zabranjena pesma zivela srbija

----------
" Злонамерници
сити и манити
све ми забранисте у рођеној кући
ал не може ми нико забранити
да певам и да се смејем умирући
а то се вама више не догађа
ни кад свадбујете
ни кад вам се рађа!

Поштедите ме коца и конопца
и разапните ме на врху планина
ко ваши праоци што су мог Праоца
Исуса Христа Назарећанина.

Ја ћу да гледам
а ви зажмурите
иначе ће вам се очи распрснути
од сјаја мог лица
Само, пожурите
што пре ме разапнете
пре ћу васкрснути!"
 
Eh, nemoj me sad razočarati... Nađi zaebanciju na prošloj strani.
Poslednji put ažurirao/la jomini : danas u 21:28. Razlog: Само да употпунимо списак.

Cccc... kolega, kolega... verujem da je dotična u hitnji zaboravila da upotpuni spisak te da si pomogao kao svaki pravi moderator na aktivnoj dužnosti a ne kao tu neki registrovan beskorisnik... :lol:
 
Ја би `тео нешто да ве питам.
Ето ја у суботи идем на неку свадбу, па ако неко зна, дал` има неки линк или где се може наћи које су песме подобне за певање, а које нису, чисто да полиција не квари весеље!
Конкретно, да ли би ме стрпали у `апс ако би отпевао:
"заложи, зажари, казанџијо стари,
нек пре потече, женим се довече"

Хвала унапред.
 
Ја би `тео нешто да ве питам.
Ето ја у суботи идем на неку свадбу, па ако неко зна, дал` има неки линк или где се може наћи које су песме подобне за певање, а које нису, чисто да полиција не квари весеље!
Конкретно, да ли би ме стрпали у `апс ако би отпевао:
"заложи, зажари, казанџијо стари,
нек пре потече, женим се довече"

Хвала унапред.
disco,rock,....i nema da brineš
 
Ја би `тео нешто да ве питам.
Ето ја у суботи идем на неку свадбу, па ако неко зна, дал` има неки линк или где се може наћи које су песме подобне за певање, а које нису, чисто да полиција не квари весеље!
Конкретно, да ли би ме стрпали у `апс ако би отпевао:
"заложи, зажари, казанџијо стари,
нек пре потече, женим се довече"

Хвала унапред.

Poslednje što sam ja čula je da ne sme "šota".

A za tu rakijsku bi eventualno mlada mogla da te strpa u aps. ;)
 
RADISA JE VALJDA TREBAO DA PEVA NEKU JUGOSLOVENSKU DA UDOVOLJI UREDNICI IZ BOSNE .
DODJE U SRBIJU, DOBIJE POSAO UREDNIKA I ZABRANJUJE PESMU "ZIVELA SRBIJA" .
STRASNO!


Pa znaš ti kol'ko je tak'ih muslimana / muslimanki i onih...'rvata tako k'o prebeglo ovde kod nas...i ne samo da su dobili vodeća radna mesta, što u medijima , što u bolnicama...nedavno sam pisala o dvoje sektaša, hrvata koji pljačkaju babe po Dedinju, drogiraju ih i otimaju im stanove i kuće:confused:...nego...uf, smuči mi se kad samo pomislim na te spodobe:evil:

A zadriglom, pijanom Tijanićiju je samo lova važna i ništa čudno da je na RTS doveo samo ološ i šljam...pogledajte samo filmski program...pa te filmove je i moja baba odgledala u ranoj mladosti po nekoliko puta...:evil:
:mrgreen:
 

Back
Top