Zasto neki/neke uvek nalete na pogresne?!?!?!

Dakle, prolazimo kroz razna "ljubavna" iskustva...dozivljavamo i lepe i ruzne trenutke...ali, kako da razjasnimo to sto se nekim ljudima uvek dogadjaju pogresni/pogresne, mozda i nama samima...da li je uzrok tome ono sto nosimo iz nase porodice...ili su u pitanju okolnosti...ili ne znamo sta hocemo...ili nas vode pogresni motivi...kako da se reprogramiramo i bar jednom izbegnemo razocaranje?
Loshe ti karte zivot podelio, jbga.
 
Dakle, prolazimo kroz razna "ljubavna" iskustva...dozivljavamo i lepe i ruzne trenutke...ali, kako da razjasnimo to sto se nekim ljudima uvek dogadjaju pogresni/pogresne, mozda i nama samima...da li je uzrok tome ono sto nosimo iz nase porodice...ili su u pitanju okolnosti...ili ne znamo sta hocemo...ili nas vode pogresni motivi...kako da se reprogramiramo i bar jednom izbegnemo razocaranje?

Kapiram da ima veze sa porodicom.Pogotovu kod mladjih devojaka.Sve gledash kroz prizmu braka svojih roditelja-nesvesno.
pr.Mnogo je cheshci primer fizichkog zlostavljanja se deshava devojkama koje su vec u porodici imale takav sluchaj.Otac tukao majku.Pa im to ''tabanje'' dodje kao neshto normalno.Verovatno nesvesno i traze takve tipove,slichne svom ocu.


Valjda kad godinama shvatish to,onda pochnesh da se menjash.Pa bezish od takvog ''profilisanja".

Ako ti se deshavaju stalni promashaji,pa mozda je doshao samo losh period....

Don't worry,posle puno s*anja uvek dodje neshto bash dobro ;)
 
Dakle, prolazimo kroz razna "ljubavna" iskustva...dozivljavamo i lepe i ruzne trenutke...ali, kako da razjasnimo to sto se nekim ljudima uvek dogadjaju pogresni/pogresne, mozda i nama samima...da li je uzrok tome ono sto nosimo iz nase porodice...ili su u pitanju okolnosti...ili ne znamo sta hocemo...ili nas vode pogresni motivi...kako da se reprogramiramo i bar jednom izbegnemo razocaranje?

najblize istini je da nas vode pogresni motivi
nema reprogramiranja, samo mirenje sa tim da sam takav
uvek, ali uvek su me privlacile problemske devojke
i uvek sam imao problem sa njima
i sad je tako
jbiga :roll:
a ovamo kenyam kako mi treba iskrena, vesela, dobrodusna
a ne dozvoljavam takvima da mi se priblize
samo neke misticne
 
najblize istini je da nas vode pogresni motivi
nema reprogramiranja, samo mirenje sa tim da sam takav
uvek, ali uvek su me privlacile problemske devojke
i uvek sam imao problem sa njima
i sad je tako
jbiga :roll:
a ovamo kenyam kako mi treba iskrena, vesela, dobrodusna
a ne dozvoljavam takvima da mi se priblize
samo neke misticne

Osnovno pitanje je:
Šta time dobijaš, vezama sa takvim devojkama.
Jesi li se nekad pitao
 
Nemaju alexa razlog nego hebenu psihološku dobit.
Samo, ili je nisu svesni ili ne žele da je priznaju.
Jer, realno i racionalno, što bi neko ponovo uletao u situacije za koje zna kako će se završiti i za koje zna kakve će mu otrovne posledice doneti.
Ali, ima neki djavo koji te tera.
Koji, to obično otkriju drugi.
 
egzotika brate
talas u mutnoj bari
mali ispad iz svakodnevnog mrtvila
inicijalna kapisla zivota
trachak nade
kako za koga ali svi imaju neki razlog

Cekaj kad imash vezu sa osobom s kojom je sve u redu.
I s kojom ti nikad nije dosadno , ne zato sto se konstantno svadjate , nego sto ste stvarno jedno za drugo i dopunjujete se.
Nije mi jasno , kako to moze biti mrtvilo?:shock:
 
Nemaju alexa razlog nego hebenu psihološku dobit.
Samo, ili je nisu svesni ili ne žele da je priznaju.
Jer, realno i racionalno, što bi neko ponovo uletao u situacije za koje zna kako će se završiti i za koje zna kakve će mu otrovne posledice doneti.
Ali, ima neki djavo koji te tera.
Koji, to obično otkriju drugi.

Ili malo mazohizma u najtamnijem kutku duse :evil:
 
Nemaju alexa razlog nego hebenu psihološku dobit.
Samo, ili je nisu svesni ili ne žele da je priznaju.
Jer, realno i racionalno, što bi neko ponovo uletao u situacije za koje zna kako će se završiti i za koje zna kakve će mu otrovne posledice doneti.
Ali, ima neki djavo koji te tera.
Koji, to obično otkriju drugi.

ima tu doze mazohizma
slazem se
ali ponekad kad se zivot svede na flat line
i kad ne postoji heart bit
potrebno je chak i biti povredjen
(ma koliko to nelogichno zvuchalo a svima se deshava)
da bi osetio da i dalje osetjash

ma komplikovano je,nemam zelju da objashnjavam
i onako nishta netje da se postigne:-?
 
Meni niko nije bio pogresan. Nikad. :-)

Pa čuj, u širem smislu gledano, ni meni niko nije bio pogrešan.
Shvatio sam, doduše posle nekog vremena, zašto sam to i takvo iskustvo morao da imam i šta sam to morao da naučim.
Ako tako gledam, sve što se desilo imalo je svoj razlog.
Ovde smo čini mi se pričali, šta sa situacijama koje ti se stalno ponavljaju.
Znači li to da iz prethodnog iskustva nisi naučio ništa, pa se i moraju ponavljati.
Ili prosto imaš neku skrivenu dobit koja je tvojoj duši potrebna, a jedno je možeš dobiti na taj način.
 
zato sto mozda bas takve i zalsuzuju? mislim... samo jedna od mogucnosti... nego... dobio sam pismo... jel znate kako neki ljudi umeju da vas pogode onim sto napisu? i, razmisljam... ona zasluzuje samo najbolje... i njoj vredi dati samo najbolje... i, mozda zvuci jeftino, al'... ja ne poznajem ni jednu osobu koja je dovoljno dobra za nju... i sedeli smo tako... gledam je... i samo se nadam da nece pasti na jeftine trikove ljudi koji je ne zasluzuju... muskarce koji ce se dobro prerusiti, navuci neku dobru masku i kasnije pokazati svoje pravo lice... u povrediti je... nadam se da ce uspeti da prepozna... a drugacija je... nece u kafanu... odvede me na neka 'fensi' mesta... i smeje se kako ja ne brinem o tome... i kaze da bi volela da moze k'o ja... stvarno mi ponekad skroz nedostaju neke osobe... da ih vidim samo...
 
Ko ti je ta Bjorke? :lol:

pazi je sto crkava od smeha :) evo ti bjorke :)
bjork.jpg
 

Back
Top