Zašto srpski mediji ne cenzurišu ukrajinsku propagandu a rusku znamo da cenzurišu?

nesko101

Elita
Poruka
18.170
Autorska
Pogledajte samo poslednju vest Ukrajinaca kako je ubijeno od početka 400.000 Rusa a svi normalni znaju da je teška laž.
Nije to kao partizanski film bitka na Sutjesci i Neretvi gde nemci gruvaju mitraljezima a patizani u juriš uraa...padaju li padaju.Pa onda Bata Živojinović sa mitraljezem pobije sto nemaca u jednom rafalu.
Dakle ovo mi miriše na veliki rat i priremu Zapadnog mnjenja da je lako ubijati Ruse pa da trebaju svi da krenu na njih.Istina je sasvim drugačija kada osetiš Rusku artiljeriju kada počne da gruva po vama na frontu kada se nađete.
 
Ми смо потписали медијски споразум са Нато, да не пуштамо негативне вести о њима, само неутралне и добре.
Сећам се да је Дачић потписао. Пре доста времена је то било, али после промене власти - доласка садашње гарнитуре.

Не могу да се сетим како се "медијски споразум" зове, па ми је тешко да дам линк на то.
 
Zašto srpski mediji ne cenzurišu ukrajinsku propagandu a rusku znamo da cenzurišu?

Ne bih rekao da si u pravu. Ruske propagande ima koliko hoćeš, evo pogledaj Blic i B92 (koji su ujedno i najčitaniji internet portali), svaka druga vest o uspesima Rusije, Ukrajinci su uništeni, Rusija ekonomski tigar, Nemačka propada, zapad propada...
 
Autorska
Pogledajte samo poslednju vest Ukrajinaca kako je ubijeno od početka 400.000 Rusa a svi normalni znaju da je teška laž.
Nije to kao partizanski film bitka na Sutjesci i Neretvi gde nemci gruvaju mitraljezima a patizani u juriš uraa...padaju li padaju.Pa onda Bata Živojinović sa mitraljezem pobije sto nemaca u jednom rafalu.
Dakle ovo mi miriše na veliki rat i priremu Zapadnog mnjenja da je lako ubijati Ruse pa da trebaju svi da krenu na njih.Istina je sasvim drugačija kada osetiš Rusku artiljeriju kada počne da gruva po vama na frontu kada se nađete.
Možeš li nam dati nekoliko primjera gdje se širi ukrajinska propaganda po srpskim medijima i koji su to mediji?
 
Autorska
Pogledajte samo poslednju vest Ukrajinaca kako je ubijeno od početka 400.000 Rusa a svi normalni znaju da je teška laž.
Nije to kao partizanski film bitka na Sutjesci i Neretvi gde nemci gruvaju mitraljezima a patizani u juriš uraa...padaju li padaju.Pa onda Bata Živojinović sa mitraljezem pobije sto nemaca u jednom rafalu.
Dakle ovo mi miriše na veliki rat i priremu Zapadnog mnjenja da je lako ubijati Ruse pa da trebaju svi da krenu na njih.Istina je sasvim drugačija kada osetiš Rusku artiljeriju kada počne da gruva po vama na frontu kada se nađete.
Ruska propaganda u Srbiji ima sledeće nacionalne frekvencije:
- Happy
- Pink
- Prva
 
Autorska
Pogledajte samo poslednju vest Ukrajinaca kako je ubijeno od početka 400.000 Rusa a svi normalni znaju da je teška laž.
Nije to kao partizanski film bitka na Sutjesci i Neretvi gde nemci gruvaju mitraljezima a patizani u juriš uraa...padaju li padaju.Pa onda Bata Živojinović sa mitraljezem pobije sto nemaca u jednom rafalu.
Dakle ovo mi miriše na veliki rat i priremu Zapadnog mnjenja da je lako ubijati Ruse pa da trebaju svi da krenu na njih.Istina je sasvim drugačija kada osetiš Rusku artiljeriju kada počne da gruva po vama na frontu kada se nađete.
Koja ukrajinska propaganda u Srbiji? Moze li primjer?
 
