Vučić gura Srbe u novi frontalni sukob sa Zapadom i NATO paktom

Колико пара си лично ти послао Србији у 2023. години?
nula
neka sam ranije, nesto, malo, ali poenta je da se uporede doznake sa kreditima i "investicijama", a ne da neko od nas emigranata ili gastosa zaradi
znaci iznos od dijapsore je uporediv sa kreditima i "investicijama" koje su usle ako jesu da se oplode, i opet izadju van srbije, a nase pare ostaju - od nas samo korist, a od kredita i investicija cete tek brati kozu na siljak, ako ne uzletite sa ekspom, a tesko da cete
 
Poslednja izmena:
nula
neka sam ranije, nesto, malo, ali poenta je da se uporede doznake sa kreditima i "investicijama", a ne da neko od nas emigranata ili gastosa zaradi
Koји, онда, аргумент имаш да се осећаш увређеним на то што се твоји и консиљереви русјачки савети и не цене баш нешто?
Put your money where your mouth is ;)
 
Mi smo svoj deo borbe protiv NATO-a vec odradili...i time usporili i odlozili napad NATO-a na Rusiju...

Zato NATO tek sada 2022-2024 napada Rusiju, a ne 1992-2000 kada smo mi drzali liniju protiv NATO-a.

Dakle zahvaljujuci nama, sa 20 godina zakasnjenja napadaju Rusiju...


...
Mi podrpanci držali netku frontu.

Samotlapnja i samotješenje.
 
ve maske su pale. Nakon što je SNS Srbija propustila istorijsku šansu da se zbog ruske agresije na Ukrajinu po ubrzanom postupku,priključi EU i NATO.. rusko kineski agenti na vlasti svesno ponavljaju scenario iz 1999 zakuvavanjem oko Kosova da bi se kao i onda sukobili sa Zapadom kako bi barem malo olakšali težak položaj ruZije. Cipuljicanin saziva sednicu saveta bezbednosti nakon masakra u Moskvi?! Preti istupanjem iz Saveta Evrope.Zahvaljuje se FSBu za razbijanje demonstracija zimus u Beogradu,preti oružjem,saziva opštenarodne sabore, zakazuje prijateljske utakmice sa Rusijom i Zenitom.Opstenacionalna histerija i sizofrenija iz UDBA kuhinje kao i 90ih.Dakle kada bi trebalo doći do "revanša" Srbije i NATO pakta?
Ja ne zelim u EU i MATU. A mogu ti reci jako malo njih znam koji bi teli. Tako da......
Inace Super hik je totalno zapadni covek. Predao je Kosovo. Pricom oko Rusije samo zamagljuje tu predaju.
 
Eto, rusofili po ko zna koji put ispoljavaju svoju kontradiktornu prirodu, da ne kažem da se upliću u sopstvene laži.

Osnova savremenog rusofilstva je san o promeni odnosa snaga u svetu i proširenju ruske sfere uticaja na istočnu Evropu i Balkan. I u sklopu toga, naravno, povratak KiM u sastav Republike Srbije. O tome se sanja od početka 90ih godina.

Međutim, sad kad je Putin krenuo da ostvaruje taj plan, oni kažu ''Ne, nije Rusija krenula na zapad u osvajanje, nego je Ukrajina napala Rusiju, a ova se samo brani''.

Mislim, malo ste providni u svojim lažima.
 
Znači Vučić, kog su Nemci doveli na vlast gura nas u sukob sa NATO i EU samo zato što neće da im se priključi u sankcijama i delima protiv zemlje koja nam je kako-tako prijateljska?

A pride on zakuvava oko Kosmeta jer ovi hoće da ga prime u SB i pritiskaju da priznamo nezavisnost, a mi nećemo.

Pa sram nas bilo.
Ma kakvi Nemci ne dovode oni kod nas na vlast😂, vec nasa sluzba....Onda se nasa vlast kako i dolikuje predstavi evropskim zemljama i zatrazi nastavak puta...Te evropske zemlje mu pruze podrsku, javnu i svaku drugu...Pruze podrsku ali misleci da smo mi iskreni...Oni ne maju pojma, niti njihova administracija moze da razume nase prevarante...Kao ni naseg gastrabajtera koji lovi u svedskoj ribu bombama... Oni ne razumeju da smo mi na laznom putu, da mi ne zelimo u evroatlanske integracije i nikada tamo necemo uci...Na putu smo samo iz koristi, pomoci, povoljnim kredita, ulaganjima, na dohvat pristupnim fondovima itd....Mi, nasa sluzba, mediji i vlast i nas nakaradni sistem, najveci smo licemeri i prevaranti koje je evropska politicka scena ikada videla...Mi potpisujemo pristup tamo gde necemo, sa onima koje preziremo i koje ucimo narod da prezire...A sve samo iz koristi nase vlasti i prividne trenutne koristi za drustvo....
 
:hahaha:
1000006312.jpg
 
Ma kakvi Nemci ne dovode oni kod nas na vlast😂, vec nasa sluzba....Onda se nasa vlast kako i dolikuje predstavi evropskim zemljama i zatrazi nastavak puta...Te evropske zemlje mu pruze podrsku, javnu i svaku drugu...Pruze podrsku ali misleci da smo mi iskreni...Oni ne maju pojma, niti njihova administracija moze da razume nase prevarante...Kao ni naseg gastrabajtera koji lovi u svedskoj ribu bombama... Oni ne razumeju da smo mi na laznom putu, da mi ne zelimo u evroatlanske integracije i nikada tamo necemo uci...Na putu smo samo iz koristi, pomoci, povoljnim kredita, ulaganjima, na dohvat pristupnim fondovima itd....Mi, nasa sluzba, mediji i vlast i nas nakaradni sistem, najveci smo licemeri i prevaranti koje je evropska politicka scena ikada videla...Mi potpisujemo pristup tamo gde necemo, sa onima koje preziremo i koje ucimo narod da prezire...A sve samo iz koristi nase vlasti i prividne trenutne koristi za drustvo....
BE2E63FC-299F-4B6B-8E8D-C6CA504DDE6A.jpeg
 
Svaka srpska vlast koja otvoreno ne kaze da je Putin totalitarni FSB bandit, nije dobra za srpske gradjane.

Gradovi Srbije, svi do jednog, imaju za vladare bandite u kriminalu, policiji i politici, koji se u 99,99 % slucajeva loze na Putina.

Svi oni su najvece stetocine za gradjane Srbije.

Ko ne veruje, idemo da uradimo anketu kod svakog od tih vladara srpskih gradova, pa da ih pitamo: 'Jesi li za Putina ili NATO?'

Rezultati te ankete ce biti jasan pokazatelj na koju stranu treba da stanu gradjani Srbije.
Непојамна глупост !!! Какви "владари градова" и по њиховом опредељењу треба да се опредељују грађани.Па знаш ли ти где и ком веку ти живиш ????А кад то тако обавимо за грађане ,шта ћемо са сељацима ?
 
Непојамна глупост !!! Какви "владари градова" и по њиховом опредељењу треба да се опредељују грађани.Па знаш ли ти где и ком веку ти живиш ????А кад то тако обавимо за грађане ,шта ћемо са сељацима ?
Čovek pati od deluzija izazvanih Šolakovizijom.
 

Back
Top