Zasto srpski antikomunisti ne podrzavaju borbu ukrajinskog naroda protiv KGB diktature?

38imak

Iskusan
Poruka
6.634
Autorska tema.

Dakle, svi znamo da u Srbiji ima puno 'antikomunista', makar u narativima, i na recima.

Sa druge strane, vidimo da isti ne podrzavaju ne samo borbu ukrajinskog naroda protiv KGB diktature, nego i samog ruskog naroda, koji je i sam pocetkom 90-ih rekao da vise ne zeli KGB diktaturu.

Sta mislite, da li su to lazni antikomunisti?

Zbog cega oni podrzavaju diktaturu KGB/FSB-a?

Ne samo to, svi znamo da ista ekipa podrzava sve poteze CCP-a, i gazenje tenkovima antikomunistickih studenata u Kini.

Na svakom koraku vidimo njihovu podrsku komunistickim vlastima i komunistickim diktaturama, a ovamo su u pitanju cak i doktori nauka, koji su izgradili svoje karijere na 'antikomunizmu'.

Kakav je to antikomunizam, kada oni staju na stranu JNA u raspadu SFRJ, kada staju na stranu KGB-a i CCP-a. Stajali su na strani Kastra, komunisticke partije u Vijetnamu, komunista u Angoli, itd. Podrzavaju sve moguce komunisticke pokrete u istoriji, a proglasavaju sebe 'antikomunistima.'

Koja je to politicka sizofrenija.

Ja mislim da su dva faktora, prvo propaganda da su ukrajinci ubijali one ruse u onom prepadu neke zgrade....a drugo sta se kace sa rusima koji su krenuli na sve ili nista....to se odbije prvi napad, drugi treci i gleda se sta hoce rusi , hoce pet oblasti , das im i kraj rata.....tako se radi.....

A ne kao sloba namerno zbog predstave sa svojim prijateljima amerima kreira predstavu , laze narod, laze borce, jos mu ameri prijatelji....mozda bas zbog toga..

Da zamaskira...

Pa lupetaju neke nebitne gluposti o nekim suzbijanjima nacionalizma, i misle da su zato antikomunisti.

Dok podrzavaju bukvalno sve zivo iz sustine komunisticke ideje.
Mozda si i u pravu , ja retko vidim antikomuniste, a vidjam anti tipove masu....znaci antijugoslovene, anti titoiste, anti socijaliste, ali kad pogledam retko ko je antikomunista ili antisocija\lista....ne znam kako spajaju u glavi....

Ja sam jos gori, ja sam antikomunista jer je ocigledno da ne postoje uslovi da je komunizam realan ili racionalan....antisocijalista jer je ocigledno da ne postoje uslovi da se to realizuje na balkanu...sto bi ga onda tupili o tome...uopste mi se ne svidja bahatost prema ljudskom zivotu koji rusi neguju...usput mi se ne svidjaju ni kineski moderni trendovi, ali da je taoizam maherski pametan, to mislim...a i kad vidim poslovice vidi se brate...

Ovde je u pitanju dogovor Rusa i Amera...i to ce ici do neke mere.....oni se uvek dogovaraju...

• Haha
Reactions: PA8
...Stajali su na strani Kastra, komunisticke partije u Vijetnamu, komunista u Angoli, itd. Podrzavaju sve moguce komunisticke pokrete u istoriji, a proglasavaju sebe 'antikomunistima.'
Срби су слободарски народ који подржава борбу за слободу , а против западног империјализма свуда су се углавном борили комунистички, социјалистички и други левичарски покрети.Врло ретко су се борили за независност и слободу монархисти, буржуји и други подржаваоци капитализма, у последњих 100 година.

Ne samo to, svi znamo da ista ekipa podrzava sve poteze CCP-a, i gazenje tenkovima antikomunistickih studenata u Kini.
Није било никаквог гажења студената, дошла војска и протестанти се разишли и отишли кући.

Да кинески комунисти нису благовремено употребили војску, Кина би 90-тих прошла као и Русија.У Русији је умрло 10-так милиона Руса због "транзиције" а у Кини би тај број износио 100 милиона.

Autorska tema.

Dakle, svi znamo da u Srbiji ima puno 'antikomunista', makar u narativima, i na recima.

Sa druge strane, vidimo da isti ne podrzavaju ne samo borbu ukrajinskog naroda protiv KGB diktature, nego i samog ruskog naroda, koji je i sam pocetkom 90-ih rekao da vise ne zeli KGB diktaturu.

Zato sto opet gledamo sukob ruskih partizana i banderinih nacista.

Autorska tema.

Jer se bore protiv nacista.

Ја се бар не кријем- ја сам србски монархистички комунистички четник!

1717875054429.png

:per:

Back