Zašto neke majke tuže učiteljice koje imaju seks sa njihovim maloletnim sinovima?

Sensei

Master
Moderator
Poruka
70.635
Evo čitam situaciju u Americi gde su optužili učiteljicu (25) da je imala seks sa učenikom (17) ali se, fala Bogu, izvukla bez zatvora. Dobro, rasturio joj se brak jer je to radila dok joj je muž bio u lovu.

Nego, šta se ta majka ostrvila na nju?

1711782331326.png

Nije isto muško i žensko dete. Drugo, on ima 17 godina, te je itekako zreo za te stvari. Posle drugog svetskog rata su dečaci od 14 godina pravili decu (teška vremena). A tužakaju se zbog novca. Taj sin nije budala, naravno da je uživao i rado pristao. Nije neko ko može biti izmanipulisan. Jedino za šta ona treba da se procesuira je seks sa studentom, i da tu izgubi posao. Ali to što je maloletnik, ne mora.

Sad morališu, kao da se na zapadu tinejdžeri ne odvaljuju od seksa.

Nije isto muško i žensko dete. Drugo, on ima 17 godina, te je itekako zreo za te stvari. Posle drugog svetskog rata su dečaci od 14 godina pravili decu (teška vremena). A tužakaju se zbog novca. Taj sin nije budala, naravno da je uživao i rado pristao. Nije neko ko može biti izmanipulisan. Jedino za šta ona treba da se procesuira je seks sa studentom, i da tu izgubi posao. Ali to što je maloletnik, ne mora.

Sad morališu, kao da se na zapadu tinejdžeri ne odvaljuju od seksa.
И женско дијете је исто тако зрело за те "ствари".
Чему дискриминација?

Evo čitam situaciju u Americi gde su optužili učiteljicu (25) da je imala seks sa učenikom (17) ali se, fala Bogu, izvukla bez zatvora. Dobro, rasturio joj se brak jer je to radila dok joj je muž bio u lovu.

Nego, šta se ta majka ostrvila na nju?

Pogledajte prilog 1523276

Imaju više zakona koji to zabranjuju. Da je situacija obrnuta svi tražili da učitelj ide u zatvor tako da bi trebalo i ona da robija.
Gde je ta jednakost polova za koju se zene bore vekovima?

Nije u pitanju jednakost polova već odnos konkretno muškaraca kada se povede razgovor na ovu temu. Koliko primetih, većina muških članova ovo doživljava kao nešto normalno za razliku od učitelja i učenice. Tako da bi se malo trebalo zapitati šta se to ovde podržava..

Poslednja izmena:
Nije u pitanju jednakost polova već odnos konkretno muškaraca kada se povede razgovor na ovu temu. Koliko primetnih, većina muških članova ovo doživljava kao nešto normalno za razliku od učitelja i učenice. Tako da bi se malo trebalo zapitati šta se to ovde podržava..

Podržava se selektivna pedofilija.

Bojim se da napišem ali evo... da je moj dečak u pitanju ne bih se mešala. jedino ako hoće da se ženi protivila bih se, ali na fini način.

Nekako, meni bi bilo gore da ostane nevin do 20tih.

Mislim ona je htela taj sex i on, nije bilo silovanja. A ona ima 25 god, klinka, i izgleda lepo. na slici.

U nekim državama u USA su dosta strogi sa tim. recimo znam prof koji je dobio otkaz jer je studentkinja sa njim ostala u drugom stanju. a on neoženjen, bili su u klasičnoj vezi i oboje punoletni.

Back