Zasto su impotentni MUSKARCI neumereni u...

  • Začetnik teme Vragolasta Amfibija
  • Datum pokretanja
Bala-bala:
mammy:
Pas koji laje - ne ujeda....al' nije to sve.
Ne samo da ne ujeda, vec je toliko isfrustriran time sto ne ujeda da laje, i laje, i laje i laje....i sto vise laje, vise misli na to kako bi on u stvari najradje ujedao...al' nema sta, nece, ne sluze ga zubi....i on onda jos jace laje i laje i laje....



eto ZATO

Pas koji laje ne ujeda dok laje,vec puzi
:lol:
 
Vragolasta Amfibija:
...VERBALNOM EGZIBICIONIZMU?
Znam da je ponekad jezik adekvatna zemena ali...

nije problem zasto su neumereni (samo muskarci???) u tom egzibicionizmu, vec je problem u tome sto se vidi da ovaj covek stvarno ima maste i inteligentan je(donekle). i sad zamisli neki covek slican njemu je danju recimo neki drzavni funkcioner ili ugledan gradjanin nase (neugledne) zemlje, a preko noci na netu se pretvara u prvoklasnog kretena svetskog ranga... :roll: mada moram biti iskren i priznati da sam se u par navrata od srca ismejao 8)
 
Aleksej_BASO:
Vragolasta Amfibija:
Ma da,covece ali ovaj ga bas pretera,zar ne mislis tako?

Koji? Jel vi svi to o dragom nam gospodinu koga ne moram da imenujem?

Onda DA, definitivno preteruje...


Cak i za moje pojmove, a mene drze za nenormalnog...
Ma ne...pogresno si sve shvatio...radi se o mammy.Muka mi je od njenih vulgarnih postova,ja mislim da ona i nije udata nego da samo izmislja one neznosti a u stvari je jedna zla zena. :lol:
 
Vragolasta Amfibija:
Aleksej_BASO:
Vragolasta Amfibija:
Ma da,covece ali ovaj ga bas pretera,zar ne mislis tako?

Koji? Jel vi svi to o dragom nam gospodinu koga ne moram da imenujem?

Onda DA, definitivno preteruje...


Cak i za moje pojmove, a mene drze za nenormalnog...
Ma ne...pogresno si sve shvatio...radi se o mammy.Muka mi je od njenih vulgarnih postova,ja mislim da ona i nije udata nego da samo izmislja one neznosti a u stvari je jedna zla zena. :lol:


Da, da, ja sam grozna....provalila si me....nisam udana...niko me nece....gabor....neki idiot mi sklepao djete, kad se napio, naravno, nije htio trijezan da me yebe....
Amfibijo, sto si me raskrinkala????? :cry:
 
Vragolasta Amfibija:
...VERBALNOM EGZIBICIONIZMU?
Znam da je ponekad jezik adekvatna zemena ali...

i samo nerviraju pricom:
"e yebo bi ovu, yebo bi onu...."
pa onda misle da ce se izleciti time sto jure za svakom koja prodje, spopadaju i misle da ce bas ona biti ta koja ce ih izleciti .....strasno
Izludjuju stvorenja koja ih vole , svojm p i z d a s t i m ponasanjem.....
uh ima toga jos.... :x
 

Back
Top