"Živela Arapska Republika Meksiko"

Ne radi se o tome vec da je bolestan čovek i da treba da se povuce iz politike
On nije u politici, on je u "svom svetu".
To što ponekad nešto pročita pa napravi lapsus , to je za tebe strašno i budi tvoja najdublja osećanja ljubavi prema bolesnom starom čoveku ... ali srećo, to njega uopšte ne tangira ... on se vrati svojoj (beloj) kući i legne da drema.
Nema potrebe da mi se sikiraš ...
 
On nije u politici, on je u "svom svetu".
To što ponekad nešto pročita pa napravi lapsus , to je za tebe strašno i budi tvoja najdublja osećanja ljubavi prema bolesnom starom čoveku ... ali srećo, to njega uopšte ne tangira ... on se vrati svojoj (beloj) kući i legne da drema.
Nema potrebe da mi se sikiraš ...
mmm brineš se za mene.. :cmok2:
 
Док год је највише што можете да замерите Свемоћном Бритви, Супердеки, то што понекад направи лапсус, док ваш премијер Путтлер стење по Авдиивки, све је добро у Окциденту.
Није то лапсус већ стање менталне неурачунљивости,и амерички суд је то устврдио.
 
kako se stvari razvijaju, biće on ponovo precednik. Amerima je čak i simpatično što je senilni dedica. Garantujem da ti što ga guraju imaju bar još jednog, dvojnika u šteku ako ovaj ne potraje koliko treba.
dok god ceo svet pristaje da ga priznaje, mi cemo da ga recikliramo, reinkarniramo, ma sta god treba - jel ste ga priznali, svete? jeste! molim, lepo

zasto samo putin da ima 10 dvojnika? 'ocemo i mi
 
Pogledajte prilog 1496911

Na nedavnoj konferenciji za novinare, predsednik SAD-a, Džo Bajden izazvao je pažnju i smeh javnosti kada je
nenamerno nazvao egipatskog lidera Abdela Fataha Al-Sisija "predsednikom Meksika".

Bajdenov lapsus je brzo postao viralan, a korisnici društvenih mreža su ga iskoristili za stvaranje mimova.
Meksikanci su delili slike svoje zastave sa egipatskim orlom, dok su Egipćani delili slike meksičkog orla na egipatskoj zastavi, uz šaljive natpise poput "Živela Arapska Republika Meksiko".

Internet korisnici su se zabavljali stvaranjem montaža, poput hramova Maja smeštenih u blizini piramida, ili predsednika Al-Sisija u tradicionalnoj meksičkoj odeći.
Bajdenov lapsus je otišao toliko daleko da su neki izjavili da "obe zemlje imaju piramide", piše Bi-Bi-Si.


link
Izbor između Bidena i Trumpa je kao izbor između vješala i giljotine.
 
Izbor između Bidena i Trumpa je kao izbor između vješala i giljotine.
Poljski predsednik Andrzej Duda misli drugacije:
”Mogu reći da predsjednik Trump drži svoju riječ i ako nešto kaže, shvaća to ozbiljno”, dodao je Duda. “To je onoliko koliko sada mogu reći”.
https://www.logicno.com/politika/trump-ce-odrzati-obecanje-u-vezi-ukrajine.html
Mađarski premijer Viktor Orban, kao i sam Trump, više je puta ustvrdio da do sukoba nikada ne bi došlo da je Trump pobijedio Bidena 2020. ”Danas, osim njega, ne vidim nikoga u Europi ili Americi tko bi bio dovoljno jak vođa za zaustavljanje rata”, rekao je Orban za francuski časopis Le Point ranije ovog mjeseca. ”Mir ima ime: Donald Trump”, dodao je.
 

Back
Top