Kakve žene muškarci više vole: da ima lepu glavu, a nezgodno telo, ili ružnu glavu, a zgodno telo?

Soradze

Elita
Moderator
Poruka
17.095
Ovo pitanje sam postavila AI-u, tj. veštačkoj inteligenciji i evo odgovora:

Ovo je pitanje koje nema jednostavan i jednoznačan odgovor, jer različiti muškarci imaju različite ukuse
i preferencije kada je reč o ženskom izgledu.

Neki muškarci više cene lepotu lica, dok drugi više obraćaju pažnju na oblik tela.

Takođe, lepota je subjektivan pojam i ono što je nekome lepo, drugome može biti ružno.

Međutim, postoje neka istraživanja koja su pokušala da otkriju kakve žene muškarci najviše vole i kojim
osobinama se najviše privlače. Prema tim istraživanjima, muškarci vole žene koje imaju:

• Gustu, sjajnu i urednu kosu

• Uspravno držanje tela

• Veselo i simpatično društvo

• Prosečno telo

• Braon kosu i braon oči

• Samopouzdanje i prirodnost

• Zdrav i negovan izgled


Dakle, može se zaključiti da muškarci ne vole samo jedan tip žene, već da im je važno da žena ima neke
osobine koje pokazuju da je zadovoljna sobom, da vodi računa o sebi i da je pozitivna i otvorena.
Naravno, ovo ne znači da su svi muškarci isti i da ne postoje izuzeci.

Svaki muškarac ima svoj ukus i svoje kriterijume, pa je najbolje da budete onakve kakve ste i da ne
pokušavate da se prilagođavate tuđim očekivanjima.


Ova poslednja rečenica pokazuje da AI vidi da sam ja žensko...pa mi deli besplatne savete, hahahah
 
Malo da se našalimo:

Screenshot_89.png
 
Ne tako retko žene koje imaju i lepuškasto lice i zgodno telo ipak ostaju same.
Nisu to jedini faktori koji odlučuju o tome koju neki muškarac želi, a posebno na duge staze.
Uostalom, koliko je nesrećnih želja u odnosu na sebi suprotan pol?
Ma, neka smo i lepi, i zgodni, i sve-prosto ne ide.
Neke su dosadne, neke nedovoljno inteligentne (za ovog, ali ne i za onog), neke nemaju duha-harizme, blede su, neke su nepristupačne, neke "pregorele" za nekim iz prošlosti, neke se svesno ili nesvesno skrivaju, neke jure karijeru, neke imaju ideale koji se ne poklapaju sa istima na strani muškarca.
Neki zgodni i lepi muškarci su ledeni, neki su "tuđa sreća", neki nedostižni, neki narcisi, neki i gejevi.
Da je baš sve tako jednostavno, lepe i zgodne žene, a i lepi i zgodni muškarci bi bili savršena mera sreće-zajedno, a nešto ne vidim da su svi lepi i zgodni ljudi obavezno srećni i skockani u uspešnim vezama-brakovima-ljubavima.
Pa onda: "Zašto se podvrgla tom i tom estetskom tretmanu? Zašto sve slobodno vreme taj čovek provodi u teretani i hoće po svaku cenu široka ramena?".
Da li je neko konvencionalno lep i zgodan, da li je lep i zgodan samo u očima onog ko ih je izbliza upoznao?
Koliko ljudi, toliko ćudi.
Ponekad se zaljubimo i u nešto van fizičkog opisa osobe. Ne nalaze uvek lepi lepe, a ružni ružne!
 
Увек дајем предност телу у односу на црте лица. Али опет.....јбг.....не могу рећи да баш СВАКО лице може да "прође". Премда сам ја доста толерантан у том смислу јер сам увек трчао за много старијим женама.
 
Necu se okrenuti za debelom slatkom ribom,nekako mi je zao bude kad se zapusti,a sa zgodnim telom i ne gledam facu
Pa ne mora biti krajnost


Ne bi je tako kolko god da je zgodna ako nije lijepa.

Ili ti najpametnije i jedno i drugo. Sve su bile zgodne bas zgodne i lijepe, poprilično lijepe , osim jedne prelepe u licu ali popunjenija... Nije mi smetalo ni najmanje.
 

Back
Top