegova mama sada radi njegova zena. muskarci uglavnom puste stomacic nakon zenidbe, a zene se fucnu....
 
pa ja mislim da zensko kad se uda odjedno, preko noci, dobija puno obaveza, ono sto u roditeljskoj kuci nije radila ni deseti deo.
znaci, od spremanja, peglanja, pranja, ciscenja i tako redom.
dok, sa druge strane, muskarcev zivot nakon zenidbe ne dobija na bitnim promenama. sem sto sve ono sto je do juce radila njegova mama sada radi njegova zena. muskarci uglavnom puste stomacic nakon zenidbe, a zene se fucnu....

zato ćeš ti ostati, večno doterana babadevojka
 
Zašto se žene fucnu kad se udaju?:confused:.... msm to ko neko nepisano pravilo, čim ulove muža one se ofucaju ko kontejnerske mačke.

Da mi neko ne prebaci da generalizujem ali ruku na srce ja sam to primetila.:aha:

pa ko veli prebrinula je brigu,izrodila mu je decu i to je to..za koji k da se sprema i sredjuje..missim sada je postala keva i supruga..menjaju se prioriteti..:ok:
 
ipak je najvaznije kako se neko oseca u svojoj kozi....iako sebe ne vidim debelu, imam u okruzenju zene koje su krupne i izuzetno sexi nosi svoje telo....da sam musko, uh, pa volela bih te izazovne buce....:)

'naci sve neki mastodonti i krmace? :( uh..gadno..meni bi uhvatila frka sa takvim zenama,jer ako ne daj boze nestane 'rane...gulp...:sad2: ja sam na meniju.....:sad2:
 
Pa, zato sto ih je neko ubedio da u zemlji Srbiji postoje ona dva tipa muskaraca, ruralni i metroseksualaci..kao, oni prosecni su izumrli. To nije moje misljenje, unapred se ogradjujem, to je misljenje nekih prijatelja koje sam imala prilike da cujem..Ako se predstave kao ruralni..onda sa tim ide i pivski stomak, brada od par dana, nokat na malom prstu..itd.. A, ako je metroseksualac, onda mora da se macka kremama, o kojima nema pojma, da li da maze na lebac ili na lice..zbunjujuce! Ipak su ovde vladale dugo predrasude, koje se polako ruse (Bogu hvala), vide i oni da je dovoljno biti cist, uredan, namirisan (one million Paco Rabanne :mrgreen:) biti svoj, originalan i ne folirati se..i to je to..to je sifra za vecinu zena..

Moj je čist metro-čak i on zna više o kremicama nego ja:dontunderstand:
Moguće zato što je samo pola Srbin?:huh:
 
Pa zato sto imaju utisak da su sve resile i zavrsile ....
Na zalost
A to se desava zato sto jedan broj zena , slusa slepo svoje instikte . Ti instinkti kazu da treba da se uda , oformi porodicu , i da je to to . A nije da nije .
Samo sto ne racunaju da se odnos gradi i obnavlja , dok god traje .
Kad se udaju , padne im kamen sa srca, al onako strasno .\
Na zalost , uz ofucabvanje ,kod zena ide i samoprezir , depresija i gubitak kontrole i zenstvenosti . Isti sindrom se desava cesto profesionalnim sportistima . U stvari ranije im se desavao . Kad prestanu da se bave sportom za lovu , ugoje se ko prasici . Sad je to redji slucaj , obzirom da su stalno pod pritiskom okolikne , sto nekada nije bio slucaj .
 
Pa zato sto imaju utisak da su sve resile i zavrsile ....
Na zalost
A to se desava zato sto jedan broj zena , slusa slepo svoje instikte . Ti instinkti kazu da treba da se uda , oformi porodicu , i da je to to . A nije da nije .
Samo sto ne racunaju da se odnos gradi i obnavlja , dok god traje .
Kad se udaju , padne im kamen sa srca, al onako strasno .\
Na zalost , uz ofucabvanje ,kod zena ide i samoprezir , depresija i gubitak kontrole i zenstvenosti . Isti sindrom se desava cesto profesionalnim sportistima . U stvari ranije im se desavao . Kad prestanu da se bave sportom za lovu , ugoje se ko prasici . Sad je to redji slucaj , obzirom da su stalno pod pritiskom okolikne , sto nekada nije bio slucaj .

:roll:
A ne mislis da je moguce da se sportisti ugoje posto i dalje jedu istu kolicinu hrane a ne trose ni priblizno kao sto su trosili dok intezivno treniraju?
 
Prvo, moze da bude zbog obaveza, ne stizu da brinu o sebi kao kad su bile singl
Drugo, seljanke u dusi, navatale muza pa da se malo razmnoze pa da se vrate u svoj prvobitni oblik:evil:
 

Back
Top