Autorska
Pogledajte samo poslednju vest Ukrajinaca kako je ubijeno od početka 400.000 Rusa a svi normalni znaju da je teška laž.
Nije to kao partizanski film bitka na Sutjesci i Neretvi gde nemci gruvaju mitraljezima a patizani u juriš uraa...padaju li padaju.Pa onda Bata Živojinović sa mitraljezem pobije sto nemaca u jednom rafalu.
Dakle ovo mi miriše na veliki rat i priremu Zapadnog mnjenja da je lako ubijati Ruse pa da trebaju svi da krenu na njih.Istina je sasvim drugačija kada osetiš Rusku artiljeriju kada počne da gruva po vama na frontu kada se nađete.
A ustvari su Rusi krenuli na druge i nikakvi izgovori tu ne pomažu, a naravno ni lupetanja sa Hepija i sličnih televizija.
Koliko je ljudi tu stvarno poginulo ko zna da li ćemo ikad saznati. Mnogo u svakom slučaju, na obe strane. Ja računam bar pola miliona ukupno, svi zajedno.
Zato se Putin smatra trenutno najvećim zločincem na planeti.
 
Ne bih rekao da si u pravu. Ruske propagande ima koliko hoćeš, evo pogledaj Blic i B92 (koji su ujedno i najčitaniji internet portali), svaka druga vest o uspesima Rusije, Ukrajinci su uništeni, Rusija ekonomski tigar, Nemačka propada, zapad propada...
Ajde ne laži.Ja stalno pratim B92 pogledaj komentare sve rusofobni u većini.Objavljuju u većini hrvatske antisrpske komentare.Lično sam slao i stalno šaljem protiv ukrajinaca i nijedan komentar mi nisu objavili.
 
To je zato što Ukrajinci govore istinu, pa se nema što cenzurirati, dok Rusi šire dezinformacije i normalno da nećeš populaciju izlagati takvoj propagandi.
Znaš kako se u narodu kaže - prestani me trovati svojim lažima.
Pobogu Neško, ti isto svašta pitaš.
Znam ja hrvatu da je Ukrajinski rat i vaš jer znate posle poraza Ukrajinaca da ste vi na meti Ruskih dronova.
 
A ustvari su Rusi krenuli na druge i nikakvi izgovori tu ne pomažu, a naravno ni lupetanja sa Hepija i sličnih televizija.
Koliko je ljudi tu stvarno poginulo ko zna da li ćemo ikad saznati. Mnogo u svakom slučaju, na obe strane. Ja računam bar pola miliona ukupno, svi zajedno.
Zato se Putin smatra trenutno najvećim zločincem na planeti.
Evo i ti kažeš Heppy i sličnih televizija pa Kojih kaži?
Ovo što neko pominje Pink i Prvu je bulšit pronatovca.
 
Ja te primam u moju kuću pod zaštitu kada vas napadnu Rusi.
Ne želim da izgubim unikatnog hrvata.
IMG_20220715_201306.jpg
 
Ovaj stari "istoričar" mulja budalaštine da su Ukrajinci i Rusi "jedan narod", a valjda se zna koji.
Ovaj mladi je suzdržan i pokušava biti neutralan, dok stari druka otvoreno za ruski imperijalizam:

Ja podrzavam Rusiju u ovom ratu, odmah da kazem, ali ta prica kako su "isti narod" je opasna i opasno imperijalna.
 
Ми смо потписали медијски споразум са Нато, да не пуштамо негативне вести о њима, само неутралне и добре.
Сећам се да је Дачић потписао. Пре доста времена је то било, али после промене власти - доласка садашње гарнитуре.

Не могу да се сетим како се "медијски споразум" зове, па ми је тешко да дам линк на то.
ne bih rekao da se bas drzimo tog potpisanog. Srpski mediji su jedini u evropi gde se ipak kritikuje amerika a vise podrzava Rusija.
 

Back
Top