Zasto zene vole visoke muskarce?

Apropo...I ja sam,kad se popnem na novčanik 190 i kusur (ne znam šta mi je danas),al ebe me onaj King Kong...KOLIKI JE TEK ON!!!
I nije mi dobro od onih koji pametniji od mene...
Lepše od mene bih polivao kaustičnom sodom,a interesantnije,harizmate bih polako davio da polako plaze jezičine...:mrgreen:
Sve ribe na svetu samo da su moje i sve pare na svetu da sam inkasirao...
Tada bi organizovao istražni biro da budno istražuje da se neko ne drzne...
Ko napiše nešto bolje od mene-išao bi na nagradno letovanje u Vladivostok isl.
Tada bi srce moje bilo kolko-tolko na mestu-pod uslovom da to niko i ne pomisli da kvari...:D:cool:
 
Dosta sam se namucio u zivotu osvajajuci zenska srca narocito onih visokih koje ja najvise volim. A sve zbog svoje srednje visine i snazne zenske zelje za visokim muskarcima. Zamolio bis sve zene da mi pomognu i objasne mi, svojim recima, zasto vole visoke muskarce? Psiholosko-antropoloske studije me ne interesuju. To znam. Zanima me zensko misljenje. Da vidim da li se isplati da me rastegnu za desetak centimetara. Unapred se zahvaljujem svim zenama koje mi odgovore na ovo pitanje, a ako mi dozvole i licno cu im se zahvaliti.


:mrgreen:



Prvo osmeh zbog uvodnog posta koji me, onako, baš raznežio. :mrgreen:



Ako te ne zanimaju antropološke studije, šta pitaš?



Oćeš psihološku osnovu koje najveći deo žena nije ni svestan, a mnoge ga ne bi dale ko istinitog priznat ni pod puščanom pretnjom?


Muško mora bit veće od žene da bi ga ona ko takvog priznala.


Antropologija i psihologija mogu da mi pljunu pod prozor. Sve što su one ikad znale da izmrče, bila je animalna poveznica i/ili falusocentrika. (I.G.Kovačić bi se tako ponosio. Mnome. :mrgreen: )


Porazna je istina sledeća: žensko se može vezat za fizički i umno od sebe slabijeg; ali tu su uvek na delu prosta matematika, sažaljenje, ili nužda. Žensko se ne vezuje za slabo muško; ne zaista.


Naročito je porazna istina je što nemaš nikakve naročite šanse ako visinu nisi u stanju kompenzovati pameću.

U velikom broju slučajeva, čak ni onda. Ali, to je neka druga priča. :D
 
Zezas :D
Apropo cele price , ja sam 183cm po najnovijem merenju , imam ortaka 187cm(nekako je razlika neprimetna ) , jedva da je visi od mene .Mozda jos nabacim koji cm(teoretski jos se razvijam) , ali i ovo mi je skroz ok .;)
Nikada nisam imao problem zbog visine , a imao sam par visokih devojaka .

zavisi kako drzi kicmu i ramena tvoj ortak ...vecina muskaraca na nepravilnom drzanju izgubi par centimetara ...imas lepu visinu i zasto bi imao problem zbog nje ...kad si ti visok 183 onda ni ona vislja od tebe nece te smatrati niskim....gadno je kad se meni nabacuje tip visok 165 cm i jos me pita da li me smeta razlika u visini :-)
 
zavisi kako drzi kicmu i ramena tvoj ortak ...vecina muskaraca na nepravilnom drzanju izgubi par centimetara ...imas lepu visinu i zasto bi imao problem zbog nje ...kad si ti visok 183 onda ni ona vislja od tebe nece te smatrati niskim....gadno je kad se meni nabacuje tip visok 165 cm i jos me pita da li me smeta razlika u visini :-)

Da , to stvarno moze da pretstavlja problem :)
Slazem se sa ovim sto si napisala , to sam ja pokusao da kazem u uvodnim postovima ,treba biti realan i traziti partenra sparm svoje visine , dosta niskih ljudi upravo radi gresku, trazi visoku partnerku i naravno bivaju odbijeni .:)
 
Poslednja izmena:
Dosta sam se namucio u zivotu osvajajuci zenska srca narocito onih visokih koje ja najvise volim. A sve zbog svoje srednje visine i snazne zenske zelje za visokim muskarcima. Zamolio bis sve zene da mi pomognu i objasne mi, svojim recima, zasto vole visoke muskarce? Psiholosko-antropoloske studije me ne interesuju. To znam. Zanima me zensko misljenje. Da vidim da li se isplati da me rastegnu za desetak centimetara. Unapred se zahvaljujem svim zenama koje mi odgovore na ovo pitanje, a ako mi dozvole i licno cu im se zahvaliti.

A zašto se tebi sviđaju baš te visoke ? Meni to liči na to da su ti Amazonke interesantnije za osvajanje.
Visočiji muškarac je praktičniji za po kući , ako treba nešto dohvatiti sa visine. Šalim se , ali za Amazonke se ne šalim, čini se da je to nižim muškarcima primamljiviji cilj , ne samo radi visočijeg potomstva.
 
Aleksandar Poup, veliki pesnik, bio je visok svega 137 cm. (Iako je bio bolestan i nikada se nije oženio, kažu da je slomio mnoga ženska srca.)

Ruski predsednik Medvedev visok je tek nešto iznad 1,60.
Al Paćino je oko 1,65.
Muzičar Prins ispod 1,60.

Dakle, da li je visina baš toliko bitna? I kome?

Zato si od cca 3 milijarde uspela da nabrojiš
tri uspešna liliputanca !
 

Back
Top