Zašto?

Moj klinac ide na folklor ja kad ga vodim uglavnom sam u trenerci ali se trudim da ne budem cupava,musava,flekava i sl. Ali kakve majke dolaze :eek:
Jedna redovno dolazi u flekavoj trenerci,strikovu koji joj je verovatno baka strikala i u klompama na kojima joj je ispao palac a na ceo taj seksi stajling ona stavi super mega moderne naocare za sunce! :eek:
 
Moj klinac ide na folklor ja kad ga vodim uglavnom sam u trenerci ali se trudim da ne budem cupava,musava,flekava i sl. Ali kakve majke dolaze :eek:
Jedna redovno dolazi u flekavoj trenerci,strikovu koji joj je verovatno baka strikala i u klompama na kojima joj je ispao palac a na ceo taj seksi stajling ona stavi super mega moderne naocare za sunce! :eek:

pa naočare su tu da je ne prepoznaju :zcepanje:
 
To ih, lije od muzeva, ubedjuju da su one njima lepe i ne sredjene i debele i kakve god..i onda nema svalera na vidiku :zcepanje:, tako su se oni, bez po muke, zastitili svoju teritoriju :rotf:.a, posle par godina, kada im dodje iz nekud u negde..traze te lepe, skockane..koje muzevi jos nisu iskvarili :rotf:..Pih, opet su muskarci krivi za sve :rotf::rotf:

Pa ne moze muz da me ubedi da sam lepa sa 100 kila i sa nepocupanim obrvama imam ogledalo :mrgreen:
 
Zašto se žene fucnu kad se udaju?:confused:.... msm to ko neko nepisano pravilo, čim ulove muža one se ofucaju ko kontejnerske mačke.

Da mi neko ne prebaci da generalizujem ali ruku na srce ja sam to primetila.:aha:

od ortaka zena se porodila i raspala se cak i posle 1,5 god...j b g...ali stvarno nije ni cetvrtina ribe kakva je bila...ugojila se...bleda je nekako stalno...kapiram i njoj bedak ali izgleda ili nece ili nemoze se iscupa iz toga...dok od drugog ortaka zena se 2 puta porodila...devojka je ko cackalica..ali lepa cackalica:D, izgleda fit a ne mrsavo....

Verovatno neke zene se ofucaju zbog licnih tripova,neke zbog toga sto ih bole usi...neke misle da ne mogu al oce jednog dana pa se to oduzi ceo zivot ili dok zdravlje ne ode u ****...a neke se "malo" potrude...uostalom ako muskarac ima kod kuce zenu normalnog izgleda za svoje god ne verujem da ce bas sad toliko da svrlja....muskarci imaju 2 glave;)
 
E a nisu mi jasni ni ti muzevi koji zenu ubedjuju u nesto sto nije tacno! Pa covece valjda i njemu treba da bude drago ako ja lepo izgledam a ne izadje samnom a ja kao cudo :eek:

ah, slatka moja, ko zna šta je tu posredi...
možda baja voli da kod kuće ima zapuštenu ženu, koja glavu ne diže od ručkova i pelena, skuvan ručak, opeglane košulje, i zna da je (nažalost) drugi neće pogledati ... a on sa strane rke-koke
 
E a nisu mi jasni ni ti muzevi koji zenu ubedjuju u nesto sto nije tacno! Pa covece valjda i njemu treba da bude drago ako ja lepo izgledam a ne izadje samnom a ja kao cudo :eek:

pa staro pravilo draga.........zena kuci da lici na krsa,da radi sve u kuci za njim i decom kao majka....a on kad mladic ,da kidise za zgodnim cicama..........sredjenim..........ma uzas...ako ona izadje sa njim da lepo izgleda,drugi ce je gledati,nekome ce se mozda svideti,a on ce sizeti.............:manikir:
 
ah, slatka moja, ko zna šta je tu posredi...
možda baja voli da kod kuće ima zapuštenu ženu, koja glavu ne diže od ručkova i pelena, skuvan ručak, opeglane košulje, i zna da je (nažalost) drugi neće pogledati ... a on sa strane rke-koke

pa staro pravilo draga.........zena kuci da lici na krsa,da radi sve u kuci za njim i decom kao majka....a on kad mladic ,da kidise za zgodnim cicama..........sredjenim..........ma uzas...ako ona izadje sa njim da lepo izgleda,drugi ce je gledati,nekome ce se mozda svideti,a on ce sizeti.............:manikir:

Hvala bogu pa mi muz nije sujetan i ljubomoran iako je 9 godina stariji od mene! Voli da sam sredjena i doterana i nema problem sa tim da li me neko gleda dokle god je moj pogled usmeren na njega! :lol:
 
pa sad,da ima puno takvih ne bih rekla........vidim ja oko sebe.......vidim udate drugarice,rodjake,pa njihove drugarice,pa druge zene,kad setaju kolica po lepom vremenu,sa muzevima.........vidim u sta ti muzevi gledaju,i na sta one lice,ne sve naravno.........

To je opet do zene ako zena ima volju i zelju da se doteruje onda ce tako i biti! :)
 
a muškarci izgledaju kao manekeni, nije nego ...:zcepanje:

ja nešto slabo viđam po gradu te što izgledaju zapušteno:think:...pre bih rekla da su njihovi muževi takvi...:D
 
Zašto se žene fucnu kad se udaju?:confused:.... msm to ko neko nepisano pravilo, čim ulove muža one se ofucaju ko kontejnerske mačke.

Da mi neko ne prebaci da generalizujem ali ruku na srce ja sam to primetila.:aha:

Valjda misle,da su nasle muza za ceo zivot,pa nema potrebe za sredjivanjem.pa kad on nadje neku damicu,one se pitaju sto ovo,sto ono....pa zato sto drze do sebe.svaki muz voli da mu zena lepo izgleda
 
Mislim da je pravi odgovor mnogo tezi :)
lako je nama reci da ne treba da se zapusti,ali svako se drugacije ponasha pod ''pritiskom''..ja ne mogu da zamislim kako je to kad se udash,imash decu,obaveze,posao,da se nosis sa svim tim promenama i da odrzis sebe...verovatno bih i ja pala u neki vid depresije...

a te, ''svaki muz voli da mu zena bude lepo''....Da sam ja musko,da mi zena prozivljava tezak period ja bih bila { bio? } uz nju,jer sam ja zavoleo onu iznutra,i ako njena spoljasnjost ne reflektuje onu snagu i lepotu koja ju je krasila,ne znaci da je nestala vec da se samo izgubila..i kad zaboravi sebe i postane meni strana ja cu je voleti,jer je nisam ozenio kad sam imao 16 godina pa da se sad zgrazavam neke promene ''iju gde je nestala osoba koju sam voleo'' ..ako je zena stalno takva,to je vec problem. Moguce i da se oseca sputano,izmedju cetiri zida,rutinskim zivotom da vishe ne oseca da ima zashto...da ozive..i ja bih se tako osecala da sam u braku,ugushena,okovana za kucu { bez ozbira i da imam posao} u neku rutinu u koja me prestravi,osecala bih se kao u kavezu,i moje unutrasnje stanje bi se mozda reflektovalo spolja,jer bih se osecala iznutra kao mrtva,...i to bi se videlo spolja.
 

Back
Top