Zašto neke majke tuže učiteljice koje imaju seks sa njihovim maloletnim sinovima?

Bojim se da napišem ali evo... da je moj dečak u pitanju ne bih se mešala. jedino ako hoće da se ženi protivila bih se, ali na fini način.

Nekako, meni bi bilo gore da ostane nevin do 20tih.

Mislim ona je htela taj sex i on, nije bilo silovanja. A ona ima 25 god, klinka, i izgleda lepo. na slici.

U nekim državama u USA su dosta strogi sa tim. recimo znam prof koji je dobio otkaz jer je studentkinja sa njim ostala u drugom stanju. a on neoženjen, bili su u klasičnoj vezi i oboje punoletni.
Radije bi da ti sin bude zlostavljan nego nevin? Još jedna od stvari koju mogu dodati na listu užasnih stvari koje bi ljudi prihvatili radije od nevinosti.

Radije bi da ti sin bude zlostavljan nego nevin? Još jedna od stvari koju mogu dodati na listu užasnih stvari koje bi ljudi prihvatili radije od nevinosti.

Kako misliš zlostavljan?
Dečko od 17 kresnuo se sa učiteljicom koja je tek završila faks, 25 god. Tako stoji u textu. Pa bolje sa njom nego sa nekom maloletnom vršnjakinjom, što bi bilo ok? Ili ne treba da se krešu do punoletstva?

Ne kaže se da je žena od 45 ni 35 već 25 godina, još klinka. A ipak dovoljno pametna da završi faks.

Evo čitam situaciju u Americi gde su optužili učiteljicu (25) da je imala seks sa učenikom (17) ali se, fala Bogu, izvukla bez zatvora. Dobro, rasturio joj se brak jer je to radila dok joj je muž bio u lovu.

Nego, šta se ta majka ostrvila na nju?

Pogledajte prilog 1523276

Ovo je jako tupava tema

Jer je omalovazavanje prosvetnih radnika
Ismijavanje činjenice da je ta iz teme zadužena da prosledi znanje a ne sex

Ona je učiteljica, a učenik je štićenik sto znaci ona nije shvatila njen poziv i odgovornost

Treba joj oduzeti diplomu i neka riba hodnike
a zašto je tema problem? Ti bi sve neprijatne stvari pod tepih, da se ne vide?

Jok

O neprijatnim stvarima treba razgovarat

Ali samo tvoje pitanje zašto neke mame tuže učiteljice i odabrao si ljis da ovde kao razgovaraš o ozbiljnoj temi

❓
Takve učiteljice čine neprocenljivu uslugu mladim muškarcima. Problem je kada se drugi umešaju jer niti učiteljice niti mlad dečko ikada imaju problem.

Znači, u pitanju su nerazumne (da ne upotrebim grublju reč) majke koje očigledno ne razumeju o čemu se radi.

Zavisi koliko je mator sin, ako je napunio 16, 17 godina onda treba tužiti roditelje što su se uopšte usudili da tuže nastavnicu zbog seksa sa njim. Medjutim ako ima deset godina ili trinaest to je već malo škakljivo. To je ipak dete, nije razvijena, punokrvna konjina kao taj sa 17 godina.

A majke kao majke, primitivne, neosvešćene, moralno rigidne pa tuže jer imaju neke debilne koncepte o svetu i životu. Alo ljudi, pa sa 17 godina dečaci uveliko eksperimentišu, mnogi se i yebu...

Evo čitam situaciju u Americi gde su optužili učiteljicu (25) da je imala seks sa učenikom (17) ali se, fala Bogu, izvukla bez zatvora. Dobro, rasturio joj se brak jer je to radila dok joj je muž bio u lovu.

Nego, šta se ta majka ostrvila na nju?

Pogledajte prilog 1523276
prebolesno, kao i stosta na zapadu... naprosto me nerviraju ove , ja smatram bolesne stvari i pitam se zasto kazniti ,koga kazniti, zasto javno obznaniti, sto cemo postici, nikad kraja pitanjima..pa ja sam imao 15 i masturbira mastajuci o uciteljici..tu razum nema sta reci

Back