Zasto su impotentni MUSKARCI neumereni u...

  • Začetnik teme Vragolasta Amfibija
  • Datum pokretanja
avesic:
mammy:
Aphroditi:
mammy:
lav607:
Danas si bas u elementu...........u svakom slucaju........poz :wink:

Ko, jel' ja....ma to je od frustracije....znas, nece dragi da me yebe u bulju....kaze da me isuvise postuje za to....konj

Ne se*i da ti je to muž?! :shock: Auh, moje saučešće..iskreno. :(
:wink: :D :D :D

Pa, nece...sta da radim...ja kazem da hocu , ono, znas u bulju...a on, nece, pa nece.....a necu da ga izgubim.....
c025.gif
Mislim, necu da on izgubi mene....ma, znas na sta mislim....zaznuto je to, kad se potpises....a rekao je da ce da me slusa...


kada se on zanese ,,,ti u ribu stavi vibrator ,,, i nece imati gde da ga metne no u guzu----popustiće ,,, :D
A sta ako joj ga stavi u usta,a?
MOra da razradi neku drugu tehniku !
Ja npr dok mu ga pusim u pozi 69 dam NJEMU vibrator da mi ga stavi malo tamo dok me lize.Jer,ipak,plastika je plastika,nema zezanja sa mojoim sfinkterom !
 
mammy:
avesic:
ajmo sada muškarci jedan prostran post,,, onako sa ujedanjem smisla žene ,lajanjem na iste ,,, a na kraju kada omekšate i želite olakšati svojoj duši jedno zaaaavijanje :D ko sme

Ma, momci se oporavljaju od nocasnjih sex-partija...znas kako je...ovi nasi muskarci - dok namire zenu, pa ljubavnicu, pa malo u grad, pa....eh, znas vec i sama...jos koju qurvu forumasicu dok obrade...ih...imaj malo razumjevanja za nase "savremene muskarce"


a njihove zene misice :lol: ....pa ljubavnice lepotice :lol: ....i na kraju forumasice, gabori najgori :lol: ...sad si me bacila u razmisljanje...stvarno njima nije lako :lol:
 
JOVANA77:
mammy:
avesic:
ajmo sada muškarci jedan prostran post,,, onako sa ujedanjem smisla žene ,lajanjem na iste ,,, a na kraju kada omekšate i želite olakšati svojoj duši jedno zaaaavijanje :D ko sme

Ma, momci se oporavljaju od nocasnjih sex-partija...znas kako je...ovi nasi muskarci - dok namire zenu, pa ljubavnicu, pa malo u grad, pa....eh, znas vec i sama...jos koju qurvu forumasicu dok obrade...ih...imaj malo razumjevanja za nase "savremene muskarce"


a njihove zene misice :lol: ....pa ljubavnice lepotice :lol: ....i na kraju forumasice, gabori najgori :lol: ...sad si me bacila u razmisljanje...stvarno njima nije lako :lol:
Nemoj tako,kad su im zene stvarno lepe

Buahahahahahaha.........crko od smeha...daj molim te da pogledam jos jednom svoj profil da ne umrem od te silne lepote
 
Jao, drage moje....hvala vam velika na savjetima...ali ja to prosto ne mogu da uradi....pa, sta bi moj rodjeni muz mislio o meni? Hocu da se qaram u bulju i jos radim sve da to i postignem.....Ne, ja to jednostavno ne mogu....ne mogu da dozvolim da on ikad sazna da sam ja u stvari qurva....on sa tom mislju nece moci da zivi...bojim se cak i najgoreg...
 
