Quantcast

zašto nije mogla ova tema-zašto srbi mrze muslimane

• Začetnik teme Fatima
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Алjона

Aktivan član
Poruka
1.004
Kosovari:
Coyot:
Anonymous:
KOSOVAR, STA SI ZAPEO SA SIPTARIMA, OVA TEMA JE O MUSLIMANIMADefiniši razliku :?: Da li je ona u štrokavosti ili u količini podlosti na koju su spremni :?: Zabijaju li oni kukavički noz u leđa na različite načine :?:
Imam za tebe jednu priljatesku poruku. Poseti psihiatra. :wink:
...понекад он је потребан свима...

Gost
Anonymous:
zdravo svima evo nasao sam 5 minuta da dvojim da vidim sta ima novo ja sam
onaj CHAN SHAOLIN SI.

samo me zanima da li je ovo "KOSOVAR" upuceno meni ili ovome drugom.

a sad da odgovorim Kosovarima u vecini pravo zboris podrzavam te ali sta je sa mojom imovinom sta je sa mojim stanom poslovnim prostorom i sa hektar i 37 ari zemlje sve ste mi zaplijenili nista ne mogu od vas da povratim.
Ako si ih posteno zaradio ,i ako stvarno je tvoje,garantujem ti da niko ne moze da ti uzme. Kad god da se vratis.

K

Kosovari

Gost
Anonymous:
onaj CHAN SHAOLIN SI.

a sad da odgovorim Kosovarima u vecini pravo zboris podrzavam te ali sta je sa mojom imovinom sta je sa mojim stanom poslovnim prostorom i sa hektar i 37 ari zemlje sve ste mi zaplijenili nista ne mogu od vas da povratim.
Ako si ih posteno zaradio ,i ako stvarno je tvoje,garantujem ti da niko ne moze da ti uzme. Kad god da se vratis.

K

Kosovari

Gost
Алjона:
Kosovari:
Coyot:
Anonymous:
KOSOVAR, STA SI ZAPEO SA SIPTARIMA, OVA TEMA JE O MUSLIMANIMADefiniši razliku :?: Da li je ona u štrokavosti ili u količini podlosti na koju su spremni :?: Zabijaju li oni kukavički noz u leđa na različite načine :?:
Naricito njemu. :lol: :lol:

Алjона

Aktivan član
Poruka
1.004
Kosovari:
Алjона:
Kosovari:
Coyot:
Anonymous:
Је'л си лекар?

A

Anarhista

Gost
Kosovari:
Anarhista:
Nisam pratio ovaj forum dok nisam vas primetio. Kako ste? Kako su vam nove komsije, pogotovu ameri i inglsi? Sta vam kazu sestre vase? Tucaju li tako dobro kao sto placaju? Koliko ih je procentualno na "vasim" prostorima?
Kad smo vec kod % velis da je 1981 bilo samo 5% Srba koji su sve drzali. Dobro, a sta je bilo sa ostalima Svevisnjega ti? Jesu li "otisli" ili (kao da) ih nikada nije ni bilo?
A sto se popova tice to je bilo horski: POP! POP! TRNOKOP! ME SINDJIRE ME KONOP! Ne bilo me ako lazem!
Ali to nije nista. "Djetici" su ih i jahali... Jesu, jesu bogumiii...pa su se i ponosili junacineeeee...
evo odgovora na tvojih pet pitanja:
- OK
-ameri i inglesi su OK.
- za ono za tucanje to smo nasledili od vas. Prvo su vas * turci zbog toga su i izgubili rat posle rusi i na kraju hrvati.
- za 5% su sluzbeni rezultati koje je objavila vasa vlada 1981
- i za POPA to su vase srpske izmisljotin
Bas mi drago sto ste "OK" kao i vase nove komsije i da lepo od njih ucite. Samo mi ne rece koliko ih je procentualno na "vasim" prostorima?

Za tucanje nisam pitao odakle vam, nego kako vam je? A sto se turaka tice, cini mi se da su ga oni vama Uvalili. Razumem da vam sa "hristom" nije bilo lako, ali sa Muhamedom... ako je vama lepo vec stotinama godina, sto vam ne bi i vecito i jos lepse uz komsije za koje vam zavidi ceo svet.

