Zapad, NATO pakt i Amerika imaju načina da kazne srpsko svrstavanje na stranu Ruske Federacije.

Zapad, NATO pakt i Amerika imaju načina da kazne srpsko svrstavanje na stranu Ruske Federacije?

  • Da

    glasova: 10 47,6%
  • Ne

    glasova: 11 52,4%

  • Ukupno glasova
    21

Grossmeister

Primećen član
Poruka
922
Ukoliko Zapad , NATO pakt i Amerika osjete da su im geostrateški interesi ugroženi srpskim svrstavanjem uz Rusku Federaciju, svakako imaju načina da kazne Srbe za takav razvoj događaja, kako u Republici Srpskoj, davanje dozvole "za majstoricu" u kojoj bi NATO bio aktivan učesnik, tako i na prostoru Sjevera Kosova i Metohije gdje bi dali dozvolu Albancima "da riješe stvar", dalje i druge srpske teritorije gdje bi aktivirali separatističke težnje drugih naroda i dr.

Mislim da nije ni malo pametno ići kontra Zapada, NATO pakta i Amerike. Zapad je dovoljno politički podao, zao ali i moćan da može svašta da učini da bi kaznio srpsku neposlušnost.
 
Poslednja izmena:
Могу само казнити народ, извини Кроасан али наша власт није некако проруска више него што је прокинеска, проевропска или проамеричка.
1660396451221.png
 
Ukoliko Zapad , NATO pakt i Amerika osjete da su im geostrateški interesi ugroženi srpskim svrstavanjem uz Rusku Federaciju, svakako imaju načina da kazne Srbe za takav razvoj događaja, kako u Republici Srpskoj, davanje dozvole "za majstoricu" u kojoj bi NATO bio aktivan učesnik, tako i na prostoru Sjevera Kosova i Metohije gdje bi dali dozvolu Albancima "da riješe stvar", dalje i druge srpske teritorije gdje bi aktivirali separatističke težnje drugih naroda i dr.

Mislim da nije ni malo pametno ići kontra Zapada, NATO pakta i Amerike. Zapad je dovoljno politički podao, zao ali i moćan da može svašta da učini da bi kaznio srpsku neposlušnost.
Nemaju razloga za neko kaznjavanje jer je sluzbena Srbija deo NATO-a. To sto postoji odredjena struja koja zagovara neko ujedinjenje sa Rusijom, je neka vrsta politickog ventila u stilu "samo pricajte". Ekonomski , svi krediti su iz EU, Eu je ekonomski partner u uvozu, i izvozu, dok veliki ruski brat uglavnom ispire svoja retoricka usta
 
Nemaju razloga za neko kaznjavanje jer je sluzbena Srbija deo NATO-a. To sto postoji odredjena struja koja zagovara neko ujedinjenje sa Rusijom, je neka vrsta politickog ventila u stilu "samo pricajte". Ekonomski , svi krediti su iz EU, Eu je ekonomski partner u uvozu, i izvozu, dok veliki ruski brat uglavnom ispire svoja retoricka usta
(sav novac ide vlasti)
 
Mislim da nije ni malo pametno ići kontra Zapada, NATO pakta i Amerike. Zapad je dovoljno politički podao, zao ali i moćan da može svašta da učini da bi kaznio srpsku neposlušnost.
Треба србска масонерија да организује пуч у Србији, или нам се не пише добро...
 
Imaju nacina ali ne zele to ...
Не буди сигуран... Европа може преко нас да добије преко носа, јер су Немци и њихова клика, још двоуме око Путина...

А најбоље је да казниш Европу преко Србије, то је стари рецепт... обрали смо бостан ако наше будале то не схвате на време
 
Ukoliko Zapad , NATO pakt i Amerika osjete da su im geostrateški interesi ugroženi srpskim svrstavanjem uz Rusku Federaciju, svakako imaju načina da kazne Srbe za takav razvoj događaja, kako u Republici Srpskoj, davanje dozvole "za majstoricu" u kojoj bi NATO bio aktivan učesnik, tako i na prostoru Sjevera Kosova i Metohije gdje bi dali dozvolu Albancima "da riješe stvar", dalje i druge srpske teritorije gdje bi aktivirali separatističke težnje drugih naroda i dr.

