Zasto svi mrze Srbe, a ne mrze Hrvate, Korejance ili Indonezane?

Srbi bi trebalo da gledaju zasto drugi misle onako kako misle o Srbima, a to Srbe ne interesuje....
Npr ja razmisljam zasto forumasice misle da sam zenomrzac , ali kad pogledam princip donosenja njihovih odluka vidim da to nema veze sa mnom nego sa njihovim manipulacijama i sta zele da postignu kao agendu takvog deformisanog ponasanja..
I deformisane svesti..

Ali ako pogledate kako to da sve komsije misle ruzno o Srbima, to treba da se vidi zasto...
Da li je zbog vise rada....meni ne izgleda tako...
Da li zbog neslanih sala ?
Ili komsijskog lopovluka...?
Ovo zbog lopovluka sam video na primeru kad vise njih ne vidi da cini lopovluk, tj imaju logiku da nisu ukrali nego se sale, a nadoknadice komsiji tu svoju salu time sto ce mu doneti nesto od svog roda....ali to nije bas korektno niti prihvatljivo , ali to ne vide kao lopovluk...
Suvise su opusteni sa tudjom imovinom , narocito komsijskom...

Pa ne, ja mogu o sebi da kažem o kako sam glupa, lenština, ispala sam idiot i slučno, ali ne mogu DRUGI to da mi kažu. To je elementarna nepristojnost.
Da je napisao onako diplomatski, već bukv nipodaštava.

Mislim, ne poznajem ga, retko sam na politici, no verujem da je bio ironičan, kako drukčije 😊
Oooo , ovo je novijeg datuma, ali tacno da vazi , ne sme niko da mi drma kavez moje idealnosti....
Dodje ti radnik, koji ne radi kako mu kazes, kaze ma jesam....dobro jel uradjeno kako je receno , pa nije...ali ja jesam radio kako mi je receno , ali nije uradjeno kako mi je receno..
Ne mozes ti to izgurati logicki...
Srpska posla..

Ima stranaca koji umeju da se postave dobro prema srpskom poslu , znaci mazu lazu , okrecu , hvale a spustaju nevidjeno i to prihvataju i godi Srbima..
Meni to ne godi....licno ne...
Ali Srbima godi, valjda logika ko koga pa tu on njih i oni prihvate..

Ja sam imao jednog takvog, sine sve sto mi podlo namesti , pece pa rastura...a kao hvali te...
Ne gleda korist svoju , nego gleda da boli , sadisticki prema tebi..
Otud mozda tacna ona tvrdnja da su Srbi mazohisti narocito ti koji su naduvani da im nista ne smes da kazes....a mozes ih nataci na najdeblji kolac uz osmeh....

Meni je sam taj proces bolan, tj bez bola mi je bol u glavi zbog tih sadistickih elemenata..
Npr umesto da koriste cetku i rukavice za cucavac poslodavac nadje nacina da natera radnika da zavuce ruku do lakata u rupu cucavca....i da je polusretan....ne secam se da li je imao rukavicu do ramena, ali i da nije, zadovoljava srpska posla logiku , jer srbinu koza nije propusna...jer ne zna, dok ja znam da jeste pa mi nije isti ugao gledanja.

Setio sam se prostog primera mazohizma Srba...odlazak na njivu..
Ja sam kad sam bio na selu hteo da idem u njivu u pola 6, legnes u 20.30 budan si ti u 4 a ne u pola 6...
Medjutim kazu ne ide niko u njivu u pola 6 u zoru...
A ja hteo , e sad deda je jedini koji ima taj ponizni pristup pa nije protiv toga, tj zasto da se ne proba kad unuk zeli...a ostali su mediokritetnog pristupa...kako selo kaze...

Medjutim, razlog zbog cega ja hocu u pola 6 je dok stignes taman je svanulo i vidi se da se kopa , plevi , sta god da se radi , a jos ne udara sunce jer je brdo na istoku...i imas rad od 6 do14h, to je 8h ili ako hoces 7h onda do 13h...
Sad nastupa poenta...kad je leto i zvekne sunce, udara zestoko od 13h, a oko 15 je uzasno za kopanje i rad u polju iako nije velika vlaznost..

Zbog svog zdravlja ja sam hteo da se radi od 6 do 13 ili 14 i kad su radnici i kad nisu...
Ali svi vise vole da rade do 15 po najvecem suncu ...ja ne vidim veliku produktivnost a vidim veliki napor...
I tako je kod mnogih stvari kod Srba...imaju svoju srpsku logiku , koja je mazohisticka jer se bukvalno plase svoje lenjosti , ili cega ne znam tacno...
Sad je jos gore, ne idu pre 8 ili 0 u njivu , a ostaju do 17h , znaci onih zadnjih 3h rokaju po najvecem suncu, a ono sto sam ja i moj deda radio je basta druga tura u 17 do 20 , jer se ne zaliva po vrucini , tj nadje se posao koji nije isti a lepo legne...

Bukvalno za 90% svetske populacije moraš dodatno da objašnjavaš šta je Srbija, gde je Srbija, da nije ni Sibir ni Sirija...ne jede se uz pirinač i nije mu rođak to ulovio u moru prekjuče.

Tako da kada čujem to o "mržnji" tačno znam da se nije naputovao čovek i da guta sve što mu mediji kažu.

Čim izađeš iz Evrope generalno počinje teška qrcobolja za dešavanja van svog mesta prebivališta,par okolnih sa kojim ratuju i osim najvećih ili najbogatijih zemalja u koje bi da emigriraju pojma nemaju niti ih zanima.
Tako da Srbije, Crne Gore, Slovenije,Slovačke, Vanuatu ili Laos teško da bude bilo kakve emocije kod bilo koga.

Ali lepše zvuči da smo neke "baje" pa nas mrze jel?

Zasto svi mrze Srbe ?
coce izvrsen je medijski linc kako bi se opravdala nato agresija, a sto je trebalo da im posluzi za utreniravanje na donbas! KAD, ono, uletese rusi i pomrsise konce nafou, i sada mi ameri moramo da izlazimo iz te organizacije

danas opet citam, da su nam rusi sumnjivi sto nisu potpisali zabranu nuklearnog oruzja u svemiri, mi ameri mislimo da ono vec imaju mogucnosti da nam roknu satelite sa s500, a f16 da ce da nagraisu, ne znam koji idiot to 'oce da salje u ukrajinu

mrzi te anglosas jer si ti osnovao slavjanoserbsk, a on tamo ima da zagine tek, pa salje poljake, rumune, i ostale a sam ne sme

Poslednja izmena:

Back