Zašto muškarci ne vole boraniju ?

Prema nutricionistima kod muškaraca dominira meso u ishrani, naročito roštilj i svinjsko pečenje.
Potom slede klasici srpske kuhinje, sarma i pasulj. Ono što muškarci uglavnom ne vole su jela od povrca .

Od toga 70% muškaraca ne voli boraniju

Pitanje je: Zašto ne volite boraniju ? Šta je u tom povrcu sto vas odbija od njega ?

Izgled, miris, ukus ili nekmo ko vam kuva ne zna da je spremi ?

Obozavam boraniju, narocito onu belu i tanku :njam:
 
Prema nutricionistima kod muškaraca dominira meso u ishrani, naročito roštilj i svinjsko pečenje.
Potom slede klasici srpske kuhinje, sarma i pasulj. Ono što muškarci uglavnom ne vole su jela od povrca .

Od toga 70% muškaraca ne voli boraniju

Pitanje je: Zašto ne volite boraniju ? Šta je u tom povrcu sto vas odbija od njega ?

Izgled, miris, ukus ili nekmo ko vam kuva ne zna da je spremi ?
To su majke krive.
Kod moje babe na selu jelo se śta baba dredi za taj dan.
Recimo mačka je jela i papriku.
 
Spremis mi boraniju ili da ubedimo @Nina da mi spremi boraniju :)



Grasak ne volim.
Nisam nigde pogresio.
Ma Nina nume da spremi pa kao "muškarci ne voledu" a ono cvrc - Krstarica ti je ovo.
Uvek se jave ekstremi.

Tako ja jedared pokrenem mušku temu, svi ćute al raste broj pregleda iz sekunde u sekundu, nezgodna tema jel...
Kad javi ti se neka stoka sa internetom iz Hercegovine da javi da on nije nikad imo ništa pa mu čudna tema...
:rotf:
 
Prema nutricionistima kod muškaraca dominira meso u ishrani, naročito roštilj i svinjsko pečenje.
Potom slede klasici srpske kuhinje, sarma i pasulj. Ono što muškarci uglavnom ne vole su jela od povrca .

Od toga 70% muškaraca ne voli boraniju

Pitanje je: Zašto ne volite boraniju ? Šta je u tom povrcu sto vas odbija od njega ?

Izgled, miris, ukus ili nekmo ko vam kuva ne zna da je spremi ?
Ja volim boraniju. :)
 

Back
Top