Zašto volite Bikove

Zato što smo najveći hedonisti u horoskopu, znamo da uživamo u životu, hrani i piću. Volimo lepotu i umetnost, obožavamo muziku i talentovani smo za crtanje/slikanje.
Savet za ženske Bikove: da se uopšte ne uzbuđuju zbog viška kilograma i da se ne maltretiraju sa kojekakvim dijetama, već da prihvate svoje obline kao simbol ženstvenosti i senzualnosti.
 
Jedan od najjačih Bikova u istoriji, Lenjin (i Marks je isto bio bik, pa je naziv ideologije Marksizam-Lenjinizam u znaku dva bika), poznat po fanatizmu i ogromnoj disciplini, radnim navikama, izdržljivosti, a sve u ime ideje komunizma. Imao mesec u vodoliji u drugoj kući, nisam nešto izvežban astrolog ali vodolija je pobuna, mesec je duša, a druga kuća valjda novac/ekonomija pa čak negde i feudalizam, pa nije čudo što se pobunio protiv postojećeg ekonomskog poretka u ime radničke klase i što je ceo (dušom i telom) bio u tome. U podznaku škorpija što mu dodaje na fanatizmu ali i mržnji i osvetoljubivosti, naravno podznak ublažen zemljanim elementom koji je primaran.

Saturn u strelcu u prvoj kući, ovo jebiga ne znam šta znači, vidim da mu je sunce u petoj i većina planeta u petoj i šestoj kući, ne znam ni to šta znači. Inače je bio ekstremni asketa i vrlo skroman i nesklon hedonizmu što nije baš tipično za bikove (Tito je isto bio bik). Većina planeta mu je u biku, znači bio je klasičan bik Lenjin po mnogo čemu pa tim više čudi taj ekstremni asketizam i lična disciplina.

Ovi današnji levičarski raspadi i feministkinje što im je najveće dostignuće kad se puste u promet i promene stotinu kreveta da sebi dokažu da su slobodne i moćne bi se postidele pred svojim duhovnim ocem Lenjinom:

"Ja sam suviše star da bi mogli da to mi nametnu. Iako sam ja samo sumoran asket, ovaj mi novi seksualni život mladih, a često čak i odraslih, izgleda kao da je buržoaski, kao nastavak buržoaskog bordela. To sve nema ničeg zajedničkog sa „slobodnom ljubavi” , onakvom kakvom je mi komunisti shvatamo.
Što se tiče prakse, ja ne mogu da je ocenjujem. Ne mislim ni najmanje da svojom kritikom namećem neki asketizam. Daleko od toga. Komunizam treba da donese ne asketizam, već radost življenja i utehu, pružajući takođe potpunu ljubav. Po mom mišljenju, neumerenost koja se danas zapaža u seksualnom životu ne donosi ni radost življenja ni utehu, već obratno, ona ih umanjuje. Ali, za vreme revolucije to ne vredi ništa. Ono što treba mladosti, to je radost življenja i uteha. Sport, gimnastika, izleti, sve vrste fizičkih vežbanja, razna intelektualna interesovanja, studije, analize, istraživanja, sve to istovremeno i primenjeno, pruža mladosti mnogo više nego odnosi i beskrajne diskusije o seksualnim pitanjima, o načinu kako da se „uživa” život prema tekućim shvatanjima. 'U zdravom telu zdrav duh!'. Ni kaluđer, ni don Žuan, a još manje nešto srednje kao što je nemački filistar." - Lenjin

