Zašto volite Bikove

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.184
Evo 5 razloga zašto ?

1. Bikovi su najmazniji znak zodijaka
Nema ništa slađe nego kad vas zagrli jedan bik. Pogotovo ako još i miriše na neke slatkiše ili skoro uvek na neki neupadljiv cvetni miris. Njihov zagrljaj je topao i pruža osećaj neke mirne ušuškanosti.
Bikovi bez obzira na pol, su velike maze i mogu biti najumiljatiji kada traže da im se naklonost okoline iskaže kroz dodir, poljubac, zagrljaj. U tom trenutku imamo jednog ogromnog čoveka ( u karakternom smislu) koji se pretvara u malog ljupkog medu sa rumenim obrazima, koji satima može zadovoljno da prede kao mala maca. Takođe, njihovo izraženo čulo dodira je razvilo dobar osećajaj za masažu, pa često vole da marsiraju sve oko sebe.

2. Bikove je najlakše podkupiti
Kako je jednostavnost njihovo drugo ime, vrlo su predvidljivi svojoj okolini jer funkcinišu po prostim principima. Zadovoljstvo njihovih čula je osnovna parola kojom se vode kroz život. Zato, ako imate u svojoj okolini jednog Bika, a još niste provalili (što je malo verovatno da niste) kako da ga namamite na druženje, uvek ponudite nešto dobro za jelo ili piće. Još ako znate njihov muzićki ukus, pa vi ste na konju. Isto tako, kada je jednom Biku loš dan, uvek mu ga možete popraviti, jednostavno tako što ćete ga odvesti na omiljene kolače ili kafu sa šlagom, i eto vaš Bik je odmah druga osoba. Ako želite da ga šarmirate i privolite za sebe u ljubavnom smislu, darivanje pa makar i sitnica ne može da omane. Bikovi najviše vole kada ste spremni na njih da potrošite, jer to za njih znači da ih vrednujte. Omiljni pokloni su im slatkiši, parfemi, kozmetika i skupa pića.

3. Na Bikove uvek možemo da se oslonimo
Kada imate u svom životu jednog svog Bika, vi ste zaista bogat čovek. Ne postoji osoba koja ume da bude veća potpora i podrška drugima od ovih pripadnika zodijaka. Njegov čvrst karakter, i stabilnost koja mu je urođena, su stub za koji se uvek možemo držati dok vitlaju oluje života. On je prijatelj koji verno čuva leđa, on je „glas razuma“ i osoba koja će uvek doći kada treba, pa makar i u pola noći da pomogne (pod uslovom da je večerao i da nije gladan).

4. Bikovi su jednostavni za tumačenje
Kada je gladan, on je razdražljiv. Kada je neispavan, on je razdražljiv. Kada nema para, on je razdražljiv. Kada ste promašili pravljenje njegvog omiljenog jela i dodali neki sastojak koji ne voli, on je razdražljiv. I to je od prilke to. Šalu na stranu, pripadnici ovog znaka retko kada se ljute, i vrlo ih je lako čitati. Kada su sve njihove potrebe zadovoljene, oni su u nekom svom konstantnom zenu ili fazonu „život je lep dok se u njemu uživati zna“. Znamo da Bikovi ne vole nagle promene i sa nijma sve ide polako i laganica, bez žurbe. Zato su jako predvidljivi i laki za tumačenje jer nisu neki veliki ljubitelji priređivanja iznenađenja drugim ljudima. Više vole da se drže svojih utabanih staza, rituala i reakcija. Sa njima uvek jednostavno znate na čemu ste.

5. Sa Bikovima život uvek izgleda dobro
Neverovatan dar koji ovi ljudi imaju, jeste upravo taj da je sa njima uvek „tako lako“. Kako se kreću malo sporije kroz život od drugih znakova, oni jednostavno uživaju u svim onim stvarima ili sitnicama koje život znače, a koji mnogi zbog brzine tempa življenja propuštaju. Videćete taj osmeh zadovoljstva kada zatvori oči i uživa, dok mu sveža kišica rominja po licu dok hoda ulicom. Reći će vam, da za razliku od drugih ljudi, njemu je svako jutro-dobro jutro, kada mu prvo ujutru zamiriše sveža kafa. Zateći ćete ga da igra u prodavnici, ako na radiju puste baš njegovu pesmu. I zapevaće, čak iako ne zna da peva. Sa njim je zadovoljstvo jednostavno, jer ga on pronalazi u svemu što mu draži čula. Budi onaj uspavani ljudsko životnjski deo u ljudima, koji je u savremenom tehnološkom društvu počeo da se uspavljuje. Sa njim izgleda potpuno normalno biti čovek.
 
