Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

Za devojke...zasto?

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.867
Imam devojku koja je malo cudna, uopste nije zainteresovana za svoj izgled, kupujem je sve i svasta, pocevsi od garderobe do parfema, gotovo da ne postoji dan da joj nesto ne kupim, moram da je molim da je vodim kod frizera ili kozmeticara, naravno o mom trosku.
Ona je extra gradjena i lepa devojka ali neznam zasto je tako nezainteresovana.

Zna li neka dama zasto je to tako?

u prirodi je da zena lepse izgleda bez sminke...a ona to dobro oseca...koji ce joj sminka ako je lepa i extra gradjena..i bolje kupuj nesto potrebnije

trachara

Zainteresovan član
Poruka
128
Imam devojku koja je malo cudna, uopste nije zainteresovana za svoj izgled, kupujem je sve i svasta, pocevsi od garderobe do parfema, gotovo da ne postoji dan da joj nesto ne kupim, moram da je molim da je vodim kod frizera ili kozmeticara, naravno o mom trosku.

e pa ovo ti je bas lako pitanje
posto je vec dovoljno lepa, nece da se dodatno doteruje, jer ce je onda svi pitati sta trazi sa onim krsem, misleci na tebe
i onda ona nece tebe da dovodi u neprijatnu situaciju

trachara

Zainteresovan član
Poruka
128
ne mislim ja da si ti krs!
taman posla!
zasto ti mislis da ja mislim da si ti krs?
nego ti kazes da je lepa, a zamisli tek koliko ce da bude lepa ako poseti sve to gde bi ti da je vodis
ne preostaje ti nista drugo nego da u odnosu na nju budes krs
eto

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.102

svasta sam tu procitala, mnogo dobrog :mrgreen:....glupost je sto mislis da mozes da joj komandujes oko izgleda i sto joj stalno kupujes a i ona je glupa sto to sve prima od tebe...nikad sebi nebih dozvolila da me tip krpicama i glupstima pokusava oblikovati prema sebi....mada priznajem da mi cudno da se zena ne voli doterivati...to bi trebalo da nam je u genima :lol:....

pulp

Zainteresovan član
Poruka
148
ne mislim ja da si ti krs!
taman posla!
zasto ti mislis da ja mislim da si ti krs?
nego ti kazes da je lepa, a zamisli tek koliko ce da bude lepa ako poseti sve to gde bi ti da je vodis
ne preostaje ti nista drugo nego da u odnosu na nju budes krs
eto

Pa tako si mi napisala, tako sam razumeo.Mozda ja hocu da se ona SKROZ sredi da bude ravna meni...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.