Zasto SPN podrzava Dinka Gruhonjica Sakica?

Autorska tema

Meni je neverovatno da SPN staje na stranu Dinka Gruhonjica Sakica? Marinika Tepic je otvoreno podrzala doticnog. Zamislimo samo da u Izraelu profesor drzavnog fakulteta podrzava nekog nacistu. Da li mozete to zamisliti?

Nije mi jasna racunaca SPN, ovim mogu samo da izgube, kao da namerno to rade.
Spn,Dinko Sakic Gruhonjic,Nenad njasvi Canak...ojacavaju stubove vlasti.Oni su armatura u betonu.

Autorska tema

Meni je neverovatno da SPN staje na stranu Dinka Gruhonjica Sakica? Marinika Tepic je otvoreno podrzala doticnog. Zamislimo samo da u Izraelu profesor drzavnog fakulteta podrzava nekog nacistu. Da li mozete to zamisliti?

autosovinisti, vratice se cira, pa ce nam objasniti, a do tada:

crni grujonicu, pa zasto nas konsolidujes?
ustaša ustašu podržava.Nema u tome ništa čudno.Čudno bi bilo da je obrnuto.
:zper:

Протест против неоусташких идеја у српској академској јавности

Autorska tema

Шта могу да изгубе?

Терају контру увек у свему јер су гурнути уз зид...а и не умеју другачије.

Кога год овај нападне,ови га по дифолту бране.
Ко је ту луђи,реци ми да ти кажем.
Уосталом,отворени говор мржње није баш одувек присутан...као последњих 10-ак година, скинуте су рукавице...осим када се ради о лови...

Autorska tema

Odgovorio sam im ja na njihovoj stranici i Djilasu i Marinki
Očito da nisu shvatili čime su dobili moj glas i većine ljudi !
Dobili su jer su jedino oni bili jaki da doakaju AV . SAMO ZATO !!!!
I zbog toga sam zažmurio na njihovo mišljenje o Srebrenici i ulasku u EU
Da su me neprijatno iznenadili svojim nepoznavanjem rodjenog naroda i njegovog mentaliteta !
Više moj glas nemaju , a idu ponovljeni oizbori u koje su uložili trud i vreme :namcor: Nadam se da će drugi slediti moj primer !

Poslednja izmena:
Autorska tema

Covjek je antifasista zato su mu i Vucic namjestio ovo, treba prvo da pogledas cijeli razgovor prije nego sto izvuces zakljucak. Antifasisti se proganjaju u Srbiji.

i ja sam zazmurio na nestorove vanzemaljce, e sad neka nam je za nauk - drugi put cetvoro ociju da otvorimo, nema zmurenja
Glupi su oni !
Ovaj narod može i da zažmuri i oprost , ali pamti !
Tu se svi zaigraju i pogube
ja Vučiću pamtim od prve gluposti , ( Upada Djuke bizona u Lutriju srbije pa posle xxxxxxxx.... afera . Sve uknjižene i sačuvane
Kao što sam DOSU i DS u odm a zapamtio Januševića i Kolesara i kradju oko prodaje fabrike Popovac...
Ako odatle ne počnu da se rešavaju stvari ništa od ove države !
Ne mogu da shvatim toliko podcenjivanje sopstvenog naroda i vredjanje njegove intelegencije
Sve dok ne dodju pošteni koji če malte ne terati na dugogodišnje robije , pa čak i one koji su se samo očešali o vladajuću stranku koja je vršila kradje i zločine

ma kakvi
to ti vodis evidenciju, a vecina nema pojma, evo ja se kolesara secam kao kroz maglu...
tek kada ogreznu u obesti, tek onda se narod budi
Ima sve zapisano i ima ljudi koji to pamte i izvadiče to kad za to dodje vreme
https://bokisingl.wordpress.com/2009/08/07/mafijaska-hronika/
Pokojna Verica Barić je ostavila anamet Srbiji

Verica Barać: Centar korupcije u državi je Vlada​

Verica Barać, preminula predsednica Saveta za borbu protiv korupcije, dala je intervju Centru za istraživačko novinarstvo Srbije u julu 2011. godine, u sklopu rada na istraživanju nekih slučajeva privatizacije. Objavljujemo deo tog intervjua kao znak zahvalnosti, sećanja i divljenja prema njenoj istrajnoj borbi za poštovanje zakona i pravedno društvo
https://www.cins.rs/verica-barac-centar-korupcije-u-drzavi-je-vlada/

A ima i ovde na Krstarici dve zaključane teme sa ogromnom datotekom zločina i kradja AV
pdf " Presednikovanje Aleksandra Vučića "

Autorska tema

Valja malo izgubiti podršku pred lokalne izbore. Stvar dogovora

Autorska tema

Koliko još dokaza treba da je "srpska elita" ustaškošiptarskočetnička tvorevina instalirana u državnim ustanovama da uništava patriotizam Srba?
Ni jedna prosrpska vlast ne može da se održi u Srbiji, po cenu da SAS pobije sve koji vode patriotske snage. Vi ste bre engleska kolonija ko god da je na vlasti, pošto su engleski plaćenici u državnoj službi.

Da su me neprijatno iznenadili svojim nepoznavanjem rodjenog naroda i njegovog mentaliteta !
Više moj glas nemaju , a idu ponovljeni oizbori u koje su uložili trud i vreme :namcor: Nadam se da će drugi slediti moj primer !
Dobacuješ dobošarima? Ko da se taj ološ nešto pita....

Веома си широкогруд. Ти људи никад мој глас не би добили, али никад.

Covjek je antifasista zato su mu i Vucic namjestio ovo, treba prvo da pogledas cijeli razgovor prije nego sto izvuces zakljucak. Antifasisti se proganjaju u Srbiji.

Ко му је, јадном и прогањаном, наместио да постане професор Универзитета? :per:

Back