Zasto zene vole visoke muskarce?

Dosta sam se namucio u zivotu osvajajuci zenska srca narocito onih visokih koje ja najvise volim. A sve zbog svoje srednje visine i snazne zenske zelje za visokim muskarcima. Zamolio bis sve zene da mi pomognu i objasne mi, svojim recima, zasto vole visoke muskarce? Psiholosko-antropoloske studije me ne interesuju. To znam. Zanima me zensko misljenje. Da vidim da li se isplati da me rastegnu za desetak centimetara. Unapred se zahvaljujem svim zenama koje mi odgovore na ovo pitanje, a ako mi dozvole i licno cu im se zahvaliti.

nije bitno, no je presudno.
ako u početku ne smeta, kasnije biva u najmanju ruku neprijatno, a svaka žena ima potrebu da se oseti ženom, znači slabijom i nezštićenom... dok sa nekim 'skraćenim' taj osećaj izostaje. osim toga, tu su i ograničenja u odevanju... tačnije, obući.
i ne radi se ovde o reperima, predrasudama, pameti, lepoti, samopuzdanju, već čisto vizuelno. i taj osećaj o kom sam govorila.
 
Dosta sam se namucio u zivotu osvajajuci zenska srca narocito onih visokih koje ja najvise volim. A sve zbog svoje srednje visine i snazne zenske zelje za visokim muskarcima. Zamolio bis sve zene da mi pomognu i objasne mi, svojim recima, zasto vole visoke muskarce? Psiholosko-antropoloske studije me ne interesuju. To znam. Zanima me zensko misljenje. Da vidim da li se isplati da me rastegnu za desetak centimetara. Unapred se zahvaljujem svim zenama koje mi odgovore na ovo pitanje, a ako mi dozvole i licno cu im se zahvaliti.

Ne bih se slozio sa ovime... zenske vise prefeiraju srednje muskarce nego visoke, mali je broj onih koje privlace muskarci visoki 1,90 i vise ,kad kazem srednje mislim na one izmedju 1,74 do 1,80 1,82.


Evo ja imam 1,78, kilaza 77 kg.... i zenske, sta mislite a :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Aleksandar Poup, veliki pesnik, bio je visok svega 137 cm. (Iako je bio bolestan i nikada se nije oženio, kažu da je slomio mnoga ženska srca.)

Ruski predsednik Medvedev visok je tek nešto iznad 1,60.
Al Paćino je oko 1,65.
Muzičar Prins ispod 1,60.

Dakle, da li je visina baš toliko bitna? I kome?

Al Pacino mozda jeste visok toliko al mu je umece 10 x vece... legendarni glumac, uzivam da gledam njegove filmove posebno trilogiju the godfather.
 
Ne mogu a da se ne sjetim one emisije u kojoj prikazuju kako ženke neke vrste guštera kada je godina obilja hrane biraju krupnije mužjake, dok kad dođe gladna godina prvenstvo pri odabiru imaju sitniji primjerci mužjaka ... Suština je da postoje faktori koji odlučuju o bilo kojem odabiru pa i o visini partnera ...a to su faktori koji su u saglasnosti sa nagonom samoodržanja prije svega .. lično veoma visoke muškarce uopšte ne mogu posmatrati sa libidoznim težnjama, kao partnere ... smatram da je nagon za samoodržanjem najvažniji i pri odabiru partnera i da se seksualni, roditeljski nagon moraju uklopiti u ovaj prvi ... te da je visina više ili manje bitna samo ukoliko je u suprotnosti, konfliktu sa ovim nagonom ... a kao najvažnije faktore za lično samoodržanje i održanje svog potomstva uzimaju se oni za koje smatraš da obezbjeđuju najveću vjerovatnoću opstanka u određenom vremenu što isto tako varira od osobe do osobe prema ego i superego vrijednostima ...
 
zato sto vole da se ta telesina (posto su visoki obicno stochne mrcine) navali na njih, pritisne ih da one ne mogu ispod njega da dishu i da se pomeraju te da vec u toj fazi pocnu da osecaju navale orgazma :flert:

a ako je visok, mrcina pa jos i seksualno bogovski obdaren pa mirise na kafanski lukac i znoji se ko svinja pritom...leleee... kako je to tek uzivanje za njih. nikad ne bi izasle ispod njega da ne moraju do weceja :hahaha:
 
zato sto vole da se ta telesina (posto su visoki obicno stochne mrcine) navali na njih, pritisne ih da one ne mogu ispod njega da dishu i da se pomeraju te da vec u toj fazi pocnu da osecaju navale orgazma :flert:

a ako je visok, mrcina pa jos i seksualno bogovski obdaren pa mirise na kafanski lukac i znoji se ko svinja pritom...leleee... kako je to tek uzivanje za njih. nikad ne bi izasle ispod njega da ne moraju do weceja :hahaha:

Nema jebačine bez sto kila.. Ako ne stenje od kurrca, stenjaće od težine :mrgreen:
 
Dosta sam se namucio u zivotu osvajajuci zenska srca narocito onih visokih koje ja najvise volim. A sve zbog svoje srednje visine i snazne zenske zelje za visokim muskarcima. Zamolio bis sve zene da mi pomognu i objasne mi, svojim recima, zasto vole visoke muskarce? Psiholosko-antropoloske studije me ne interesuju. To znam. Zanima me zensko misljenje. Da vidim da li se isplati da me rastegnu za desetak centimetara. Unapred se zahvaljujem svim zenama koje mi odgovore na ovo pitanje, a ako mi dozvole i licno cu im se zahvaliti.