lenjin.jpg
 
Sa Uranom u "padu", osobe sa Suncem u Biku ne vole bilo kakve veste promjena, posebno ne onih iznenadnih, ali zbog fixnosti zemljanog elementa, Bikovi tesko odustaju od zacrtanih ciljeva, kojima su najcesce u cjelosti posveceni, i radi se o jako " plodnom znaku" u svim zivotnim fahovima i oblastima, gdje me je iznenadio i veliki broj Bikova na planu filozofije( Marx je prije svega bio filozof), psihologije poput Frojda( dobro Frojd ima poput mene i jaku 8 kuci, i ascedent je u Skorpiji), i ono sto krasi Bikove je najcesce, ako nema nekih aflikovanih pokazatelja u karti, da su jako cestiti, posteni, realni, neiskvareni, pa je i Josip Broz Tito bio Bik, sa konjukcijom Saturna i Mjeseca u Djevici, sto pokazuje prakticnu i vrijednu dusu, ali i tezi prvi dio zivota, mnogo testova istrajnosti, izdrzljivosti, ali i nagradu kroz vrijeme ( Saturn)
Hitler je imao kao Bik konjukciju Jupitera i Mjeseca u Jarcu, gdje su obje planete debiltirane, ali taj " losi" Jupiter" ga je " prevario", da moze osvojiti citav svijet, ali stoji cinjenica da je prije 2 svjetskog rata, siromasnu Njemacku ucinio ekonomski i vojno najjacom evropskom drzavom, naravno uz zapadne kredite, " General Motorsa" i ostalih kapitalistickih oligarha, koje je mucio strah od socijalistickih pobuna siromasnih gradjana u zapadnoj Evropi, i dolazak Socijalizma iz SSSRa, pa su finansirani i Hitler, Franko i Muslini.Tacnije, Fasizam je dijete Kapitalizma.Vidimo i nakon raspada SFRJ, sa dolaskom demoNkratije, koja nas obavezuje da zivimo u Kapitalizmu, sto potvrdjuje da ne zivimo u nikakvoj sustinskoj demokratiji, fasizam se uveliko povampirio, kao alibi za svaku vrstu kriminala.
Samo Sunce u Bikovu sa jakim dostojanstvom " zenskih i introvertnih planeta "Venere i Mjeseca", najcesce nije sklono bilo kakvoj vrsti agresivnosti, ali je idealno nalazeci se u znaku fixne zemlje za svaku vrstu tvrdoglavog otpora.I Draza Mihailovic Bik je na pocetku rata bio neka vrsta vodje otpora, mada je kasnije dobro politicki zalutao.
Sadam Husein je Bik, Portugalski diktator Salazar, vodja francuskih Jakobinaca Robespjer, Oliver Kromvel itd KAo sto rekoh jako " plodan" znak u svakom smislu.
 
Portugalski diktator Salazar

Ovaj čovek je bio jedan od najsposobnijih državnika ikad. Jako staložen, promišljen, i vrlo sposoban i fokusiran. Sve za Portugal je dao, uspeo da balansira na svim mogućim poljima i to kao katolik, konzervativac i autokrata, i opet ga neki portugalci danas ne cene jer je "bio diktator". Inače je bio ekstremni asketa, i na seksualnom i na drugim poljima, skoro kao isposnik, što ga čini netipičnim Bikom. Za ekonomiju je najviše uradio.

Sir Samuel Hoare, the British Ambassador in Spain, recognised Salazar's crucial role in keeping the Iberian peninsula neutral during World War II, and lauded him. Hoare asserted that, in his 30 years of political life, he had met most of the leading statesmen of Europe, and regarded Salazar highly among those. Salazar was to him a learned and impressive thinker – part professor, part priest, part recluse of unshakable beliefs. He regarded him as ascetic, concentrated on serving his country, with an encyclopedic knowledge of Europe and indifferent to ostentation, luxury or personal gains. Hoare strongly believed in Salazar as "being a man of one idea – the good of his country", not wanting to endanger the work of national regeneration to which he had devoted the whole of his public life.
Volim ih i zbog ovakvih primjeraka, poput Megan Fox:heart:

Eh meni se ona ne dopada, ne znam što. Vidim da je sad sa onim reperom MGK-em što je isto bik u horoskopu. U vreme transformersa je i bila privlačna, ali se sad izobličila od estetskih operacija.
 
Eh meni se ona ne dopada, ne znam što. Vidim da je sad sa onim reperom MGK-em što je isto bik u horoskopu. U vreme transformersa je i bila privlačna, ali se sad izobličila od estetskih operacija.
Mene je privlacila uvijek, valjda zato sto joj je Ascedent i Mars ( muskarac) na mom Suncu u Jarcu, sto su nam Mjeseci u konjukciji u Lavu,a meni je i 5polje sa Jupiterom kao vladarem karte u Biku, a 5 polje je ona iskrena ljubav, i inace sam slab na Bikice.Tj i Fortuna te Lilith su mi u tom 5 polju, sexualno me privlace i cine sretnim.
Svidja mi se i Bikica Jesica Alba, ali nju je davnih dana preoteo jedan drugi Jarac z:mrgreen:
 
Zato sto imaju najcesce cistu dusu, sto su neiskvareni, sto su njezni, posteni, stabilni, lojalni, dobronamjerni, poljubiti Bikicu je isto kao poljubiti topli magnet, ono bukvalno se zalijepis, nekakva cudna mekoca koze, senzualnost, ertotika koje najcesce nisu ni svjesne, to njima dodje kao prirodno.
Ja kao hladni Jarac se najvise volim ugrijati pored kakve putene, tople i njezne Bikice.
Ali nazalost , moj Mjesec je u Lavu, i sa Bikicama sam imao samo krace sexualne i prolazne avanture.Jednostavno nam je zivotni ritam u kontri.Bez obzira na sve to, jako cijenim osobe rodjene u tom znaku.Najbolje ljude sam upoznao medju njima.
Lepo je ovako nešto čitati...čak i ako nisi bik... a ja - jesam...

