Quantcast

zašto nije mogla ova tema-zašto srbi mrze muslimane

• Začetnik teme Fatima
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

freewill

Zainteresovan član
Poruka
497
Anonymous:
cuo sam skoro kakvu paznju ppsvecuju onima za koje su samo posumnjali da su neverne, elem ko ubije takvu u neki rurealnim krajevima Irana il` Pakistana, ne odgovara pred zakonom, pa bio muz, brat, otac, sta god jadnici, za koju su samo posmumnjali da je neverna. Na drugoj strani muskarcima se gleda kroz prste.. Znaci, ako kom muskarcu bude povredjena sujeta jer ga je neka muslimanka odbila u tamo zabiti muslimanskoj, treba samo da je optuzi lazno, i ode glava.
da li treba postovati obrezane, imajuci u vidu da ni sam Hristos nije osudio dokazanu bludnicu, cak se niko nije smeo baciti kamenom na nju?
:idea: Mogu ti govoriti o onome sto sam do sada procitao, video ili saznao preko jednog prijetelja o muslimanima i njihovim obicajima i religiji uopste, kog sam uzgred pokusavao nagovoriti da se prikaci na forum, da nam objasni i imao sam par puta izgledne prilike, uspeo sam ga nagovoriti samo da cita i to samnom, nadam se da i dalje cita :roll: (i da ga citiranjem Kur'ana nisam uvredio i iskreno bih voleo da se ukljuci u ove nase debate i uveri se da nismo svi isti i da ne govorimo, radimo i mislimo svi isto o islamu i muslimanima), i koristim ovu priliku da ga ponovo pozovem i da nam na ovo odgovori?
Veliki pOzDrAv!

Chan Shaolin Si

Primećen član
Poruka
978
Алjона:
Мислим, ниjе добро да тако говорити уопште о Србах. Али зар сви Срби мрзjат муслиманов? Мислим, да не. Читаj, молим, неки поруки на овом форуму.
Али гледим на Косово и Метохиjу? Колико Србов албанци убили без кривици и убиваjу сада? Наравно, стога и у односи међу Србами и муслиманами ће бити много питања...

Поздрав.
Aljonka tebe cu prvo da podsjetim na RACAK sjeti se sta je tamo bilo a ako pak ne znas evo ti adrese

www.altavista.com, opcija bilder i unesi racak i dobices slike masakra nad neduznim albancima.

Dok je ratova na svijetu bice i mrtvih civila ne moze se bez civilnih zrtava proc nikako

Алjона

Aktivan član
Poruka
1.004
Chan Shaolin Si:
aljonka kad ovo vidis molim te daj mi tvoj komentar,

samo da znas ja nijesam nacionalista niti sam ikad bio ali politiku prosto obozavam sve novine citam tako da sam bas dosta upucen sto se tice drzavnog terorizma u svijetu.

Pozdrav za tebe Aljonka...
Опрости, сунашце, али не могу пронаћи...Шта мени радити?

Грлим.

Chan Shaolin Si

Primećen član
Poruka
978
Алjона:
Chan Shaolin Si:

samo da znas ja nijesam nacionalista niti sam ikad bio ali politiku prosto obozavam sve novine citam tako da sam bas dosta upucen sto se tice drzavnog terorizma u svijetu.

