Zašto?

Procitah 5 strana :eek:, svasta samnom nocas.
I nisam nasla pravi odgovor na temu ni na jednom postu.
Evo bila sam danas u poseti kod takve zene.
Da li sve zene opuste? Ne.
Imaju li iste obaveze kao ove druge, suprotne njima? Da.
Pa zasto onda?
Zato sto je vecina njih u depresiji.
Nemaju ni snage ni volje da se sredjuju i uredjuju.
A verovatno nemaju ni za koga, za sebe im nije dovoljan razlog.
Tuzno :(
 
Mozda se opuste jer tek u braku sa makar jednom zivotnom promenom vise shvate da ono sto su imale u glavi i o cemu su volele da razvijaju teorije, bas i nije tako u zivotu...
 
Procitah 5 strana :eek:, svasta samnom nocas.
I nisam nasla pravi odgovor na temu ni na jednom postu.
Evo bila sam danas u poseti kod takve zene.
Da li sve zene opuste? Ne.
Imaju li iste obaveze kao ove druge, suprotne njima? Da.
Pa zasto onda?
Zato sto je vecina njih u depresiji.
Nemaju ni snage ni volje da se sredjuju i uredjuju.
A verovatno nemaju ni za koga, za sebe im nije dovoljan razlog.
Tuzno :(

Ne opuste se sve naravno i bilo bi strasno da je tako
Trebale bi da se sredjuju zbog sebe pre svega
Kad kazem sredjuju ne mislim da sede napicene sa stiklicama po ceo dan nego onako da su uredne,sveze ne znam kako da objasnim
Ovde vidim mnoge forumasice skacu kao pa sta i muskarci se zapuste bla,bla,bla
Pa sta sad? Ako mi se muz zapustio treba i ja da izgledam kao cudo? Svasta pa treba valjda da razgovaram sa njim i da uticem na njega da se dovede u red! :mrgreen:
 
Zašto se žene fucnu kad se udaju?:confused:.... msm to ko neko nepisano pravilo, čim ulove muža one se ofucaju ko kontejnerske mačke.

Da mi neko ne prebaci da generalizujem ali ruku na srce ja sam to primetila.:aha:

Lupetaš gluposti.
Većina ženki izgleda lepše i zgodnije posle udaje i porodjaja, nego dok su bile samo curice.
A zapuštaju se seljančure ( moždane )
 
Zašto se žene fucnu kad se udaju?:confused:.... msm to ko neko nepisano pravilo, čim ulove muža one se ofucaju ko kontejnerske mačke.

Da mi neko ne prebaci da generalizujem ali ruku na srce ja sam to primetila.:aha:

Zapazila sam mnogo zena koje ne vode brigu o sebi... ali, vecinom su to zene koje tesko zive. Klasicna predaja. Cim udju u cetrdesetu, osisaju se na kratko i nabace minival. Njih po gradu vidis sa kesama koje vuku, ili sa nekoliko klinaca zakacenih za suknju.
One koje se njeguju tokom djevojacke dobi, njegovace se i kasnije, kada se udaju!
Toliko je predivnih mladih mama u gradu. Setaju djecu. One obicno idu pod ruku sa muzem. S osmjehom na licu.
Nema ofucanih, kako ih nazva, a da im titra osmjeh! Tu je kljuc problema.
 

Back
Top