Zasto zene vole visoke muskarce?

Najveci smekeri u svetu su uglavnom visine od 180-185 ,a nekada i manje(mislim na glumce i ostale javne licnosti svetksog kalibra ) .
Srednja visina je nesto malo manje od 180cm , u svakom slucaju treba gledati neki sklad , da je neko lepo gradjen , simpatican itd.
Ne treba cepidlaciti u 2-3 cm , viska ili manjka .
Ja sam koji cm preko180cm ,i nikada nisam imao problema sa tim .:)
Ono cime se ljudi zaludjuju , jeste upravo to da ce ih samo jedna stvar dovesti do uspeha ili uciniti privlacnima , bilo da je visina , lepi zubi , lice itd...
Takodje i neuspeh poistovecuju sa jednom stvari ,a nije bas tako .
 
Poslednja izmena:
Dosta sam se namucio u zivotu osvajajuci zenska srca narocito onih visokih koje ja najvise volim. A sve zbog svoje srednje visine i snazne zenske zelje za visokim muskarcima. Zamolio bis sve zene da mi pomognu i objasne mi, svojim recima, zasto vole visoke muskarce? Psiholosko-antropoloske studije me ne interesuju. To znam. Zanima me zensko misljenje. Da vidim da li se isplati da me rastegnu za desetak centimetara. Unapred se zahvaljujem svim zenama koje mi odgovore na ovo pitanje, a ako mi dozvole i licno cu im se zahvaliti.

Jedan od faktora ljepote je i visina.
Zamisli Mikelanđelovog Davida nižeg za glavu. To više ne bi bio David.
I alfa mužjaku je jedna od karakteristika visina.
Ovo ti je ukratko odgovor ali ne znači da ljudi srednje visine
ne mogu naći partnerku, s drugim kvalitetima mogu biti i Don Žuani.
Zato bez opterećenja tim, samo naprijed u nove radne pobjede :ok:
 
nije da vole visoke, al' malo je bzvz kada je muskarac nizi od zene. valjda bi osecaj bio ko slon u staklenoj radnji. takav je meni osecaj kada sam na stiklama i visa sam od nekih muskaraca. pored takvih nosim nizu stiklu.
a vala pored nekih, onih moje visine mogu slobodno i u patikama. :lol:
 
Tema ide iz krajnosti u krajnost , poenta je da je sve ono izmedju , zapravo najbolje .
Ne bas dzej i slicni , niti ovi ogromni , ali zasto bi se neko sredje visine cimao sto nema 2 metra , mislim ako neko coveku od recimo 180 zamera za visinu , onda treba da se zapita u kome je problem .;)

George Clooney - 179
Brad pitt-180
Vin Diesel -182

. . . :)
 
Tema ide iz krajnosti u krajnost , poenta je da je sve ono izmedju , zapravo najbolje .
Ne bas dzej i slicni , niti ovi ogromni , ali zasto bi se neko sredje visine cimao sto nema 2 metra , mislim ako neko coveku od recimo 180 zamera za visinu , onda treba da se zapita u kome je problem .;)

George Clooney - 179
Brad pitt-180
Vin Diesel -182

. . . :)

zavisi sta ovaj iz uvodnog posta podrazumeva podsrednja visina. mozda misli na 170?

ako je zena niza, onda je 170 ok. al' ako je zena preko 170 plus stikle, a on 170 ima da ga nadvisi samo tako. i onda kontam zasto smeta.
 
Vidis mnogi smatraju hendikepom ali tom harizmom..novcem i drugim stvarima vesto prikrivaju i nadomescuju..znam mnoge koji su se bavili boxom iz istog razloga a do grudi su mi

Otrov se pakuje u bočice a ne u flaše. :lol:
Primer Napoleona: nizak muškarac zdepaste građe, što mu nije smetalo da bude vojskovođa i zavodnik.

Šalu na stranu, ja iz uvodnog posta nisam shvatila šta je za muškarca "srednja" visina.

Mnoge žene, nezavisno od sopstvene visine, zaista više vole visoke mušarce.
Visok muškarac je simbol alfa mužjaka i zaštitnika ("kloni mi na široke grudi da te čuvam") a ako pride ima i adekvatnu masu i skladnu građu, onda je "k'i Apolon" (mada možemo pretpostaviti, shodno podacima o pros. ljudskoj visini iz vremena antičke Grčke, da se visokim smatralo ono što je danas "osrednja" visina).
Elem, to ne znači da žene neminovno biraju visoke muškarce za zajednički život. Pre bi se reklo da je visina estetska kategorija, važna za zaljubljivanje na prvi pogled ... i to pod uslovom da je definisana individualnim ženskim ukusom, tj. kriterijumima lepote.
 
Otrov se pakuje u bočice a ne u flaše. :lol:
Primer Napoleona: nizak muškarac zdepaste građe, što mu nije smetalo da bude vojskovođa i zavodnik.

Šalu na stranu, ja iz uvodnog posta nisam shvatila šta je za muškarca "srednja" visina.

Mnoge žene, nezavisno od sopstvene visine, zaista više vole visoke mušarce.
Visok muškarac je simbol alfa mužjaka i zaštitnika ("kloni mi na široke grudi da te čuvam") a ako pride ima i adekvatnu masu i skladnu građu, onda je "k'i Apolon" (mada možemo pretpostaviti, shodno podacima o pros. ljudskoj visini iz vremena antičke Grčke, da se visokim smatralo ono što je danas "osrednja" visina).
Elem, to ne znači da žene neminovno biraju visoke muškarce za zajednički život. Pre bi se reklo da je visina estetska kategorija, važna za zaljubljivanje na prvi pogled ... i to pod uslovom da je definisana individualnim ženskim ukusom, tj. kriterijumima lepote.

Vidi ajde da podjemo samo od toga da stoje na izvolte da se ne zna ko je sta je i cime se bavi..moze tako?mislim ono ocigledno je da ih ne bi birali ni za istu ekipu u fudbalu:lol:ne pljujem stvarno ali tako je
 
a jesu rekli,kako nisu ..kazu da visoki gledaju niske a to nije tacno ...kazu da muskarac od 190 cm nece visoku zenu jer se plasi koliki broj cipela ce mu deca nositi ...

Licno ne verujem u to , mislim da niko o tome i ne razmislja pri odabiru partnera.:)
Moguce da sam prevideo to sa cipelama , ja ne drzim to misljenje ;)
Poenta je, ne treba se opterecivati tim stvarima ,sta ti bog da to ces i biti :)
 

Back
Top