Zasto zapad i dalje sikanira Srbe?

eremita:
Хајде Ироне накуцкај још мало твојих чувених "духовитости"....док Џери није на линији.. а када он дође има да збришеш к'о последња пи*кица......хехехе......

Видим лепо сте се нашли ти и комуњара хекториус......баш ми је драго да се тако лепо слажете.....


Forum nije čat te nije neophodno da obojica budemo on-line
Samo me nervira što moram da ćutim 10 minuta da bi on ponovo počeo da piše...
 
SANDRINAbg:
Pa juče na brzaka pročitah neke stvari što si pisao, pa sam malo u zbunu...a šta si u stvari..? :smile:

Vidiš, to je problem kod vas nacionalista, za hrvatske sam Srbin i četnik a za srpske Hrvat i ustaša, tako da nigde nevaljam, zato cu za vas takve da budem Jugosloven, a gde cete da me svrstate znas koliko mi je vazno...
Vama ionako niko ne bi udovoljio. :roll: :wink:
 
SANDRINAbg:
E nek' je i meni neko rek'o da sam nacionalista... :lol: :lol: :lol:

Iskreno, zabole me šta si... :lol: :lol:

Pa i ja onako na brzaka procitao sta si pisala...pa eto...logican zakljucak...ako nisi izvini...ako jesi - sa vecinom si.

Mene te stvari ne *ebu.

Sta ti vredi i Srbin ako se s njim svadjas ko lud, ovaj forum je najbolji primer da nacionalnost uopšte ne igra ulogu hoce li neko da se voli ili ne.
 
hektorius:
Pa i ja onako na brzaka procitao sta si pisala...pa eto...logican zakljucak...ako nisi izvini...ako jesi - sa vecinom si.

Mene te stvari ne *ebu.

Sta ti vredi i Srbin ako se s njim svadjas ko lud, ovaj forum je najbolji primer da nacionalnost uopšte ne igra ulogu hoce li neko da se voli ili ne.

Tačno... :smile:

Evo, k'o moj Adem i ja, na primer... :oops: 8-) :razz:
 

Back
Top