zašto nije mogla ova tema-zašto srbi mrze muslimane

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
iris:
Srbi ne mrze nikoga, a imali bi velikih razloga.Klani su i istrebljivani i kako i od ustasa, tako i od Turaka.
A muslimani....pa mislim da ih ne mrzi niko.Eventualno oni mrze Srbe jer bi zeleli da zatru svaki trag srpske krvi koju imaju u sebi.

ne vjerujem u to nikako jer je moje drustvo multi etnicko tako da znam ko je kakav.

zar ova tema nije bila zakljucana?
 
Chan Shaolin Si:
iris:
Srbi ne mrze nikoga, a imali bi velikih razloga.Klani su i istrebljivani i kako i od ustasa, tako i od Turaka.
A muslimani....pa mislim da ih ne mrzi niko.Eventualno oni mrze Srbe jer bi zeleli da zatru svaki trag srpske krvi koju imaju u sebi.

ne vjerujem u to nikako jer je moje drustvo multi etnicko tako da znam ko je kakav.

zar ova tema nije bila zakljucana?
U sta ne verujes; da Srbi po svojoj prirodi nisu "mrziteljski " narod, da Srbi nisu bili nikada istrebljivani od drugih ili da Muslimani nemaju u sebi tragove srpske krvi?
 
VS-decko:
SRBIJA DO TOKIJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ALO BRE,PA NAS SVI MRZE JER HOCE ONO STO JE NASE.ALI NECE MOCI JER SRBIJA JE DO TOKIJA......
A USKORO CE MO BITI I DO MILVOKIJA.......

LJUDI SUTRA PARTIZAN IGRA SA REALOM.BICE KARANJA......

INACE PORUKA ZA SIPOSE I OSTALE MUSLIMANE KOJI HOCE KOSOVO:

SRBIJA DO TOKIJA


DECKO TI JOS ZIVIS U SNOVIMA,PROBUDI SE VISE. PAZI DA OD SRBIJE NE OSTANE SAMAO BEOGRADSKI PASALUK.
P.S.
 
iris:
Chan Shaolin Si:
iris:
Srbi ne mrze nikoga, a imali bi velikih razloga.Klani su i istrebljivani i kako i od ustasa, tako i od Turaka.
A muslimani....pa mislim da ih ne mrzi niko.Eventualno oni mrze Srbe jer bi zeleli da zatru svaki trag srpske krvi koju imaju u sebi.

ne vjerujem u to nikako jer je moje drustvo multi etnicko tako da znam ko je kakav.

zar ova tema nije bila zakljucana?
U sta ne verujes; da Srbi po svojoj prirodi nisu "mrziteljski " narod, da Srbi nisu bili nikada istrebljivani od drugih ili da Muslimani nemaju u sebi tragove srpske krvi?

Tragove? Pa to su Srbi islamske veroispovesti, a toliki su srbomrsci da kada im to pomenes iskopali bi ti oci.
Oni mrze svoje korene, oni mrze sami sebe.
 
rdeki:
iris:
Chan Shaolin Si:
iris:
Srbi ne mrze nikoga, a imali bi velikih razloga.Klani su i istrebljivani i kako i od ustasa, tako i od Turaka.
A muslimani....pa mislim da ih ne mrzi niko.Eventualno oni mrze Srbe jer bi zeleli da zatru svaki trag srpske krvi koju imaju u sebi.

ne vjerujem u to nikako jer je moje drustvo multi etnicko tako da znam ko je kakav.

zar ova tema nije bila zakljucana?
U sta ne verujes; da Srbi po svojoj prirodi nisu "mrziteljski " narod, da Srbi nisu bili nikada istrebljivani od drugih ili da Muslimani nemaju u sebi tragove srpske krvi?

Tragove? Pa to su Srbi islamske veroispovesti, a toliki su srbomrsci da kada im to pomenes iskopali bi ti oci.
Oni mrze svoje korene, oni mrze sami sebe.


kako mozes takve gluposti da iznosis ovako daj bre razmislite ljudi sta pisete.

opet cu da ponovim moje drustvo je multi etnicko tako da znam bas sve ko je kakav.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top