Lepi su... oni koje poznajem, vrlo neobično lepi, cene lepotu, u najboljem slučaju vole da budu intelektualno dobro potkovani radije nego da samo poseduju diplome i titule, kao prijatelji su oni za koje kažete-on/a mi je brat/sestra, velikodušni, odlični ''advokati'' i ljudi koji će vama iza leđa o vama reći nešto što kad čujete, prosto se zapitate da li je to baš tako-zvuči suviše dobro!
Ali... jednom kad osete da ste ih izneverili, pa još ako ste spori na reagovanju i objašnjenju: ''Good bye, Charlie!'', za vas više vremena nemaju... dok se ne sretnete negde nakon 5-6 godina slučajno.
''Hajde da sedimo ceo dan i pričamo dok ne popadamo, tako volim što sam te srela?''
''Da... hajde, videćemo!''

Izvini, znajući sebe i tebe dobro... preskočiću teška srca jer nije samo tvoje srce tad bilo slomljeno!:sad2:
 
Vole da se dure, kad im nešto nije po volji.Dure se kao mala deca i ne vole da im se "naređuje",da ih brzaš,uslovljavaš,taktiziraš,...kad to primete, onda mogu biti jako bezobrazni, ali nisu zlopamtila.
Sad,...ovi kolege na poslu su tipa, opušteno i laganica.Pitam ih po 100 puta, je'l nešto gotovo,...oni odgovaraju tipa,: "biće, jbt gde gori?".Meni bude zlo nekad, kad vidim da se neko tako razlačiiii... 😁
 
Moju Bičicu sam tretirala kao mlađu sestru i taj tretman joj je baš odgovarao.
Trebalo je samo jednom da joj kažem da nisam čiviluk pa da prestane da mi dodaje kaput i torbu u nekom kafiću.
Muškarci Bikovi su malo... fizički navalentniji, ali ne da bi ikoga povredili-prosto treba da im se kaže da preteruju tačno tu i tu.
Inače, stvarno, o Bikovima sve najlepše jer imam prijatelje dan-danas koji verovatno imaju neki bolji poznak u odnosu na mene pa nisu na prvo moje ribovanje reagovali apokaliptično i dramatično.:zcepanje:
 
Poslednja izmena:
Loši su na opraštaju... Kad misle da nešto znaju, oni ne proveravaju mnogo i baš budu usijani.
Mislim da nijedan znak ne pada u zamku tako lako kao oni...
Npr. Ovan je drugačija priroda, i nisam naišla na duplog, pa u kombinaciji sa bilo kojim drugim znakom kad tad se pitaju-šta ako?
Bikovi se retko pitaju to, ''Šta ako...?''
 
Zato sto imaju najcesce cistu dusu, sto su neiskvareni, sto su njezni, posteni, stabilni, lojalni, dobronamjerni, poljubiti Bikicu je isto kao poljubiti topli magnet, ono bukvalno se zalijepis, nekakva cudna mekoca koze, senzualnost, ertotika koje najcesce nisu ni svjesne, to njima dodje kao prirodno.
Ja kao hladni Jarac se najvise volim ugrijati pored kakve putene, tople i njezne Bikice.
Ali nazalost , moj Mjesec je u Lavu, i sa Bikicama sam imao samo krace sexualne i prolazne avanture.Jednostavno nam je zivotni ritam u kontri.Bez obzira na sve to, jako cijenim osobe rodjene u tom znaku.Najbolje ljude sam upoznao medju njima.
 
Ima se covjek s kim posvadjati a da se ne naljuti
drag.gif
 
Istina..sa jednim bikom sam zivela dvadeset godina..
Ali imaju i mracnu stranu, ljubomorni su, posesivni, teritorijalni, cesto sebicni...
Da ,bas tako.Sto je najgore to ne priznaju.
Ali sa druge strane,pa ko je savrsen.Sad kad razmislim da nije on,ja bih lebdela u oblacima konstanto,a on prizeman i realan ,pa me cesto spusti na zemlju.Tako da imaju i dobru stranu.:prstic:
Mora da ga malko i pohvalim, zivim sa njim :mrgreen: :manikir:
 
Ja sam ok sa njima, jedan od retkih znakova sa kojima dobro funkcionišem.
Realni ljudi, imaju zdrave potrebe i prohteve,...jako su romantični, iako izgledaju nezgrapno (msm,na muškarce).Žene su uglavnom lepe.
Porodični ljudi,...porodica im je uvek na prvom mestu!Bez obzira na sve.Ja ih zbog toga i najviše gotivim.
Lepo napisano
 

Back
Top