Zabrinjavajuće je zašto Vučićevi mediji prave rijaliti od nestale u Boru?

nesko101

Elita
Poruka
18.115
Autorska
Uvek kada se nešto veliko događa za sam narod iza zavese režim nađe nešto da narod usmeri na nešto drugo.
Evo već nedelju dana svi mediji samo pišu o nestaloj od dve godine a sve govori da će ovo trajati mesecima.
Rijaliti sa Pinka,hepija su medijli preselili u sam narod u Srbiji koji je te rijalitje i sam pratio na pomenutim televizijama.
Što neki kažu tražili ste dobili ste.

Није то баш нешто друго , нестало је дете и мора да се држи пажња народа , да би владало интересовање да се тај случај реши

Taj slučaj treba da reši policija sa ili bez interesovanja društva.

Kao što treba da reše i slučaj ubijene pevačice.

Autorska
Uvek kada se nešto veliko događa za sam narod iza zavese režim nađe nešto da narod usmeri na nešto drugo.
Evo već nedelju dana svi mediji samo pišu o nestaloj od dve godine a sve govori da će ovo trajati mesecima.
Rijaliti sa Pinka,hepija su medijli preselili u sam narod u Srbiji koji je te rijalitje i sam pratio na pomenutim televizijama.
Pa mediji u Srbistanu od svega prave rijaliti.
Ti ko da si nekakav bogalj, pa si sada to tek otlrio.

Znam da je nešto posle opet puštan na slobodu, jeste, nije... Pre toga rijaliti od te teme mesecima. Policija treba da ćuti i radi.
Pa policija cuti i radi.
Mediji laju, to daje gledanost.

Al nije to srpski izum, urednici americkih tv mreza su jos pocetkom sezdesetih otkrili da kada emituju vesti sa prijatnim sadrzajem, tipa otvorena nova skola, novi put, neko osvojio medalju, to je slabo gledano.

Al kad je nesto krvavo tipa rat, pljacke, kriminal, ubistva, to dize rejting, i prodaju reklamnog prostora. Narocito skandali dizu rejting narod koji god da je voli traceve.

Srpski mediji zapravo kaskaju za svetom bar 20-30 godina u ponudi sadrzaja, i u samom izboru sadrzaja.

Pa policija cuti i radi.
Mediji laju, to daje gledanost.

Al nije to srpski izum, urednici americkih tv mreza su jos pocetkom sezdesetih otkrili da kada emituju vesti sa prijatnim sadrzajem, tipa otvorena nova skola, novi put, neko osvojio medalju, to je slabo gledano.

Al kad je nesto krvavo tipa rat, pljacke, kriminal, ubistva, to dize rejting, i prodaju reklamnog prostora. Narocito skandali dizu rejting narod koji god da je voli traceve.

Srpski mediji zapravo kaskaju za svetom bar 20-30 godina u ponudi sadrzaja, i u samom izboru sadrzaja.

Kako policija ćuti i radi ako cure detalji istrage?

Dalje sve što si napisao mi je jasno.

Autorska

Kada je nestala Medlin Meken cela planeta je pratila slučaj

Nije to specijalnost Vučićevih medija

A što je taj slučaj u centru pažnje pa valjda što je dete od 2 godine bukvalno u zemlju propalo

Kako policija ćuti i radi ako cure detalji istrage?

Dalje sve što si napisao mi je jasno.
Detalji istrage ne cure.
Novinari sede sa strane, i gledaju, snimaju, prate sta se dogadja.
Sa druge strane i sam MUP mora da daje neke osnovne izjave u skladu sa zakonom, da se javnost obavesti, a pritom postoji i uznemirenje gradjana, jer nestanci dese su vrlo osetljivi dogadjaji

A mora da se rasiri informacija i slika deteta da bi ljudi mogli da prepoznaju

Detalji istrage ne cure.
Novinari sede sa strane, i gledaju, snimaju, prate sta se dogadja.
Sa druge strane i sam MUP mora da daje neke osnovne izjave u skladu sa zakonom, da se javnost obavesti, a pritom postoji i uznemirenje gradjana, jer nestanci dese su vrlo osetljivi dogadjaji

A mora da se rasiri informacija i slika deteta da bi ljudi mogli da prepoznaju

Ja sam viđao da Vučičević ima detalje istrage često i u raznim slučajevima.

Autorska
Zato što su oni kidnapovali dete. Sve najgore u ovoj zemlji potiče od radikalnih naprednjaka. Za svo zlo koje nam se dešava je ktiv vučić i njegova kriminalna kamarila.

Не треба бити превише острашћен као што је то случај на овој теми ..чуј шта медији праве циркус а нестало дете , потребна је помоћ грађана и због тога је важно да ово буде у епицентру свих вести ..дете је у питању и можда га неко негде види и дојави .

Не треба бити превише острашћен као што је то случај на овој теми ..чуј шта медији праве циркус а нестало дете , потребна је помоћ грађана и због тога је важно да ово буде у епицентру свих вести ..дете је у питању и можда га неко негде види и дојави .
Jeste narod će da rešava sve i skupljanje para za bolesnu decu i nervne bolesnike samo ne može da se ratasilja psihopate na vlasti.

Back