ЗАШТО ЖЕНЕ...?

Пробајте да будете објективне. Није битно ко се сређује а ко не, него зашто!

Zasto zavisi od zene do zene
Svaka zena treba da brine o sebi da bude uredna i negovana
Neke u tome preteruju da bi se takmicile, istina je, ali vecina zena jednostavno time ispoljava svoju zenstvenost, i to je sasvim prirodno
 
Ja plava,moja najbolja drugarica smedje-crvena,
do skora je bilo obrnuto,ona plava ja crnka:klap:
Elem,spremimo se za izlazak,ona nasminkana tip top:manikir:
ja bez sminke redovno:eek:
Ona u suknji i stiklama,ja u farmerkama i patikama...
I MUVAJU I NJU I MENE....
:super::klap::klap:
Sto ce reci ,za svakog po nesto i uvek se nadje neki
koji bas tako voli sto ona ili ja izgledamo....:ok::ok:
 
Ja plava,moja najbolja drugarica smedje-crvena,
do skora je bilo obrnuto,ona plava ja crnka:klap:
Elem,spremimo se za izlazak,ona nasminkana tip top:manikir:
ja bez sminke redovno:eek:
Ona u suknji i stiklama,ja u farmerkama i patikama...
I MUVAJU I NJU I MENE....
:super::klap::klap:
Sto ce reci ,za svakog po nesto i uvek se nadje neki
koji bas tako voli sto ona ili ja izgledamo....:ok::ok:

Mislis -svaka krpa nadje svoju zakrpu? :lol: upravo tako.
Licno ja sam za prirodnu i lezernu varijantu :D Volim sportsku klasiku.
 
A zasto stvarno mislite da to radimo samo zbog vas??Ok, delimicno jeste zbog vas...al recimo ja se skockam za izlazak, poluprovokativno:mrgreen: , s drugaricama, a imam dugu i ozbiljnu vezu i decko me pita opa,ides da trazis momka...Ok, zeza se, kapiram, ali nije zacudjujuce da svaki drugi to zaista misli!Ja sam se sredjivala dok ga nisam imala, sto potpuno isto i danas cinim.
A dal cu obuci minic ili farke samo zavisi od mog trenutnog raspolozenja...sigurno ne da bi se neki pajser sad okretao za mnom ili ne...:roll:
Obozavam french, redovno pocastim noktice istim, za koji dan cu opet-jeeeeeeee!:manikir:
Solarijum sam konzumirala ranije cesce, ali se decko pobunio zbog toga, zdravlje i to, zapretio da ce se bas naljutiti nastavim li s istim, tako da...Kad uspem da se prosvercujem ja se ubacim u komoru ultravioletnih zraka:cao:
A te novine koje spominjes, to sam prestala da vitam pre par godina, nekako sam ih prerasla, tek sad kapiram koliko su isprazne, smesne i nadasve smarajuce:neutral: Sad kupujem moj stan, brava casa i to...Ili ukradem od svekrve:whistling:

Nego, sta se ti toliko jedis sto zene rade to sve:dontunderstand:
 
Neke su "nakindjurene" pune shljokica, trakica, trndzelica ...
Neke su negovane, prirodne... u poslednje vreme primecujem i devojke/zene koje skoro da nemaju sminke na sebi, ne farbaju se, a vrlo su negovane, obucene u prirodne materijale...
Neke vole sportski stil...farmerke, sportske pantalone, trenerke...
Neke su kameleoni, pa stalno menjaju imidz:))..
Mislim, ne moze se generalizovati da su sve zene "ovakve ili onakve" :) . Ima nas raznih!

Meni je jedino ruzan taj "fensi" stil , plasticne majice sa dijamantima, sminka od 3 tone u sred bela dana, sprzena kosa, nagorelo narandzasto lice od solarijuma.. itd... ali, ponovo, sve je to stvar ukusa. Ono sto se meni ne svidja, moze nekom drugom biti lepo.
 
aaah, to....e od toga se jezim

jednom sam u autobusu vidjela zenu sa neprovidnim crvenim lakom na nogama,
skinuo se sa jednog dijela....
taj nepokriveni dio je izgledao zastasujuce, no wonder sto je izabrala neprovidni lak

od tada svaki put kada vidim nekog ko crta nokat na noktu, zapitam se sto je ispod :confused:



meni je zastoko jeziv noviji trend PUSTANJA NOKTIJU NA NOGAMA. OK, mozes da uradis sladak frech i na kratkim, ne moras pustati orlovske kandze, ******....:dontunderstand:
 

Back
Top