Vučić gura Srbe u novi frontalni sukob sa Zapadom i NATO paktom

Ma kakvi Nemci ne dovode oni kod nas na vlast😂, vec nasa sluzba....Onda se nasa vlast kako i dolikuje predstavi evropskim zemljama i zatrazi nastavak puta...Te evropske zemlje mu pruze podrsku, javnu i svaku drugu...Pruze podrsku ali misleci da smo mi iskreni...Oni ne maju pojma, niti njihova administracija moze da razume nase prevarante...Kao ni naseg gastrabajtera koji lovi u svedskoj ribu bombama... Oni ne razumeju da smo mi na laznom putu, da mi ne zelimo u evroatlanske integracije i nikada tamo necemo uci...Na putu smo samo iz koristi, pomoci, povoljnim kredita, ulaganjima, na dohvat pristupnim fondovima itd....Mi, nasa sluzba, mediji i vlast i nas nakaradni sistem, najveci smo licemeri i prevaranti koje je evropska politicka scena ikada videla...Mi potpisujemo pristup tamo gde necemo, sa onima koje preziremo i koje ucimo narod da prezire...A sve samo iz koristi nase vlasti i prividne trenutne koristi za drustvo....
Običnom Srbinu je najteže da shvati da njegovo mišljenje zapravo nije njegovo već mu je usađeno u glavu. Čuo na Hepiju ili na SrbinInfo i veruje da je to istina.

Sve maske su pale. Nakon što je SNS Srbija propustila istorijsku šansu da se zbog ruske agresije na Ukrajinu po ubrzanom postupku,priključi EU i NATO.. rusko kineski agenti na vlasti svesno ponavljaju scenario iz 1999 zakuvavanjem oko Kosova da bi se kao i onda sukobili sa Zapadom kako bi barem malo olakšali težak položaj ruZije. Cipuljicanin saziva sednicu saveta bezbednosti nakon masakra u Moskvi?! Preti istupanjem iz Saveta Evrope.Zahvaljuje se FSBu za razbijanje demonstracija zimus u Beogradu,preti oružjem,saziva opštenarodne sabore, zakazuje prijateljske utakmice sa Rusijom i Zenitom.Opstenacionalna histerija i sizofrenija iz UDBA kuhinje kao i 90ih.Dakle kada bi trebalo doći do "revanša" Srbije i NATO pakta?
Cim prije tim bolje

Pogled sa zapadne strane:

FD3F0237-BA22-465F-9B88-25A62E1209CD.jpeg

7B7B647C-BA50-401F-ACB8-B3F508727214.jpeg

Sta je problem...Ja i dalje o Sorosu nemam to misljenje koje ima citava masa i svi analiticari...Covek je bogat i mnogo novca je davao u dobrotvorne svrhe i citavu mrezu organizacija koje se bore za ljudska prava i raznorazne vrste pomoci...U raznorazne nevladine organizacije koje po njegovom misljenu pomazu obicnom coveku, koji je po njegovom misljenju potlacen u autokratskim rezimima....Ali ti imas drugo stanoviste, ti si taj sluga koji voli te rezime i za koga ti rezimi nisu zli i nepravedni vec te oni stite od velikog svetskog zla zvanog Soros :hahaha: .... Gluposti opstenaronde...Svima je ovaj covek krivac,to nema veze sa zivotom...

Koји, онда, аргумент имаш да се осећаш увређеним на то што се твоји и консиљереви русјачки савети и не цене баш нешто?
Put your money where your mouth is ;)
pa ne cene se kod ovih tvojih kolega iz alpe adrije, ali u srbiji se cenimo

nego, jel mogu tebe da zamolim za prevod ako nesto na hrvatskom ne razumem sto forumasi prekodrinci mantraju? posteno bih platio

Poslednja izmena:
Tema je glupava jer nikakvog prijema Srbije u EU i NATO ne bi bilo pa makar sve komuniste drugosrbijance složili u laku pešadijsku brigadu i poslali ih da brane Bahmut od Rusa. Drugo, ako neko misli da će mu prijemom u EU neko pokloniti solidnu platu grdno se zajebao. Ko je bio golja i slepac u Srbiji bez EU biće i u Srbiji u EU. Mnog smešnih samoupravljačkih komentara od onih koji se zaklinju u zapadnu demokratiju i EU.

Običnom Srbinu je najteže da shvati da njegovo mišljenje zapravo nije njegovo već mu je usađeno u glavu. Čuo na Hepiju ili na SrbinInfo i veruje da je to istina.
Kao što ste vi čuli da je 40.000 glasača doveženo iz Republike Srpske sa 2 autobusa, pa
ste izlizali tastature ponavljajući tu glupost?
Alo bre, jedan dan čujete na Nova SS i N1 da Vučić radi za Zapad i to vrtite ovde kao papagaji,
sledeći dan vam Šolak i Đilas usade u glavu da Vučić gura Srbe u frontalni sukob sa Zapadom?

