Zaboravljene serije... :)

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
OTVARAM PONOVO TEMU !!!!!!!
Izvini ILUZIONISTO ,...ali mnogo dobra tema steta da umre:):)
Meni su super serije bile :SAJNFELD (B92),...ALO ALO,...Tropske vrline (to mi je propratilo mladost), Mucke (opet na HRT1),.Beverli Hills,....Moj takozvani zivot....jaoo to je super serija JARED LETO..:):)..pa onda 3 muskarca i beba...ne znam da li se tacno tako zove ali znam da je bio neki sladak crni decko u toj seriji....
I nedostaje mi DISNY CHANEL ne znam da li ste imali taj program i tamo su bile dobre serije.....Teen ANGEL i Smart Guy...Blossom.....
 
Meni najvise nedostaje M A S H,nedavno sam pogledao 1 swzonu na DVD-u,serija je genijalna...
Alan Alda je ziva legenda,a tek Klinger,pa Radar...8-)
M_A_S_H_%20(MASH)%20-%20TV%20Season%20Se301_f_250.jpg
 
Bila je i neka serija na RTS1 (oko 13h, cini mi se) sa nekim vanzemaljcima.....Valjda porodica vanzemaljaca i beba - vanzemaljac sto stalno jede puding.......Ne mogu da se setim naziva.....

Kad sam vec kod tih svemiraca, da pomenem "Rozvel". Gledala sam je u sedmom ili osmom razredu na Kosavi. Bash mi se svidjala.....Klasicna teen serijica.....
 
Jel se seca neko one serije "Plasite li se mraka"? Emitovala se vikendom na BK u 13.05 (hehe, ladno se secam, a gledala je pre skoro deset godina). Kako sam se primala na ta horor s*anja.....

I jos dve serijice koje su mi bile bash simpa:
Flipper
Avanture Sirli Holms (kao fora, pra pra unuka Serloka Holmsa)
:lol: :lol: :lol:
 
Ja bih voleo da zaboravljene serije i ostanu zaboravljene !

Da se malo vise pustaju i nabavljaju NOVE kojih ima mnogo , i boljih !

Ove stare se pustaju zato sto nemaju sta drugo , pa kao da popune program !

( terorisu nas starim serijama , i to redovno )
 
A ovo:

Galaktika, svemirska krstarica
Twilight Zone, legendarna.
Voker teksaški rendžer
Zatim, bio je neki Brisko kauboj. Mešavina vestern i SF.
Pa onaj svemirski policajac Brogan. Ko zna kako se to zvalo.
Pa ona neobična serija, neki SF, teorija zavere, šta već... Sa nekim dugokosim tipom u glavnoj ulozi. Išla je na Pinku. To je bilo negde 96-e možda. Čini mi se da je svakog dana išla druga serija. Hajde neka se neko priseti koje su to serije bile... A i treći kanal je jedno vreme imao sličnu šemu, to je bilo u vreme dok je na 3k išao i Dosije Iks, premijerno.
A kultni Neš Bridžis?
Avanture Sinbada moreplovca, igrana serija. Odlični specijalni efekti.
Bila je i ona,''Njuškala'', sa Đinom Geršon.
Bio je i Kameleon. Nije bio baš nešto, al' ajde.
Pa Džoni Kvest. To jeste crtani, ali svejedno.
 
Niko se ne seca Kalifornijskih snova?Isla na 3K.Ekstra.Slaj mi je bio najomiljeniji lik u svim teen serijicama.Uz Skrica,naravno,iz Zvono kao spas.Ostala mi ona njegova uzrecica:Uuups! ;) Pa Da li se plasite mraka?Sreca da je isla po danu!Mislim, imala sam 10 god.Tropska vrelina-prva serija koju sam gledala.Bliznakinje iz gimnazije. I Prijatelji su otisli u istoriju...A i moj OMILjENI X-files ce uskoro...Smrc :( Jel ima mozda neko ko stavrno voli ovu seriju?Ja sam bre postala fan a da nisam ni primetila :-D Gledam je od '98 kad god se prikazuje a prvo sam je mrzela...
Alo alo?Secate se Ivet?Oooo Reeeneeee...Ili ono:"You stupid women!" :lol:
 
meda_bica:
Niko se ne seca Kalifornijskih snova?Isla na 3K.Ekstra.Slaj mi je bio najomiljeniji lik u svim teen serijicama.Uz Skrica,naravno,iz Zvono kao spas.Ostala mi ona njegova uzrecica:Uuups! ;) Pa Da li se plasite mraka?Sreca da je isla po danu!Mislim, imala sam 10 god.Tropska vrelina-prva serija koju sam gledala.Bliznakinje iz gimnazije. I Prijatelji su otisli u istoriju...A i moj OMILjENI X-files ce uskoro...Smrc :( Jel ima mozda neko ko stavrno voli ovu seriju?Ja sam bre postala fan a da nisam ni primetila :-D Gledam je od '98 kad god se prikazuje a prvo sam je mrzela...
Alo alo?Secate se Ivet?Oooo Reeeneeee...Ili ono:"You stupid women!" :lol:
A "It is I, Leckler." (ili kako se vec pise)??? ;)
 

Back
Top