Zasto svi mrze Srbe, a ne mrze Hrvate, Korejance ili Indonezane?

Nema potrebe, tebe sam zaboravio...ali ti si tako mali i anoniman da te ne mogu narocito mrziti, nego tek onako kako ti mrzis Hrvate i "muslimane"...ah da i to je vec posebna mrznja ❤️

И која је твоја мисија овде?
Заболе ме јеси ли клон мода или управе или имаш специјалан уговор

Упао си овде, а ово је Јавна, а не Приватна Ствар и ниси добродошао као ономад у Кравице... :kafa:

Право питање је зашто су нас сви волели, а сада нас мрзе .
ocigledno je da nas nisu voleli
--
Или, да ли су се претварали да нас воле, јет синтетичке нације настају из проституције са суперсилама...
cirilica smo, a oni nisu, nisu daleko od istione i oni koji kazu pravoslavni - imaju kompleks krivice i mi smo svedoci, jer smo pravi, i pravo-slavimo, a oni nemaju pojma
Питање je за милион ус$... :lol:
samo su se nastavili, - dinar libya, ko jos ima dinar?
cirilica, mali rusi, odlicni za treniranje bombardovanja, nema tu sta da se razmislja, ajde pozuri sa tim milionom, plati mi da ga ne pojede inflacija

ratovi u 20. veku, srbi? odlicni su i za uvod u ww3. nema tu sta da se razmislja uopste - mos' misliti kada meni amer kolega u oci kaze: ja sam te bombardovao, jel se hvali, sigurno se ne izvinjava? braging

Poslednja izmena:
ocigledno je da nas nisu voleli

cirilica smo, a oni nisu

samo su se nastavili, - dinar libya, ko jos ima dinar?
cirilica, mali rusi, odlicni za treniranje bombardovanja, nema tu sta da se razmislja, ajde pozuri sa tim milionom, plati mi da ga ne pojede inflacija

ratovi u 20. veku, srbi? odlicni su i za uvod u ww3. nema tu sta da se razmislja uopste

Завист.
Комплекс ниже вредности.
Неспособност
Неиздржљивост
Слаб морал
Ниска пожртвованост

За све недостатке својих вредности, морали су добити компензацију од других сила. Свесни тога морају да мрзе боље Србе и да изврше замену теза

И која је твоја мисија овде?
Заболе ме јеси ли клон мода или управе или имаш специјалан уговор

Упао си овде, а ово је Јавна, а не Приватна Ствар и ниси добродошао као ономад у Кравице... :kafa:
Divan si ❤️

Ne mrze nas svi, vole nas mnogi. Pre svega Pravoslavna Braća Rusi, braća BRIKSovci i drugi Slobodarski Narodi i Države!
Srbi su pravoslavni narod, hrabar, otporan ii državotvoran, koji ne da na sebr. Kao takvi, bili smo meta pre svega zapadnih imperija i njenih vođa. Bili smo k podko Turcima, takođe. Svima smo pružali otpor. Danas isto tako stoje stvari i globalističkom imperijom koju vodi SAD. Uz to smo vezani, kao pravoslavni narpd, za Svetu Majku Rusiju, te stoga, jasno je zašto masonski crni mapokrojači udaraju na naskoji.

largest.jpg
Ovako se ne piše kikiriki.

Autorska tema

Zasto svi mrze Srbe ?
- Ljubomorni su na uspehe Srbije
-Na nova radna mesta u Srbiji
- Na kovid bolnice koje su izgradjene
- Na rudna bogatstva
- Na Evropski put, tj na evropski auto-put

Glavna dva razloga zasto svi mrze Srbe
- Zato sto su Srbi narod najstariji
- Zato sto jedino Srbiji imaju kvantni um

"Srbe mrze jer imaju kvantni um. Kvatni um je onaj um koji na nekonvencionalni način rešava probleme. Srbi su jedini narod koji kupi neku mašinu i koristi je bez čitanja uputstva."
Deajan Lucic ( Čovek koji sve zna )

Dejan Lucic Kvantni Um kod Srba​

Pogledajte prilog 1536732
pa fala kurtzu da smo pametniji
to je i budali jasno
samo ima saka jada autosovinista sto tu laju po forumima a uzivo ih nema nigde

Pa jesi ti to imao priliku da odmjeris cija su m... najveca? Toliko iskustva skupio...ona sigurno jeste
Па видиш, ја имам привилегију да сам део народа, који има десетине својих термопила, и још толико својих Масада. Ретке су велике силе, с којима се нисмо потукли. Од Отоманске империје, па преко Аустрокугарске монархије и Немачке заједно,, па са Јитлером и на крају са НАТО пактом. Можда она мисли на нешто друго. Ипак, ја верованто немам баш толико сексуалног искоства ко она. Учинило ми се да говори о нечем другом. Да под м..., подразумева храброст. Да мисли да су м... стилска фигура, те да се мисли на храброст.

Код великих сила постоје интереси. Србија се налази на раскршћу путева и поседује рудна богатства, као и плодну земљу. Да би велике силе, као и околне државе могле да остваре свој материјални интерес и да овладају неком територијом, оне морају да убеде своје поданике да је неко освајање или оружани сукоб неопходан. То неће урадити тако што ће рећи "ми морамо да освојимо Ирак због нафте", него ће да кажу "Садам Хусеин је недемократски владар, који има оружје за масовно уништење и угрожава нашу безбедност". На тај начин могу да покрену војску против неке земље.

Тако су стигматизовали Србе и Србију кроз векове, јер су морали некако да убеде своје поданике у оправданост ратова које су водили против Србије. Пошто Србије није хтела да буде на њиховој страни и да им служи без поговора, владари великих сила су је нападали и комадали. Истина, питање је и чију су вољу и интерес заступали наши руководиоци, али суштина је у томе да нико не креће са пропагандом тек тако, већ само зато што жели нешто да оствари и да профитира.

Back