Vragolasta Amfibija:
avesic:
vragolasta šta si se stisla ,,,,stavi gaćice malo na centrifugu da se skupe
Ma razmisljam nesto...nisam sigurna...veceras da li da mi svsi u bulju ili u usta,to mi je vecita dilema.
Videcu gde ce da me odvede nz veceru..pa ako zafali...


hahahahahaha ej crko od smeha
a znaš ono kad ga odradi u bulju pa posle sve mljacka ,,,,yebote hahahahahaaaa
 
avesic:
JOVANA77:
avesic:
aha pa jeste ,,mi smo ovde svi gabori ,,, jel da ,,, pa ne majke mi evo ja se prva prijavljujem da sam gabor nad gaborima

alo bre, nemoj da se svadjamo, znas da ne trpim konkurenciju :evil: :wink:


sjaši -- hoću svoje prvo mesto ,,, ja ličim babuna
ALi je moja bulja crvenija...imala sam sinoc spam-match sa jednim koji me je razbio.
I posle,naravno,svrsio mi je u usta i u bulju.
 
Vragolasta Amfibija:
avesic:
JOVANA77:
avesic:
aha pa jeste ,,mi smo ovde svi gabori ,,, jel da ,,, pa ne majke mi evo ja se prva prijavljujem da sam gabor nad gaborima

alo bre, nemoj da se svadjamo, znas da ne trpim konkurenciju :evil: :wink:


sjaši -- hoću svoje prvo mesto ,,, ja ličim babuna
ALi je moja bulja crvenija...imala sam sinoc spam-match sa jednim koji me je razbio.
I posle,naravno,svrsio mi je u usta i u bulju.

Jel' prvo u usta ili u bulju..?
Kako god, hoces da me spojis sa njim?
 
mammy:
Vragolasta Amfibija:
Prvo u bulju,naravno,volim da ga lizem a da je pre bio u bulji.
A sto da te spajam ,nadji svog?
Ja mog mogu samo da dam nekom odavde da ga pouci kako se yebe u bulju.

Ne mogu naci svog...tako sam ruzna da me niko nece..
Ajd, pitaj ga....mozda hoce da uradi dobro djelo
Aj pitacu ga,alimoras da budes mnogo ruzna jer on voli da yebe samo gabore,zato mu se ja i svidjam
 
Vragolasta Amfibija:
mammy:
Vragolasta Amfibija:
Prvo u bulju,naravno,volim da ga lizem a da je pre bio u bulji.
A sto da te spajam ,nadji svog?
Ja mog mogu samo da dam nekom odavde da ga pouci kako se yebe u bulju.

Ne mogu naci svog...tako sam ruzna da me niko nece..
Ajd, pitaj ga....mozda hoce da uradi dobro djelo
Aj pitacu ga,alimoras da budes mnogo ruzna jer on voli da yebe samo gabore,zato mu se ja i svidjam

E, pa da, plemenit taj neki....mora da je u stvari *****.
 
Vragolasta Amfibija:
Prvo u bulju,naravno,volim da ga lizem a da je pre bio u bulji.
A sto da te spajam ,nadji svog?
Ja mog mogu samo da dam nekom odavde da ga pouci kako se yebe u bulju.


ajde mi ga daj da me podučava malo a??? i mammy je kratka sa tim znanjem pa ćemo zajedno da učimo ,,,u grupi ,,,,, ma coooool gabori smo do jaja ,,,nema da se sekiraš ,,,,jel ćeš da ga daš ,,, evo ti moj mejl ,,,
gabordo jaja et tacka jahu tacka kom
 
avesic:
Vragolasta Amfibija:
Prvo u bulju,naravno,volim da ga lizem a da je pre bio u bulji.
A sto da te spajam ,nadji svog?
Ja mog mogu samo da dam nekom odavde da ga pouci kako se yebe u bulju.


ajde mi ga daj da me podučava malo a??? i mammy je kratka sa tim znanjem pa ćemo zajedno da učimo ,,,u grupi ,,,,, ma coooool gabori smo do jaja ,,,nema da se sekiraš ,,,,jel ćeš da ga daš ,,, evo ti moj mejl ,,,
gabordo jaja et tacka jahu tacka kom



Eto, danas sam se fino ismijala...danas cu prestati da gnjavim muza da me yebe u bulju....au, hoce mu biti drago.....supeeeeeeer...kad je prvi cas?
 

Back
Top