Windows 10 kod greske 0x80080005

OK

U start search kucaj CMD , desni klik na command prompt - run as administrator

Upisi u konzoli:

DISM.exe /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth /Source:C:\RepairSource\Windows /LimitAccess

zatim pritisni ENTER

Kada zavrsi a potrajace

Kucaj opet u istoj cmd konzoli

sfc /scannow

zatim pritisni enter
windows ce ovom komandom pokusati da proveri i popravi sve sistemske fajlove

Definitivno ti nedostaje ili je neaktina neka sistemska komponenta.


sfc/scannow skeniranje si mozda trebao da uradis jos na pocetku no nisam mislio da je ovoliko ozbiljno.
 
Poslednja izmena:
uradio sam , opet nece, Znaci reinstalacija Windowsa ne gine. kako da budem siguran da nece opet da me zeza. Dali da instaliram isti Win ili neki drugi?
Pa ako mozes promeni neki drugi. Ili mozda pre toga da probas system restore? Vrati ga u neko ranije vreme, u svakom slucaju mozes da ga ponistis i vratis se nazad tzv. (Undo system restore)

Control Panel - (U gornjem desnom uglu View by: Large icons) - - Recovery - Open system restore - Choose a different restore point - next - izaberi neki raniji datum kada mislis da je sve bilo u redu.

Pa jedino da pratis sta se dogadja kada instaliras neki novi program koji si imao do sada.
 
Poslednja izmena:
Reci da se ZEZAŠ, da ne budem prostiji! :zcepanje:Windblows AV BLOKIRA apdejte!? Istina da imam očajno mišljenje o Majkrosoftu, ali ovako nešto bi bilo vrhunac (ne)sposobnosti i DEBILNOSTI! :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
Pa ne bi trebalo ali za svaki slucaj ne bi bilo lose da iskljuci, hoce da pravi konflikt, pogotovo kada se ne zna sta je problem :lol:

Ma idi LINUX je savrsenstvo sa njim ne mogu ni na internet z:p

Jedan od "svetlih" primera "prakticnosti":
https://forum.krstarica.com/threads/linux-wvdial-problem-prilikom-konekcije.300597/
 
Poslednja izmena:
Pa ne bi trebalo ali za svaki slucaj ne bi bilo lose da iskljuci, hoce da pravi konflikt, pogotovo kada se ne zna sta je problem :lol:

Ma idi LINUX je savrsenstvo sa njim ne mogu ni na internet z:p

Jedan od "svetlih" primera "prakticnosti":
https://forum.krstarica.com/threads/linux-wvdial-problem-prilikom-konekcije.300597/
Uhhh... čim sam otvorio link, osetio sam miris naftalina! :super: Od tada si verovatno čuo za probleme sa tzv. WinModemima na Linuxu!? Stotine proizvođača su radili ta jeftilen govanca od modema koji su trebali svoje drivere za Windblowse! A ono modem, Spejs Šatl tehnologija? Pa bilo je toga i za C-64, ZX-81 i Galaksiju! :zcepanje: A među linuksovcima koji su pisali drajvere nije bilo toliko 'budala' koji bi piskarali posebne drajvere za svako to govance!

PS: A to se kasnije ponovilo na Windblowsima: Da bi skinuo drajver za MREŽNU karticu, trebao si ići na internet! HALT, CONFLICT, SYSTEM ERROR! :zcepanje:
 

Back
Top