Mislim da nije ni malo pametno ići kontra Zapada, NATO pakta i Amerike. Zapad je dovoljno politički podao, zao ali i moćan da može svašta da učini da bi kaznio srpsku neposlušnost.
Pa vec je pocelo.dali su Kurtiju odresene ruke da radi sta hoce i da napadne severni deo Mitrovice,ako se Srbija umesa,bice bombardovana kao i '99-e
 
Ukoliko Zapad , NATO pakt i Amerika osjete da su im geostrateški interesi ugroženi srpskim svrstavanjem uz Rusku Federaciju, svakako imaju načina da kazne Srbe za takav razvoj događaja, kako u Republici Srpskoj, davanje dozvole "za majstoricu" u kojoj bi NATO bio aktivan učesnik, tako i na prostoru Sjevera Kosova i Metohije gdje bi dali dozvolu Albancima "da riješe stvar", dalje i druge srpske teritorije gdje bi aktivirali separatističke težnje drugih naroda i dr.

Mislim da nije ni malo pametno ići kontra Zapada, NATO pakta i Amerike. Zapad je dovoljno politički podao, zao ali i moćan da može svašta da učini da bi kaznio srpsku neposlušnost.
Nisam siguran da znas tacno o cemu pises.
Ceka se najmanji greh zapada da se vrati Kosovo u sastav velike Srbije. Ja sam prosle godine tvrdio da ce Kosovo biti vraceno do kraja 2021.
O tome tada niko nije pisao niti pomisljao.
Takodje sam pisao da ce ameri biti isterani iz Sirije kao psi, iz Avganistana. Po mojoj prici, reko sam da ce Rusi prvo resiti Srbiju, pa onda Ukrajinu, tu sam pogresio. A da li nas ocekuje konflikt manjeg inteziteta? Da. Trenutak vracanja Kosova i Metohije u sastav Srbije, upascemo na Kosovo pojacani Vagnerom, to je ruska spec jedinica mislim, ili sa Cecenima. Dolaze u obzir i Kinezi. To pricam 20, 25 godina, o upadu ruskih tenkova na teritoriju Kosova i Metohije, koje ce se desiti. Rusija ima odgovor, ne cudi me da su tenkovi vec na granici sa Srbijom. Samo cemo se probuditi jedno jutro i citati o egzodusu nesrecnih albanaca koje Srbi ugnjetavaju na Kim a na krsti ce opet banovati forumase koji su patriote.
 
Ukoliko Zapad , NATO pakt i Amerika osjete da su im geostrateški interesi ugroženi srpskim svrstavanjem uz Rusku Federaciju, svakako imaju načina da kazne Srbe za takav razvoj događaja, kako u Republici Srpskoj, davanje dozvole "za majstoricu" u kojoj bi NATO bio aktivan učesnik, tako i na prostoru Sjevera Kosova i Metohije gdje bi dali dozvolu Albancima "da riješe stvar", dalje i druge srpske teritorije gdje bi aktivirali separatističke težnje drugih naroda i dr.

Mislim da nije ni malo pametno ići kontra Zapada, NATO pakta i Amerike. Zapad je dovoljno politički podao, zao ali i moćan da može svašta da učini da bi kaznio srpsku neposlušnost.
budalastine

1.Srbija izvozi oruzje Ukrajini
2.Srbija je uz Rusiju samo dok Vucic lozi krezavce jer mu trebaju glasaci (ti, krezavi glasaci)


3. i sad prati ovo pazljivo jer ce biti lako proverljivo u relativno kratkom vremenskom intervalu. Po formiranju nove vlade, a to ce biti maksimalno prolongirano zakonski do novembra meseca da se dobije u vremenu i nadanju da ce u Ukrajini mozda da se zavrsi haos a nece, ruski centar u Nisu ce biti na dnevnom redu, i ugasice mu se status humanitarnog, a onda ce dalje niz vreme biti ugasen skroz. i to po direktnom zahtevu EU parlamenta, da ne kazem naredjenju, ali kazem
 
budalastine

1.Srbija izvozi oruzje Ukrajini
2.Srbija je uz Rusiju samo dok Vucic lozi krezavce jer mu trebaju glasaci (ti, krezavi glasaci)


3. i sad prati ovo pazljivo jer ce biti lako proverljivo u relativno kratkom vremenskom intervalu. Po formiranju nove vlade, a to ce biti maksimalno prolongirano zakonski do novembra meseca da se dobije u vremenu i nadanju da ce u Ukrajini mozda da se zavrsi haos a nece, ruski centar u Nisu ce biti na dnevnom redu, i ugasice mu se status humanitarnog, a onda ce dalje niz vreme biti ugasen skroz. i to po direktnom zahtevu EU parlamenta, da ne kazem naredjenju, ali kazem
Какве везе има твој одговор са овом темом...

Ко да ниси чуо да је Тремп пред робијом због Путинашења Америке, да је Кина у поморској блокади 7мом флотом, да УН већ почео да наређује примирје и престанак сукоба Русији?

Ако то ниси Америчке шамарчине и ако мислиш да ће Европа да буде поштеђена због издаје Америке - грдно се вараш...
 

Back
Top