I onda pričate o nekom "mišljenju"?
E, blago vama... :mazi:

Evo kako je Kol pisao Kučanu u decembru 1990, pre nego što je bio poznat stav Francuske o tome šta treba raditi sa Jugoslavijom. Toliko o tome:

“Za nas Nemce je važno da izbegnemo dve opasnosti: da budemo izolovani i da ponovimo konstelaciju iz 1941. godine.

60744366-2C9C-4663-A797-30CFB4353FEA.png

Ma kakvi Nemci ne dovode oni kod nas na vlast😂, vec nasa sluzba....Onda se nasa vlast kako i dolikuje predstavi evropskim zemljama i zatrazi nastavak puta...Te evropske zemlje mu pruze podrsku, javnu i svaku drugu...Pruze podrsku ali misleci da smo mi iskreni...Oni ne maju pojma, niti njihova administracija moze da razume nase prevarante...Kao ni naseg gastrabajtera koji lovi u svedskoj ribu bombama... Oni ne razumeju da smo mi na laznom putu, da mi ne zelimo u evroatlanske integracije i nikada tamo necemo uci...Na putu smo samo iz koristi, pomoci, povoljnim kredita, ulaganjima, na dohvat pristupnim fondovima itd....Mi, nasa sluzba, mediji i vlast i nas nakaradni sistem, najveci smo licemeri i prevaranti koje je evropska politicka scena ikada videla...Mi potpisujemo pristup tamo gde necemo, sa onima koje preziremo i koje ucimo narod da prezire...A sve samo iz koristi nase vlasti i prividne trenutne koristi za drustvo....
Kolovo pisamce Kučanu iz decembra 1990., pre nego što je postalo jasno da Francuska pušta Jugoslaviju niz vodu. Nek ti prevede koleginica @Emilia Marty, ona zna nemački:

B65BC695-2D92-4E2A-8174-B6FD04B7ECBB.png

Sve maske su pale. Nakon što je SNS Srbija propustila istorijsku šansu da se zbog ruske agresije na Ukrajinu po ubrzanom postupku,priključi EU i NATO.. rusko kineski agenti na vlasti svesno ponavljaju scenario iz 1999 zakuvavanjem oko Kosova da bi se kao i onda sukobili sa Zapadom kako bi barem malo olakšali težak položaj ruZije. Cipuljicanin saziva sednicu saveta bezbednosti nakon masakra u Moskvi?! Preti istupanjem iz Saveta Evrope.Zahvaljuje se FSBu za razbijanje demonstracija zimus u Beogradu,preti oružjem,saziva opštenarodne sabore, zakazuje prijateljske utakmice sa Rusijom i Zenitom.Opstenacionalna histerija i sizofrenija iz UDBA kuhinje kao i 90ih.Dakle kada bi trebalo doći do "revanša" Srbije i NATO pakta?
Kakve su ovo nebuloze ostrascenog NATOFILSKOG bota???
Please go back to common sense.
:hahaha:

Он је доследни титоистички ђак који се држи принципа седења на две столице, али време више није исто.

Mnogo njega zabole i za istok i za zapad, njemu je samo da nastavi da vlada i pljacka, sa izmislja debilizme kao Bg/H20, Expo, nacionalne stadione i ostale izvore za legalizaciju pljacke drzave i beskonacno zaduzivanje.

Prvo narod treba da shvati da je vlast u Srbiji cisto kriminalna, bez ikakve ideologije osim da opljacka sto vise, bez ikakve spoljne politike osim one koja im omogucuje da ih spolja ostave na miru da mogu da nastave sa svojom pljackom.

Svako ko veruje u bilo sta drugacije u vezi ove vlasti je pGlu. Izuzetno pGlu!

Prvo narod treba da shvati da je vlast u Srbiji cisto kriminalna, bez ikakve ideologije osim da opljacka sto vise, bez ikakve spoljne politike osim one koja im omogucuje da ih spolja ostave na miru da mogu da nastave sa svojom pljackom.
Fenomenalno si to pogodio, samo si promašio cilj.
Perfektno si opisao Đilasa, njegove pajace u "oporbi" i njegov pokret "Srbija za nasilje".

Svako ko veruje u bilo sta drugacije u vezi ove vlasti je pGlu. Izuzetno pGlu!
Svako ko ponavlja te izlizane mantre "oporbe" je još gluplji... :mazi:

Back