Грлим.
steta tu si mogla da vidis genocid

K

Kosovari

Gost
Sestra:
Kosovari:
Citao sam sve vase komentare,i pitam se zasto vi Srbi (Pravoslavci) mislite da ste jedina nacija koja nije kriva za sve sto se dogodilo u ex-YU? A u stvari vi ste oni koji ste poceli ratovati( i sve ratove ste izgubili) u EX-YU.
Vidim nekih od vas nemaju veze sa realnoscu,a prave se kao da znaju slusajuci vashu J*benu propagandu koja je ista ka sto je bila u vreme vaseg do juce junaka, a sada diktatora Milosevica.
Nemoj da mi pricate o ratu na Kosovu od Beograda ili od zapada jer vi nemate blage veze koji rat su vodili vasi do juce "junaci" ( Legia,Arkan,Frenki) a sada teroristi , jer su se vratili protiv vas posto ste ih uzdignuli .Pa ko je terao 700 000 hiljade albanca sa kosova,NATO? samo jedan naivan covek moze da veruje u takvu propagandu.To su bili vasi "junaci" sto su terorisali civile,koristili su decu i starce kao zivi zid, klali su decu ispred njihovih majki, uzimali su mlade ljude i ubijali ih kad god su hteli,jer vam ovo dozvoljava vasa vera,islam ne.Pricate mi i o srpskim zrtvama na Kosovu,a da li znate da 90 % srba na Kosovu je bilo mobilisano,znaci su ratovali,i sta mislite vi,da UCK je trebalo da ih ceka sa cvecem kad su ih videli?Da li vi znate da u Kosovu 1981 Su bili samo 5% srbi,a rukovodili su celim Kosovom.
Pricate mi o ubijanje dvojca mladih u Gorazdevcu,naravno i ja sam protivi ovoga,al zasto niko od vas ne prica za hladnjacu,ne prica o Meji,Dakovici,Drenici?A zaboravio sam oni su bili teroristi.Za vas albanac samo sto se rodi je terorista a vi srbi ste angeli.itd itd.
Bicu jos na ovom forumu i bas bih voleo da neko od vas daje argumente o tim vasim optuzbama.Cekam vas.
Pershendetje nga Kosova.
MOLIM VAS BRACO I SESTRE DA IGNORISETE OVU PORUKU, DA SE NE BI PONOVO OVAJ FORUM PRETVORIO U LEGLO MRZNJE.
A tebi Kosovare cu reci samo jedno -Bog ne dozvoljava da se uzima tudje-
Pa da i ja mislim tako BOG NE DOZVOLJAVA DA SE UZIMA TUDJE.A za ovu ignorisanje to je vas problem, ovo sto sam ja pisao , to je istina ,to je realnost.
Pershendetje Sestro :wink:

K

Kosovari

Gost
Алjона:
Chan Shaolin Si:

Грлим.
Aljonko!
Gde si uzela ove informacije , RTS :!: :!: :!:

Алjона

Aktivan član
Poruka
1.004
Kosovari:
Aljonko!
На питање - у смислу...?

Драги Косоваре, овде на Форуму постоји неки прописи за разговор и молим те, погледи пажљиво...
Нећу поново имати проблеми...доста...
Сигурна сам да схватиш.

На твоју поруку - овде нема Анђела...

Шта се тиче проблем Косово и Метохији искрено ја незнам доста да би тачно о овом судити али ја читам новине и информацију из Нета.
Читала сам малопре књигу "Распето Косово"...факт је факт...Албанци убивају Срба, разрушају храми и манастири, убивају и мучају свештеников...убивају човеков, који уопште нису криви.

Поздрав!

freewill

Zainteresovan član
Poruka
497
:idea: Draga Aljonice upravo to "fakt je fakt".
Ja da je u pitanju moj rodjeni Brat koga volim najvise na ovom svetu, za koga radim i kome pomazem da zavrsi skolu, ako ucini kakvo zlodelo ima da snosi odgovornost, jer drag mi je Brat ali mi je draza istina i ljubav prema milostivom Bogu! . ..zivim u zemlji koja ima neobicnu tradiciju da zlikovce koje je iznedrila drzi za heroje, i vecinom je narod takav.
Imao sam nedavno priliku u to da se i sam uverim . ..komsinica ima sina narkomana i drzi se one stare da ne kazem 'glupe' izreke "cuti i prikrij bruku" da je ne bi okolina osudila(a i okolina je kriva po meni zbog ovakvog njenog misljenja) strah je bilo da pred narodom ne ispadne neuspela majka(roditelj) i sama je kupovala sinu drogu :roll: , i skoro dolazi kod moje mame na kafu i prica joj tamo o nekoj zeni koja je sva u haosu, zato sto joj se sin drogira i zasto je to ona dozvolila i jos punooo punooo reci pogrde je izrekla za tu zenu, osudjivala je kao ona je bila svetica e evo joj sad, njen sin za primer e evo joj sad itd.itd. :shock: moja mati je lepo ispratila na vrata(koja su joj kao i svim iz komsiluka bila otvorena),jer uvek mi je govorila da nema nista vrednije od dobrog komsiluka i da je dobar komsiluk pola kuce. Nazalost kako mi je mati rekla ova komsinica je sama sebi zatvorila vrata.
pOzDrAv!

K

Kosovari

Gost
Алjона:
Kosovari:
Aljonko!
На питање - у смислу...?

Драги Косоваре, овде на Форуму постоји неки прописи за разговор и молим те, погледи пажљиво...
Нећу поново имати проблеми...доста...
Сигурна сам да схватиш.

На твоју поруку - овде нема Анђела...

Шта се тиче проблем Косово и Метохији искрено ја незнам доста да би тачно о овом судити али ја читам новине и информацију из Нета.
Читала сам малопре књигу "Распето Косово"...факт је факт...Албанци убивају Срба, разрушају храми и манастири, убивају и мучају свештеников...убивају човеков, који уопште нису криви.

