Zaboravljene serije... :)

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
Kao klinac sam se strasno lozio na Cat...

alison_armitage_photo_9.jpg
 
Da li neko zna ime serije?
U pitanju je teen humoristicka serija i emitovala se 2000-ih na 3 kanalu.U pitanju je jedna porodica,glavni junak je decak Mich,ima starijeg glupog brata,debelog caleta koji sedi na fotelji(ili nekoj sofi),gleda tv i zeza komsiju,i mamu koja isto nije bas normalna.Radnja se uglavnom odvija u njihovoj kuci i skoli!
 
Da li neko zna ime serije?
U pitanju je teen humoristicka serija i emitovala se 2000-ih na 3 kanalu.U pitanju je jedna porodica,glavni junak je decak Mich,ima starijeg glupog brata,debelog caleta koji sedi na fotelji(ili nekoj sofi),gleda tv i zeza komsiju,i mamu koja isto nije bas normalna.Radnja se uglavnom odvija u njihovoj kuci i skoli!
 
Ijaaaaaaaao, je li jos neko plakao kao kisa kada je Stefani iz Cuvara plaze umrela? :mrgreen:

Negoooooo, 7th heaven je bila izuzetno lepa serija. Nista specijalno, vec onako, slatka i prijatna za pracenje. Naravno, tu je krenula moja opsesija ovim covekom...traje i dan danas, sta cu...znam, glupo je, ali taaaaaaako je woooooooooooow :zaljubljena:

barrywatson2.jpg
 
Nestasne godine i Kompanjerosi...

A ne da deca danas odrastaju na onom djubretu od Rebelde-a...:thumbdown::thumbdown:

Kompanjerosi se uopste ne razlikuju od Rebeldea. Kada se samo setim one Valje i onog Kimija, je l' tako bese? Deca od 15 godina imaju neku ozbiljnu vezu, bla, bla. Pa, ona mala izbeglica iz Doboja, koja ne zna da kaze da se zove Tanja, onda ona Sara sa kifozom, pa ona rugoba Sezar, kog su ne znam kako proglasili zavodnikom. Pogledas jednu spasnku seriju i sve ostale su iste. Filmovi su vec druga stvar.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top