Zašto?

Mislim da je pravi odgovor mnogo tezi :)
lako je nama reci da ne treba da se zapusti,ali svako se drugacije ponasha pod ''pritiskom''..ja ne mogu da zamislim kako je to kad se udash,imash decu,obaveze,posao,da se nosis sa svim tim promenama i da odrzis sebe...verovatno bih i ja pala u neki vid depresije...

a te, ''svaki muz voli da mu zena bude lepo''....Da sam ja musko,da mi zena prozivljava tezak period ja bih bila { bio? } uz nju,jer sam ja zavoleo onu iznutra,i ako njena spoljasnjost ne reflektuje onu snagu i lepotu koja ju je krasila,ne znaci da je nestala vec da se samo izgubila..i kad zaboravi sebe i postane meni strana ja cu je voleti,jer je nisam ozenio kad sam imao 16 godina pa da se sad zgrazavam neke promene ''iju gde je nestala osoba koju sam voleo'' ..ako je zena stalno takva,to je vec problem. Moguce i da se oseca sputano,izmedju cetiri zida,rutinskim zivotom da vishe ne oseca da ima zashto...da ozive..i ja bih se tako osecala da sam u braku,ugushena,okovana za kucu { bez ozbira i da imam posao} u neku rutinu u koja me prestravi,osecala bih se kao u kavezu,i moje unutrasnje stanje bi se mozda reflektovalo spolja,jer bih se osecala iznutra kao mrtva,...i to bi se videlo spolja.

Ma slazem se dodje svakom period kad mu nije ni do cega,ali pazi kad kazem sredjivanje ne mislim napicena tip top na stiklama nego bre volim da vidim kad je zenska uredna to je sve! :)
 
Ja ih, naprotiv, znam puno koje su se tek u braku ozarile
ochi im se smeju
te sto "ulove"muza su verovatno tempirane samo na to kao najveci uspeh
one su ofucane iznutra i kad su fit

Jeste. Mojoj mami očigledno to nije bio cilj-da 'navata' muža (ponovila je samo mali milion puta kako se zajebala :mrgreen: )
Ali je opasna, kad se ona sredi fenomenalno izgleda, a i nesredjena izgleda vrlo lepo, jer takva joj je koža i ten pa iako je '66. izgleda bar 10-15god. mladje. Ovo kažem bez ikakvog preterivanja i nema veze s tim što je ona moja mama.:andjeo: :manikir:
 
Nažalost,to je već pojava.Ponekad mi se čini da su udaju( shvativši je kao krajnji čin postojanja) prihvatile kao misiju koja je završena..
sad sam se udala,rodila,sad sam sve ostvarila,pa za koga ću da se dotjerujem..I to je veoma,veoma jadno jer dokazuje da one ne postoje za sebe,da nisu svoje(da nisu nikad ni bile,jer ako su držale do sebe prije udaje i dotjerivale se,opet to nisu radile zbog sebe već zbog cilja-udati se!)

:worth:

Apsolutno. Sve je ovo tačno. Ponašaju se kao da su obavile sve zadatke sa svoje liste i sad više nije bitno kako izgledaju. Kao da nije normalno i prirodno da žele biti zadovoljne svojim izgledom. Razumem da udata zaposlena žena sa decom ima dosta toga da odradi u toku 24h, da više nema sve vreme ovoga sveta samo za sebe, ali ipak to nije opravdanje da se zapusti.
Ne gotivim nešto preterano izjave pojedninih žena, koje kažu nešto tipa `ako me on voli, voleće me i debelu, raščupanu, sa masnom kosom itd itd.`
Ok, neće on odmah pobeći kad je vidi u tom izdanju, ali vremenom će mu postajati sve manje atraktivna, što na duge staze i neće biti baš pozitivno za njihov brak. U vezi i braku, bitna je fizička privlačnost partnera i kad ona nestane, nema toga što će spasiti od propasti tu vezu ili brak.
Isto važi i za muško zapuštanje i preterano opuštanje u tom smislu.
Samo treba biti realan.
 
Zašto se žene fucnu kad se udaju?:confused:.... msm to ko neko nepisano pravilo, čim ulove muža one se ofucaju ko kontejnerske mačke.

Da mi neko ne prebaci da generalizujem ali ruku na srce ja sam to primetila.:aha:

U pravu si.To je poznata stvar.Ali i vrlo objasnjiva.Jedan od razloga si i sama navela."Nasla je muza".Inace...pravi razlozi su sledeci: Ona koja je kao kontejnerska macka,ona je takva i bila uvek..Samo se skrivala iza svih sminki,depilacija,liposukcija..dug je spisak sta sve zene ne cine za rad vestacke lepote,tj fizckog izgleda.Silni su to casovi rada..velika muka,zuljevi po nogama..bolovi od tretmana..Tako dolazimo do saznanja,da je mali broj zenske populacije svestan,da je duhovna lepota ono sto ce muza privuci.Osim toga,kada bi samo deo tih "radnih sati"na fizickom izgledu,utrosile na svoj duhovni i mentalni razvoj,imale bi vise uspeha a i bile bi ono sto jesu...Ovako...prakticno prevarom,dolaze do nekih ciljeva,za koje ni same nisu sigurne da li ih zele. Nisam muski sovinista,ali muskraci rade to upravo obrnuto.Dakle,prvo duh,intelekt,pa tek onda fizicki izgled.
 

Back
Top