Volim da je visi tj.veci od mene jer me zagrljaj takvog muskarca cini ranjivijom i krhkijom, zasticenijom, cuvanijom, sigurnijom. To je iz gole fizicke perspektive. Um je najvazniji. Ali bila bi to biti zestoka borba (u meni) koja podrazumijeva nadnaravna privlacnost.
 
Volim da je visi tj.veci od mene jer me zagrljaj takvog muskarca cini ranjivijom i krhkijom, zasticenijom, cuvanijom, sigurnijom. To je iz gole fizicke perspektive. Um je najvazniji. Ali bila bi to biti zestoka borba (u meni) koja podrazumijeva nadnaravna privlacnost.

Mali ljudi su rechitiji, brbljivi i strastveniji.
Ti si chudna zzena, zlatna sredina bi ti nebi bila dovoljna?
 
U prethodnom postu , sam primetio da je tebi visoko , ono sto je u stvari normalna visina (ne previsoko) od 180 do 190 :)
Tu se slazem .
A , iance sta nekom vredi da je viskok , ako je ruzan kao konj, ili smotan ko sajla;)

Radije visok i ruzan nego nizak i lijep. Ovo naravno u kontekstu. Jer ako ima stav, gard, drzanje, tad ruzan muskarac postaje ne-lijep, a nikako ruzan. A nizak tu svoju fizicku karakteristiku tesko, jako tesko moze kompenzirati.
 
Ne znam sta je zlatna sredina. Rekoh da volim da je veci od mene. Ne samo u visini. Opcenito volim krupne muskarce. Grubo receno 1.80 cm + i 90 kg +. Nije uslov, ali skoro. Ali iza ove tacke ima "ali", ima prostora za kompenzaciju. Nizi od mene nema sanse.

ma to je malo, par cm više od mene... ništa ispod 195 ne dolazi u obzir. :lol:
i ta kilaža na tu visinu je previše...
izgleda da nije svima visoko - visoko... pre će biti spram sebe.

Ne mislim na niskog muskarca , vec na coveka srednje visine 180-185cm .
Po cemu je bolji od nekog takvog , neki koji ima recimo 195 cm , a pritom je ruzno gradjen i ruzan (navodim primer , al ruku na srce , takvih slucajeva ima dosta ).:)

a kakve veze ima lepota sa visinom? zašto uopšte praviti ovakav izbor kada možeš da imaš i lepog i visokog... i pametnog?
mada, lep ne mora da bude... ostalo da.
 
Dosta sam se namucio u zivotu osvajajuci zenska srca narocito onih visokih koje ja najvise volim. A sve zbog svoje srednje visine i snazne zenske zelje za visokim muskarcima. Zamolio bis sve zene da mi pomognu i objasne mi, svojim recima, zasto vole visoke muskarce? Psiholosko-antropoloske studije me ne interesuju. To znam. Zanima me zensko misljenje. Da vidim da li se isplati da me rastegnu za desetak centimetara. Unapred se zahvaljujem svim zenama koje mi odgovore na ovo pitanje, a ako mi dozvole i licno cu im se zahvaliti.

nemo' da se rastezesh :lol: rizikujesh u najmanju ruku ishijas ako se dobro ne pripremish :lol:

ne vole sve zene visoke mushkarce i ne znam odakle takav trip...to je slichno onome kad izvesne zene misle da mushkarci vole mrshavost pa se ubijaju dijetama.... nema pravila ... slaganje lichnosti se ne meri centimetrima.... mozda na nekim drugim mestima :roll: :lol:
 
nemo' da se rastezesh :lol: rizikujesh u najmanju ruku ishijas ako se dobro ne pripremish :lol:

ne vole sve zene visoke mushkarce i ne znam odakle takav trip...to je slichno onome kad izvesne zene misle da mushkarci vole mrshavost pa se ubijaju dijetama.... nema pravila ... slaganje lichnosti se ne meri centimetrima.... mozda na nekim drugim mestima :roll: :lol:

Ne vole sve zene visoke ali one o kojima je on pisao sigurno vole . Ako neka voli nize onda ni ona nije visoka ili tip ima lovu koja sve nedostatke neutralise pa takav ni u gacama ne mora imati nista i opet ce da ga vole . Lepo si napisala kako su negde drugo cm vazni ali to znaci da oni sa malim a bez love , ostaju suvog ceo zivot. Kad ljudi nebi imali vid onda bi mnogi od nas bili valjano spareni i u slucaju da nekad progledamo svi bi se istog momenta razveli.
 

Back
Top