Quantcast

Zasto neki/neke uvek nalete na pogresne?!?!?!

jiang

Domaćin
Poruka
4.601
Dakle, prolazimo kroz razna "ljubavna" iskustva...dozivljavamo i lepe i ruzne trenutke...ali, kako da razjasnimo to sto se nekim ljudima uvek dogadjaju pogresni/pogresne, mozda i nama samima...da li je uzrok tome ono sto nosimo iz nase porodice...ili su u pitanju okolnosti...ili ne znamo sta hocemo...ili nas vode pogresni motivi...kako da se reprogramiramo i bar jednom izbegnemo razocaranje?

*Purple Baby*

Domaćin
Poruka
4.029
Necemo naleteti na takve ukoliko budemo vodjeni razumom...ali u ljubavi smo vodjeni srcem,pa se desi da nekom ko to ne zasluzuje poklonimo deo sebe ...nije taj neko pogresan...i on je pravi,ali za nekog drugog...samo nadjemo se u pogresno vreme na pogresnom mestu i vodjeni trenutacnim emocijama izaberemo osobu koja nam ne odgovara...ali je tu tom momentu tu...pored nas...
Sve je to zivot,draga Orgy...mozda i nas neko smatra da smo bile pogresan izbor...
Pogresni su samo trenutci kada sretnemo osobu za koju kasnije mislimo da je pogresna...

scaryv

Ističe se
Poruka
2.344
Dakle, prolazimo kroz razna "ljubavna" iskustva...dozivljavamo i lepe i ruzne trenutke...ali, kako da razjasnimo to sto se nekim ljudima uvek dogadjaju pogresni/pogresne, mozda i nama samima...da li je uzrok tome ono sto nosimo iz nase porodice...ili su u pitanju okolnosti...ili ne znamo sta hocemo...ili nas vode pogresni motivi...kako da se reprogramiramo i bar jednom izbegnemo razocaranje?
da li je on-ona pogrešan?
a ko je pravi?
i da li smo mi pravi...

normalno je da se posle okončanja veze osećaš kao da je pogrešan.. .
ako igramo otvoreno nema tog zbegavanja razočarenja. . .

ko ne rizikuje. . .

ebi ga...
razumem šta pitaš
al kad bih znala odgovor bila bih prepametna...
nako nadljudski. . .

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.023
vracke ;)

jiang

Domaćin
Poruka
4.601
ma, love *****...kapiram da su u pitanju samo interesi...money makes the world go `round....ili sto bi rekao Ashtray u "Ulicarima"-nije sve u emocijama, ima nesto i u broju cipela, tj. kolicini love...da sad mogu da odem na neko egzoticno ostrvo, bolelo bi me bash ovo moje ass da lelemudim o ljubavi...

scaryv

Ističe se
Poruka
2.344
ma, love *****...kapiram da su u pitanju samo interesi...money makes the world go `round....ili sto bi rekao Ashtray u "Ulicarima"-nije sve u emocijama, ima nesto i u broju cipela, tj. kolicini love...da sad mogu da odem na neko egzoticno ostrvo, bolelo bi me bash ovo moje ass da lelemudim o ljubavi...
ne bi ti pomoglo egzotično ostrvo...
ko što meni nije pomoglo sve ono što sam ja radila...
pomaže samo ljubav. . . nova...
eno teme kako na vas utiče nedostatak seksa?
mnogo je važnije odgovoriti na pitanje kako na vas utiče nedostatak ljubavi i neuzvraćena ljubav ili sjebana ljubav. . .

e zu je zec, u tom grmu. . .

jiang

Domaćin
Poruka
4.601
ne bi ti pomoglo egzotično ostrvo...
ko što meni nije pomoglo sve ono što sam ja radila...
pomaže samo ljubav. . . nova...
eno teme kako na vas utiče nedostatak seksa?
mnogo je važnije odgovoriti na pitanje kako na vas utiče nedostatak ljubavi i neuzvraćena ljubav ili sjebana ljubav. . .

e zu je zec, u tom grmu. . .
u pravu si....a sta je to ljubav uopste?
kad god pomislim da je nesto ljubav, ispostavi se da je shit ili nesto jos mnogo gore...

jiang

Domaćin
Poruka
4.601
sada moram da citiram Dasiki iz "Ulicara":

...ljubav je cudo, najlepsa stvar na svetu
uz nju se osecam ludo, kao pcela na cvetu....

mene ljube, pa me ostave
tuzna sam se skupila
na karu me postave
al` sam sataru kupila

kad uhvatim tog sisoja
odsecicu mu miloja
zapamtice dobro kada me je *****
i zasto me je varao......

i onda ide ludilo-zaklacu ga, ubicu ga, upucacu ga i sl....
odlican film..."don`t be menace 2 south central while you`re drinking your juice in the hood"...

boogie wogie

Ističe se
Poruka
2.336
upravo tako, visoko razvijena svest.
A ovi očekuju da im se svest razvije od vitamina?
Zna se kako se razvijaju i svest i samosvest - spoznajom.
Spoznaja - učenje.
Učenje - knjige.
Knjige - iskustva ljudi koji su već prošli korz pitanja koja vac muče.
i onda se ljute kad im kažeš da su gluperde..
Ja se ne ljutim..al ******..meni se može, ja sam načitan..

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.