Zaboravljene serije... :)

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
A što samo "tropske" serije ? :)
Ima sjajnih zaboravljenih serija koje nisu u vezi sa peskom, ali su zaboravljene .... kao npr. neprevazidjena serija, (i po meni najlepša) "SEVER I JUG", "MISTRALOVA KĆI", "ROBINJA ISAURA", "I BOGATI PLAČU", "SIROTA MALA BOGATAŠICA" "ARSEN LUPEN", "ALF" "SLUČAJNI PARTNERI"... A od ovih tropskih...jeste lepa ova sa Nick Solterom, "Tropske Vreline" i ona sa Majkl Daglasom "Majami".
 
alien:
Hm... A legendarna ''La Piovra''? Ko je pratio, svakako zna o čemu se radi.
Fenomenalna serija, zaista. Americki filmovi nikada nece imati toliko pravog mafijaskog "duha"! Cosa nostra i te stvari - a gde nego u bella Italia! :D
Bili su sjajni i Korado Katani (i sve njegove drage), i David Likata, ali Tano Karidi...najjaci lik. Pa jos one epizode iz njegovog detinjstva/mladosti, sa Barbarom Altamurom, wow, koja muzika i koja atmosfera! Dobro, u celoj seriji je bila sjajna muzika, pocev od spice...
Ovakva serija je zasluzila i posebnu temu, ali 'ajde. :)
 
Bee:
alien:
Hm... A legendarna ''La Piovra''? Ko je pratio, svakako zna o čemu se radi.
Fenomenalna serija, zaista. Americki filmovi nikada nece imati toliko pravog mafijaskog "duha"! Cosa nostra i te stvari - a gde nego u bella Italia! :D
Bili su sjajni i Korado Katani (i sve njegove drage), i David Likata, ali Tano Karidi...najjaci lik. Pa jos one epizode iz njegovog detinjstva/mladosti, sa Barbarom Altamurom, wow, koja muzika i koja atmosfera! Dobro, u celoj seriji je bila sjajna muzika, pocev od spice...
Ovakva serija je zasluzila i posebnu temu, ali 'ajde. :)
Da naravno ne provalih odmah da se radi o Hobotnici..
 
intra:
Bee:
alien:
Hm... A legendarna ''La Piovra''? Ko je pratio, svakako zna o čemu se radi.
Fenomenalna serija, zaista. Americki filmovi nikada nece imati toliko pravog mafijaskog "duha"! Cosa nostra i te stvari - a gde nego u bella Italia! :D
Bili su sjajni i Korado Katani (i sve njegove drage), i David Likata, ali Tano Karidi...najjaci lik. Pa jos one epizode iz njegovog detinjstva/mladosti, sa Barbarom Altamurom, wow, koja muzika i koja atmosfera! Dobro, u celoj seriji je bila sjajna muzika, pocev od spice...
Ovakva serija je zasluzila i posebnu temu, ali 'ajde. :)
Da naravno ne provalih odmah da se radi o Hobotnici..
Hobotnica, ma che cosa altra? :D Lupam...:oops:
 
mackica ns:
Moj takozvani život :) Eh, prva godina srednje... Bila sam zaluđena...

Jel' gleda neko ponovo Bolji život :D ; bolja je od svih kasnije napravljenih... Srećni ljudi i sl.

jesi li sigurna da je moj takozvani zivot bio tako davno?meni se cini da je bio neke 1998,1999...divna serija...
bolji zivot je super serija,ali je ne pratim,jer me ne znam zasto deprimira.
 
alf alf alf !! :)

top lista nadrealista...hm

kafic uzdravlje, prve epizode...to manje vishe

LA Law ;)

sluc.parnteri !! DA! brus vilis nikad nije ponovio takvu ulogu!! ? mislim

hmmm...a Dinastija?? ccccc ;) dalas je vec bledja kopija ;)

shtaajosh...sledz hamer, mada to su ponovili..

pa eto tako
 
I ja sam gledala nindza kornjace
tmnt.jpg

a i mocne rendzere
orangeback.gif

PA NIKOM NISTA
 
Jao kako su to bile slatke serijice, kad sam bila klinka najvise sam volela My So Callled Life, Clarissa explains it all, Full House, Beverly Hills, Melrose Place, Models Inc, Tropical Heat, West Waikiki...uvek su bili neki termini odmah posle skole :-D I Heartbreak High sam obozavala - ali kad sam pogledala skoro neku epizodu bilo mi je strasno glupo...i smesno... Prerasle su se takve serije ;-)
Naj naj serija koja se ranije pustala meni je Anne Of Green Gables i nastavak Road to Avonley to bih i sad gledala!
 

Back
Top