Nisam pitao za onih 5%, nego za ostale, one od pre, za vreme, i posle drugog svetskog rata.

A za popove rekoh ti vec "Nebilo me ako lazem", ociju i usiju mi!

Hvala na paznji, pa nek vam je Selamihaleikum
do novog citanja.

Anarhista!

K

Kosovari

Gost
Алjона:
Kosovari:
Алjона:
Kosovari:
Coyot:
Anonymous:
Је'л си лекар?
Ne nisam. :wink:

Chan Shaolin Si

Primećen član
Poruka
978
Kosovari:
Anonymous:
onaj CHAN SHAOLIN SI.

to je moja djedovina posteno zaradjena ali sta i ako je kad mi povratka dolje nema (mada nikad nijesam ni zivio na Kosovu samo bi isao kad su ferije) ali ja mislim sto je moje moje je a ne vase ali vas je sad palo da komandujete tako da nemam sta da trazim jos uvijek

K

Kosovari

Gost
Bas mi drago sto ste "OK" kao i vase nove komsije i da lepo od njih ucite. Samo mi ne rece koliko ih je procentualno na "vasim" prostorima?

Za tucanje nisam pitao odakle vam, nego kako vam je? A sto se turaka tice, cini mi se da su ga oni vama Uvalili. Razumem da vam sa "hristom" nije bilo lako, ali sa Muhamedom... ako je vama lepo vec stotinama godina, sto vam ne bi i vecito i jos lepse uz komsije za koje vam zavidi ceo svet.

Nisam pitao za onih 5%, nego za ostale, one od pre, za vreme, i posle drugog svetskog rata.

do novog citanja.

Anarhista![/quote]

vidi se da jos rastes al odgovoricu ti samo na jedno da srbi i crnogorci bas posle drugog svetskog rata su dosli u velikom broju na kosovu uzrupirajuci tudju zemlju

freewill

Zainteresovan član
Poruka
497
Kosovari:

do novog citanja.

Anarhista!
vidi se da jos rastes al odgovoricu ti samo na jedno da srbi i crnogorci bas posle drugog svetskog rata su dosli u velikom broju na kosovu uzrupirajuci tudju zemlju[/quote]

---------------------------------------------------

:idea: :arrow: Slusaj "kosovari" uzurpatora nam je stvarno dosta!
Ako hoces da razgovaras, imas svoje misljenje, tvrdis da si u pravu, prijavi se!!!
U suprotnom okaci sebi oko vrata sve to sto mislih i tvrdis pa kreni lepo od kosova pa na ovamo ka Beogradu!!!
Mogao bi i da te Anarhista prati samo u suprotnom smeru!!!
pOzDrAv!

A

Anarhista

Gost
Kosovari:

do novog citanja.

Anarhista!
vidi se da jos rastes al odgovoricu ti samo na jedno da srbi i crnogorci bas posle drugog svetskog rata su dosli u velikom broju na kosovu uzrupirajuci tudju zemlju[/quote]

E jos jednom vam puno hvala na ovako jasnim odgovorima i sto me gledate kako rastem (samo da vam ne dorastem), zelim vam mirnu savest i Svevisnjega na pomoci.
Natenemir. Anarhista

Chan Shaolin Si

Primećen član
Poruka
978

Chan Shaolin Si

Primećen član
Poruka
978
Anonymous:
Kosovari:
Алjона:
Па онда одакле знаш прави диагноз?
Citajuci komentara.
Otisla jedna srpska baba pre neki dan da vidi sta joj se sa stanom na kosovu, a siptar je izbusio sa dva hica, JAVILI MEDIJI :!:
I posle ti meni pricas da meni treba psihijatar :?:
da vidi sta joj je sa stanom...
pa ona je prsla zena matere mi dje da ide kad za nas jos uvijek tamo nije sigurno sad neandertalci drze vlast potpomognuti onim penama iz Amerike tako da za nas jos uvijek nema zivota dolje.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.