Istina..sa jednim bikom sam zivela dvadeset godina..
Ali imaju i mracnu stranu, ljubomorni su, posesivni, teritorijalni, cesto sebicni...
svi znaci imaju mračnu stranu
 
Zato što smo najveći hedonisti u horoskopu, znamo da uživamo u životu, hrani i piću. Volimo lepotu i umetnost, obožavamo muziku i talentovani smo za crtanje/slikanje.
Savet za ženske Bikove: da se uopšte ne uzbuđuju zbog viška kilograma i da se ne maltretiraju sa kojekakvim dijetama, već da prihvate svoje obline kao simbol ženstvenosti i senzualnosti.
Ništa ne može da se meri sa energijom Bika.. i sa lepotom i sa produhovljenošću...
Ima još nešto lepo što niko nije spomenuo: kuća Bika je uvek čista i mirisna...za blagdane, okićena, miriše na vanilice...
 
Ništa ne može da se meri sa energijom Bika.. i sa lepotom i sa produhovljenošću...
Ima još nešto lepo što niko nije spomenuo: kuća Bika je uvek čista i mirisna...za blagdane, okićena, miriše na vanilice...
Ja zaista volim neke ljude koji imaju Sunce u znaku Bika, , i medju prijateljima, i medju djevojkama, zenama, medju familijom, ali jedina bikovska energija je ona pasivna, reaktivna, koja pruza neku vrstu otpora samo ako je pritisnuta, jer je Bik nepokretna fixna zemlja, sa slabim Marsom ( energija) i sa jakim " zenskim" planetama Venerom( ljubav) i Mjesecom( emocije) Sunce u Biku, ako nema mnogo aflikovanih planeta, u losim dostojanstvima, poput npr Hitllera koji je imao Mjesec i Jupiter u Jarcu ( obje planete debiltirane) najcese se radi o mirnim, iskrenim i totalno neagresivnim osobama, koje svi vole.

Sto se tice cistoce kuce, pedantnosti, to je fah radisnih Djevica, Bikice kao zene uz sav sexipil, njeznost i ljepotu, cesto su dosta neorganizovane.
Sunce u Biku je hedonizam, uzivanje, zivot po ustaljenim navikama, ne voli promjene, tvrdoglavost, koja se npr razlikuje od jarcevske svojeglavosti.
Bik je sigurno i najcestitiji i najposteniji znak, od svih 12.
 
Ja zaista volim neke ljude koji imaju Sunce u znaku Bika, , i medju prijateljima, i medju djevojkama, zenama, medju familijom, ali jedina bikovska energija je ona pasivna, reaktivna, koja pruza neku vrstu otpora samo ako je pritisnuta, jer je Bik nepokretna fixna zemlja, sa slabim Marsom ( energija) i sa jakim " zenskim" planetama Venerom( ljubav) i Mjesecom( emocije) Sunce u Biku, ako nema mnogo aflikovanih planeta, u losim dostojanstvima, poput npr Hitllera koji je imao Mjesec i Jupiter u Jarcu ( obje planete debiltirane) najcese se radi o mirnim, iskrenim i totalno neagresivnim osobama, koje svi vole.

Sto se tice cistoce kuce, pedantnosti, to je fah radisnih Djevica, Bikice kao zene uz sav sexipil, njeznost i ljepotu, cesto su dosta neorganizovane.
Sunce u Biku je hedonizam, uzivanje, zivot po ustaljenim navikama, ne voli promjene, tvrdoglavost, koja se npr razlikuje od jarcevske svojeglavosti.
Bik je sigurno i najcestitiji i najposteniji znak, od svih 12.
Bravo majstore! :hvala:
 
Za Bikove je svojstveno i to da najcesce pod vladavinom Venere jesu skloni muzici, pjesmi, tj da imaju jako lijepe glasove, jer je i anatomski Bik vladar usana, brade i grla, koje im je najosjetljiviji dio tijela, moraju se cuvati stitnjace, cesto Bikice koje su u nekim srednjim ili poznijim godinama vidimo sa umotanim salom oko vrata.
Za lijep i cist glas ne mora to biti samo Sunce u Biku, nego cesto i Merkur, poput Blizanca Zdravka Colica, koji ima Merkur u tom znaku.
Kada pomislim na savrseno pjevanje, na cisti zenski mezo sopran, na urbanost u muzici, na slatkocu glasa, sjetim se jugoslovenske ABBE, nekadasnjih " Novih Fosila" i pokojne pjevacice Djurdjice Barlovic koja je imala Sunce u znaku Bika.I druga pjevacica Fosila sa takodjer prelijepim glasom, Sanja Dolezal je Bikic:)

 
Zenske Bikove volim,dok neke druge nisu za nesto vise,zene Bikovi su wife material uverio se mnogo puta
Ona i jeste Bik
Aye,speak to me kindly
I'm the type of girl you call "Wifey"
Yeah
I ain't no side piece
I'm the one you takin' home to mommies
 

Back
Top