ZAŠTO da JA plaćam i za sebe i za nju?

Pa nesto slabije svracam. Obaveze, vikendima malo akcijanja i to. Hvala na pitanju brate!
Kakav si ti?
Добро,хвала Богу.
Нешто кашљуцам, као и пола града, никако да прође.
По мрежама читам да је озбиљно и да сам мртав већ пет дана.

Данас чујем виц:

Дош'о поп код удовице Босиљке на славу.
Кади поп и каже "Дај босиљка!"
И она, шта ће...дала му.
 
da, još nekoliko surovih stvari

nezaposleni muškarci ne treba da dejtuju. to je mučenje i za njih i za devojku. ovde se ne misli na privremeno nezaposlene, koji si dobili otkaz ili su u potrazi za boljim poslom.
to ne važi za žene. ja bih zaista volela da sad primenim neku apstraktnu jednakost ovde i kažem da isto važi za žene, ali to naprosto nije istina. mnoge moje prijateljice su našle svoje partnere dok su bile nezaposlene, a mnoge su se i udale bez dva dana radnog staža. ne kažem da tako treba, već da za žene može.

gledaj oca, biraj sina. saznaj kako se njegov otac ophodio prema svojoj ženi, da li je uradio sve da radi dostojanstveno, ili je morala da se tetura svakog dana do posla na kome je potlačena i potplaćena. a onda da se vrati kući u drugu (neplaćenu) smenu kuvanja, ribanja, peglanja i brige o svačijim potrebama osim svojim. da li je postavio kao dužnost sebi da joj pomogne da ostvari svoj potencijal kao osoba, a ne samo kao žena i majka.
naročito saznaj kakav joj je bio postpartum period, da li je mogao da obezbedi da bude pošteđena rada i da ne brine o novcu.
i naravno saznaj kako se otac ophodio prema sinu, da li ga je štedeo i čuvao od života i njegovih svakodnevnih izazova i stresova... jer ako jeste, tvoj muž i ti ćete zajedno da vodite tog maltezera na pilates
Не морају. Ако су нпр. хот могу чак и да зараде џепарац, но ни то није нужно. За девојку може да буде задовољство, без обзира на то да ли је расположена да инвестира или не. Дакле, не мора бити мучење. Штавише, може бити обострано задовољство.
 

Back
Top