Za devojke...zasto?

Je l' to savet da treba da nadjem drugu?

Јесте. Ево нађи мене. Ја се уопште нећу бунити ако ме будеш водио код маникира, фризера, козметичара, на масаже и у соларијум... А нешто баш размишљам и о надоградњи косе....:roll:
 
Mozda je devojka prirodno lepa i jednostavna i smatra da joj je osnovna higijena dovoljna..i da ce sve sto poradi na sebi uraditi sama onako kako ona zeli i misli da treba.u svom stilu a ne onako kako ti hoces..da bude namontirana 24 h ..
 
Imam devojku koja je malo cudna, uopste nije zainteresovana za svoj izgled, kupujem je sve i svasta, pocevsi od garderobe do parfema, gotovo da ne postoji dan da joj nesto ne kupim, moram da je molim da je vodim kod frizera ili kozmeticara, naravno o mom trosku.
Ona je extra gradjena i lepa devojka ali neznam zasto je tako nezainteresovana.

Zna li neka dama zasto je to tako?

To je baš dobro, za poželeti. Znači da nije okrenuta sebi, da ima mesta i za tebe.
Ona koja se mnogo doteruje je opterećena svojim izgledom i prosto nema u njenim mislima mesta ni za šta drugo. Obično je ženski svet manje ili više takav, a naći takvo blago koje si ti našao je retkost.

Koliko sam pratila temu, nisi rekao da je nešto prljava ili slično, tako da nemaš potrebe da je šminkaš, jedino ako želiš da je maskiraš.:D
 
Pa po meni nije bas lepo kad se zena zapusti,tj kad ne vodi rachuna o sebi...Zasto bi najosnovnija higijena bila sasvim dovoljna,svaka zena izgleda lepo sa diskretnom sminkom,nijedna ne izgleda lepo sa sminkom preko mere,ali ne volim one koje smatraju da su toliko lepe da im nijedna sminka nije potrebna:roll:

Odlazak kod kozmeticara,frizera su danas osnovne stvari ako zelis da zaista vodis racuna o svojoj kozi,kosi...ok lepa si,ali ostani lepa sto duze,mislim sto da ne?Ima lepu kosu,ali treba je odrzavati i negovati a ne samo pustiti je i kao cool sam,prirodna sam...

Opet,odlazak u drugu krajnost da si opterecen izgledom mi je jos gore,a takvih je danas zaista mnogo...ali nisam o tome pricala.

Trece,ne znam sta tebi konkretno smeta ako je ona toliko lepa i zgodna,to zbog SEBE zelis da je ulepsavas i to il mislis da ce njoj dobro doci?Mislim,ne kontam to najbolje...
 
Imam devojku koja je malo cudna, uopste nije zainteresovana za svoj izgled, kupujem je sve i svasta, pocevsi od garderobe do parfema, gotovo da ne postoji dan da joj nesto ne kupim, moram da je molim da je vodim kod frizera ili kozmeticara, naravno o mom trosku.
Ona je extra gradjena i lepa devojka ali neznam zasto je tako nezainteresovana.

Zna li neka dama zasto je to tako?
jel ona prljava,zapustena,smrdljiva itd?
ili jednostavno zelis od nje,poverovacu ti,tako lepe i zbogdne devojke napravis plastikanera,jos jednu u redu ili sta?i sta to znaci da nije zainteresovana za svoj izgled?
moram da priznam da mi nije jasno u cemu je tacno problem...:neutral:

ako je ona cista i mirisna,mislim da treba da se smatras srecnim sto si nasao curu kojoj nisu sminka i odeca na prvom mestu u zivotu...:neutral:
 
Imam devojku koja je malo cudna, uopste nije zainteresovana za svoj izgled, kupujem je sve i svasta, pocevsi od garderobe do parfema, gotovo da ne postoji dan da joj nesto ne kupim, moram da je molim da je vodim kod frizera ili kozmeticara, naravno o mom trosku.
Ona je extra gradjena i lepa devojka ali neznam zasto je tako nezainteresovana.

Zna li neka dama zasto je to tako?

Glupaca! :roll:
 
Јесте. Ево нађи мене. Ја се уопште нећу бунити ако ме будеш водио код маникира, фризера, козметичара, на масаже и у соларијум... А нешто баш размишљам и о надоградњи косе....:roll:

Nisi jos nabrojala za pedikira a mogli bi i do nekog butika da navratimo a dok ti budes birala sta da ti kupim ja idem da ti uplatim dopunu za tefon :)
 
jel ona prljava,zapustena,smrdljiva itd?
ili jednostavno zelis od nje,poverovacu ti,tako lepe i zbogdne devojke napravis plastikanera,jos jednu u redu ili sta?i sta to znaci da nije zainteresovana za svoj izgled?
moram da priznam da mi nije jasno u cemu je tacno problem...:neutral:

ako je ona cista i mirisna,mislim da treba da se smatras srecnim sto si nasao curu kojoj nisu sminka i odeca na prvom mestu u zivotu...:neutral:

Naravno da nije.Samo nije kao neke druge devojke, mislim daje se maksimalno a skoro da nece da primi neki poklon od mene...
 

Back
Top