Za devojke...zasto?

Imam devojku koja je malo cudna, uopste nije zainteresovana za svoj izgled, kupujem je sve i svasta, pocevsi od garderobe do parfema, gotovo da ne postoji dan da joj nesto ne kupim, moram da je molim da je vodim kod frizera ili kozmeticara, naravno o mom trosku.
Ona je extra gradjena i lepa devojka ali neznam zasto je tako nezainteresovana.

Zna li neka dama zasto je to tako?

u prirodi je da zena lepse izgleda bez sminke...a ona to dobro oseca...koji ce joj sminka ako je lepa i extra gradjena..i bolje kupuj nesto potrebnije
 
Imam devojku koja je malo cudna, uopste nije zainteresovana za svoj izgled, kupujem je sve i svasta, pocevsi od garderobe do parfema, gotovo da ne postoji dan da joj nesto ne kupim, moram da je molim da je vodim kod frizera ili kozmeticara, naravno o mom trosku.
Ona je extra gradjena i lepa devojka ali neznam zasto je tako nezainteresovana.

Zna li neka dama zasto je to tako?

e pa ovo ti je bas lako pitanje
posto je vec dovoljno lepa, nece da se dodatno doteruje, jer ce je onda svi pitati sta trazi sa onim krsem, misleci na tebe
i onda ona nece tebe da dovodi u neprijatnu situaciju
 
ne mislim ja da si ti krs!
taman posla!
zasto ti mislis da ja mislim da si ti krs?
nego ti kazes da je lepa, a zamisli tek koliko ce da bude lepa ako poseti sve to gde bi ti da je vodis
ne preostaje ti nista drugo nego da u odnosu na nju budes krs
eto
 
Imam devojku koja je malo cudna, uopste nije zainteresovana za svoj izgled, kupujem je sve i svasta, pocevsi od garderobe do parfema, gotovo da ne postoji dan da joj nesto ne kupim, moram da je molim da je vodim kod frizera ili kozmeticara, naravno o mom trosku.
Ona je extra gradjena i lepa devojka ali neznam zasto je tako nezainteresovana.

Zna li neka dama zasto je to tako?

svasta sam tu procitala, mnogo dobrog :mrgreen:....glupost je sto mislis da mozes da joj komandujes oko izgleda i sto joj stalno kupujes a i ona je glupa sto to sve prima od tebe...nikad sebi nebih dozvolila da me tip krpicama i glupstima pokusava oblikovati prema sebi....mada priznajem da mi cudno da se zena ne voli doterivati...to bi trebalo da nam je u genima :lol:....
 
ne mislim ja da si ti krs!
taman posla!
zasto ti mislis da ja mislim da si ti krs?
nego ti kazes da je lepa, a zamisli tek koliko ce da bude lepa ako poseti sve to gde bi ti da je vodis
ne preostaje ti nista drugo nego da u odnosu na nju budes krs
eto

Pa tako si mi napisala, tako sam razumeo.Mozda ja hocu da se ona SKROZ sredi da bude ravna meni...
 

Back
Top