Поздрав!
Sto se tice pravila u ovom forumu,ja sam ih citao i potpuno se slazem.Ali nije mi jasno kako u ovom forumu neko moze da laze i pise neke izmisljotine poput "citao sam ovo,cuo sam ovo " itd,itd, a neko sto brani i pise istinu i realnost krsi pravila foruma? Procitaj molim te jos jednom poruke sto su pisali drugi u vezi ove i ostalih tema.
A to sto Albanci ubijaju Srbe itd ,itd to je nista drugo sem srpska propaganda .Dacu ti jednu zivu istinu koju mozes da proveris.
U toku rata u Kosovu su ubijani vise od 10 000 hiljada ljudi.90% su bili muslimani ( civili ).Vise od 370 Dzamija i verskih hramova sto su bili pre rata,320 su bili spaljeni,srusheni i slicno.Ja jos nisam cuo da je posle rata ubijen neki srpski svestenik ili neki njihov verski poglavar,dok je za vreme rata srpska vojska sve sto je bilo u vezi sa islamom gusila na razne nacine.Ne bih da ti u detalje to izlazem jer bi ti se i sama pomisao na njih veruj mi SMUCILA.
Bas se cudim gde ti uzimas ove lazne inforamacije.
Pershendetje :wink:

A

Anarhista

Gost
Nisam pratio ovaj forum dok nisam vas primetio. Kako ste? Kako su vam nove komsije, pogotovu ameri i inglsi? Sta vam kazu sestre vase? Tucaju li tako dobro kao sto placaju? Koliko ih je procentualno na "vasim" prostorima?
Kad smo vec kod % velis da je 1981 bilo samo 5% Srba koji su sve drzali. Dobro, a sta je bilo sa ostalima Svevisnjega ti? Jesu li "otisli" ili (kao da) ih nikada nije ni bilo?
A sto se popova tice to je bilo horski: POP! POP! TRNOKOP! ME SINDJIRE ME KONOP! Ne bilo me ako lazem!
Ali to nije nista. "Djetici" su ih i jahali... Jesu, jesu bogumiii...pa su se i ponosili junacineeeee...

Gost
zdravo svima evo nasao sam 5 minuta da dvojim da vidim sta ima novo ja sam
onaj CHAN SHAOLIN SI.

samo me zanima da li je ovo "KOSOVAR" upuceno meni ili ovome drugom.

a sad da odgovorim Kosovarima u vecini pravo zboris podrzavam te ali sta je sa mojom imovinom sta je sa mojim stanom poslovnim prostorom i sa hektar i 37 ari zemlje sve ste mi zaplijenili nista ne mogu od vas da povratim.

Gost
Anarhista:
Anonymous:
KOSOVAR, STA SI ZAPEO SA SIPTARIMA, OVA TEMA JE O MUSLIMANIMA, A TO STO SAM NAPISAO MOGU DA TI DOKUMENTUJEM, ZA RAZLIKU OD TEBE KOJI SE SLUZIS POLUISTINAMA, DA NE KAZEM NESTO GORE.
Stani bre cekam 5 odgovora, a sem toga muslimani se vele!
Anarhista (bolje i ovde da potpisem sa "nick"-ovima izgleda nesto nije u redu)
80-90 % oD Albanci su muslimani.

K

Kosovari

Gost
Anarhista:
Nisam pratio ovaj forum dok nisam vas primetio. Kako ste? Kako su vam nove komsije, pogotovu ameri i inglsi? Sta vam kazu sestre vase? Tucaju li tako dobro kao sto placaju? Koliko ih je procentualno na "vasim" prostorima?
Kad smo vec kod % velis da je 1981 bilo samo 5% Srba koji su sve drzali. Dobro, a sta je bilo sa ostalima Svevisnjega ti? Jesu li "otisli" ili (kao da) ih nikada nije ni bilo?
A sto se popova tice to je bilo horski: POP! POP! TRNOKOP! ME SINDJIRE ME KONOP! Ne bilo me ako lazem!
Ali to nije nista. "Djetici" su ih i jahali... Jesu, jesu bogumiii...pa su se i ponosili junacineeeee...
evo odgovora na tvojih pet pitanja:
- OK
-ameri i inglesi su OK.
- za ono za tucanje to smo nasledili od vas. Prvo su vas jebavali turci zbog toga su i izgubili rat posle rusi i na kraju hrvati.
- za 5% su sluzbeni rezultati koje je objavila vasa vlada 1981
- i za POPA to su vase srpske izmisljotin

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.