Zasto SPN podrzava Dinka Gruhonjica Sakica?

Baš šteta što ti kao lep i zgodan pre svega pametan ne možeš da se otcepiš u Vojvodini.
Toliko mi pišti određeni deo tela zbog toga, nemaš pojma...
Pre bi bio šiptar nego slaboumni naprednjak.
Vidi ovu budalu z:shock:
images (2).jpeg
 
Čim vučić nekoga napada odmah znaš da nije kriv pa valjda si ukapirala da čovek u životu nije rekao išta normalno

Ne pratim izjave Nepomenika. Ranije sam pročitala možda samo jedan tekst Dinka Gruhonjića i gledala sam jedan prilog sa njim na N1.

Da nema mreže X bila bih neobaveštena o ovim odbranama tog novinara, i evo sada znam da ga i AV napada.
 
Čim vučić nekoga napada odmah znaš da nije kriv pa valjda si ukapirala da čovek u životu nije rekao išta normalno
Nije vam to vaš idol Đilas baš najbolje objasnio kad vam je delio sendviče.
Vučić je Gruhonjića odhebao kao nebitnu protuvu, nije ga ni komentarisao.
Ali su zato vaši idoli odmah skočili da ga brane.

Dakle, pošto malo teže shvataš (ako uopšte):
Koga oporba, na čelu sa Đilasom i njegovim pajacima brani, možeš da budeš
siguran da mrzi Srbe i Srbiju i da verovatno nije normalan... :mazi:
 
Nije vam to vaš idol Đilas baš najbolje objasnio kad vam je delio sendviče.
Vučić je Gruhonjića odhebao kao nebitnu protuvu, nije ga ni komentarisao.
Ali su zato vaši idoli odmah skočili da ga brane.

Dakle, pošto malo teže shvataš (ako uopšte):
Koga oporba, na čelu sa Đilasom i njegovim pajacima brani, možeš da budeš
siguran da mrzi Srbe i Srbiju i da verovatno nije normalan... :mazi:
Ko voli srbiju ne glasa za vučića jednostavno je tako. Glasao bi pre za hrvate, mađare pa čak i za šiptare.
 

kada je Dinku na ulazu zgrade, napisan grafit, Dinko se osetio jako ugroženo
dakle o sebi brine i čuva se vrlo, ali ga zato zabole racku za Srbe poklane po Jasenovcu
kao i za osećanja njihovih potomaka o šalama sa krvožderom Šakićem
vrlo se slatko cerekao, kao da je bolestan malo u glavu.
I to što mlati da je njegova porodica ili deo stradala od ustaša je čista laž.
rvacko cvijeće nije završavalo u jasenovcu, niti su bili partizani niti komunisti niti Srbi
da bi završili u Jasenovcu.
komunisti i partizani muslimani su statistička greška listom su bili za nacizam.
više ih je bilo u četnicima nego u partizanima.

I posle svega da se čovek ODMAH izvinio, i rekao preterao sam lupio sam žao mi je
SVE bi bilo potpuno drugačije, ne, oni nas mesec dana LAŽU da je snimak lažiran a nije!
 
Ђидо-"опозиционар" брани Вучићевог буџетлију од Вучића.

On je na budžetu u svim režimima. Kako mu to uspeva ne znam. Da li ta NVO mafija ima pipke svuda? Šta je u pitanju? Čiji je on zapravo igrač?

Kakva je tu uloga Bebinog Instituta za javnu politiku pošto se ti likovi pominju kao kreatori nekih čudnovatih pojava na srpskoj političkoj sceni.

Zašto se sada Marinika i ostali postrojavaju iza Gruhonjića. Nisu valjda toliko imbecilni u vrhu stranke, pa da ne vide koliko im je to štetno u političkom smislu jer gube glasove.

Objasni šta znaš i kakve infomacije imaš, pa da i ja znam. Sve je ovo jako čudno.
 
Autorska tema

Meni je neverovatno da SPN staje na stranu Dinka Gruhonjica Sakica? Marinika Tepic je otvoreno podrzala doticnog. Zamislimo samo da u Izraelu profesor drzavnog fakulteta podrzava nekog nacistu. Da li mozete to zamisliti?

Nije mi jasna racunaca SPN, ovim mogu samo da izgube, kao da namerno to rade.

Pretpostavljam zato sto su isti ko i on.
Prozapadne ustase podrzavaju Ustase.
:D
 

Back
Top