Zasto zene vole visoke muskarce?

Ne vole sve zene visoke ali one o kojima je on pisao sigurno vole . Ako neka voli nize onda ni ona nije visoka ili tip ima lovu koja sve nedostatke neutralise pa takav ni u gacama ne mora imati nista i opet ce da ga vole . Lepo si napisala kako su negde drugo cm vazni ali to znaci da oni sa malim a bez love , ostaju suvog ceo zivot. Kad ljudi nebi imali vid onda bi mnogi od nas bili valjano spareni i u slucaju da nekad progledamo svi bi se istog momenta razveli.

potpuno netachno :lol: upoznala sam i volela izuzetno zanimljive mushkarce nize od mene koji pri tome i nisu neshto imali lovu... mislim da su 'nedostatak ' u visini nadoknadjivali velikom kolichinom sharma i energije koja mi je odgovarala...
shto se tiche 'love' mozesh nju da volish ali ne i nekoga zbog nje...:lol:
vidi se na razne nachine, ne samo ochima, ali je pitanje koliko si u stanju da progledash ...
 
potpuno netachno :lol: upoznala sam i volela izuzetno zanimljive mushkarce nize od mene koji pri tome i nisu neshto imali lovu... mislim da su 'nedostatak ' u visini nadoknadjivali velikom kolichinom sharma i energije koja mi je odgovarala...
shto se tiche 'love' mozesh nju da volish ali ne i nekoga zbog nje...:lol:
vidi se na razne nachine, ne samo ochima, ali je pitanje koliko si u stanju da progledash ...
koliko nize od tebe...20cm?
 
Za kvalitet veze visina nije bitna ali ako se gleda sta je lepse onda je visok muskarac uveliko u prednosti u odnosu na niskog... Ne treba mesati ono sto ljudi vole sa onim sto imaju jer mnoge zene celog zivota sanjaju princeve a ljube zabe ...slicno zenama i muskarci celog zivota pricaju o sex bombama koje su ludile za njima a niko ih nikad nije video sa takvom...
 
Mišljenja sam da žene vole od sebe 10-ak cm više muškarce što im komotno obezbeđuje da budu slobodne u izboru obuće i frizure. Takvi su im najpogodniji za šetnju jer mogu da se oslone na njih a i ljubljenje i grljenje sa takvim je skladno i prijatno. Bez posebne potrebe da se propinju na prste ili savijaju glavu na dole. Dakle zaključak bi bio da se radi o praktičnim razlozima. Ono u šta sam siguran jeste da većina žena nije naklonjena muškarcima nižim od sebe u partnerskom smislu jer se ne osećaju ugodno. Ovaj zaključak baziram na razgovorima sa više dama baš o ovoj tematici.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Mišljenja sam da žene vole od sebe 10-ak cm više muškarce što im komotno obezbeđuje da budu slobodne u izboru obuće i frizure. Takvi su im najpogodniji za šetnju jer mogu da se oslone na njih a i ljubljenje i grljenje sa takvim je skladno i prijatno. Bez posebne potrebe da se propinju na prste ili savijaju glavu na dole. Dakle zaključak bi bio da se radi o praktičnim razlozima. Ono u šta sam siguran jeste da većina žena nije naklonjena muškarcima nižim od sebe u partnerskom smislu jer se ne osećaju ugodno. Ovaj zaključak baziram na razgovorima sa više dama baš o ovoj tematici.

ŠAH MAT! Odmah može LOCK posle ovog komentara jednostavno si ih oduvala :lol:
 
Mišljenja sam da žene vole od sebe 10-ak cm više muškarce što im komotno obezbeđuje da budu slobodne u izboru obuće i frizure. Takvi su im najpogodniji za šetnju jer mogu da se oslone na njih a i ljubljenje i grljenje sa takvim je skladno i prijatno. Bez posebne potrebe da se propinju na prste ili savijaju glavu na dole. Dakle zaključak bi bio da se radi o praktičnim razlozima. Ono u šta sam siguran jeste da većina žena nije naklonjena muškarcima nižim od sebe u partnerskom smislu jer se ne osećaju ugodno. Ovaj zaključak baziram na razgovorima sa više dama baš o ovoj tematici.
Slazem se! To se i objasnjava time da zene obicno zele muskarca koji je jaci od njih, oslonac, a ruku na srce, sa nizim muskarcem, to deluje obrnuto. Ja sam visoka i uvek sam preferirala visoke muskarce...ideala je 15-20cm razlike, ali je u sustini okej i 5cm, saaamo da je visi :)
 
Statisticki zene vole visoke, ja sam visok 190, ali me nesto nece :S

Statisticki gledno i Svedjani i Poljaci su visoki , a prosek im je oko 180 .Mani statistiku , vec sam pisao o tome , nikada te jedna osobina (vrlina ili mana ) nece dovesti do uspeha , ili odvesti u neuspeh .Ljudi iracionalno vezuju neuspeh za svoje unutrasnje strahove ili odredjene nedostatke .Ljudi su retko kada objektivni kada sebe analiziraju , neki se precenjuju , a neki potcenjuju , svakoga treba malo izbalansirati ;)
Prilicno si visok , i nema potrebe sa tim da se cimas , razvijaj jos neke sposobnosti koje se zaista cene i prave razliku :D
 
Mišljenja sam da žene vole od sebe 10-ak cm više muškarce što im komotno obezbeđuje da budu slobodne u izboru obuće i frizure. Takvi su im najpogodniji za šetnju jer mogu da se oslone na njih a i ljubljenje i grljenje sa takvim je skladno i prijatno. Bez posebne potrebe da se propinju na prste ili savijaju glavu na dole. Dakle zaključak bi bio da se radi o praktičnim razlozima. Ono u šta sam siguran jeste da većina žena nije naklonjena muškarcima nižim od sebe u partnerskom smislu jer se ne osećaju ugodno. Ovaj zaključak baziram na razgovorima sa više dama baš o ovoj tematici.

eto sve covek zna. :D
 

Back
Top