Vučićeva obaveštajna je tačno znala da će klinci da im prave probleme pa su hteli sa 10.000 din, da ih podmite

nesko101

Elita
Poruka
19.108
AUTORSKA
E moji Srbi mislite samo Srpska obeveštajna služba radi za Vučića?
E pa zeznuli ste se jer po ovome se vidi da su sve znali ko može da im pravi probleme pa su navodno pokušali kao kod staronja i penzosa gde su navodno uspeli da ih pridobiju novcem.
Ovo govori da DB nije sama u ovoj priči i da se koristi čak i veštačka inteligencija u ovoj priči koja je pratila društvene mreže i forume i tačno iznalizirala.
 
Poslednja izmena od moderatora:
AUTORSKA
E moji Srbi mislite samo Srpska obeveštajna služba radi za Vučića?
E pa zeznuli ste se jer po ovome se vidi da su sve znali ko može da im pravi probleme pa navodno pokušali kao kod staronja i penzosa gde su navodno uspeli da ih pridobiju novcem.
Ovo govori da DB nije sama u ovoj priči i da se koristi čak i veštačka inteligencija u ovoj priči koja je pratila društvene mreže i forume i tačno iznalizirala.
Клинци и нису могли да гласају.
Новац је уствари био намењен њиховим Родитељима,да их обрлате.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Svim srednjoškolcima 10.000, studentima po 1.000 dinara ...


Nov 26, 2023

treba u zakon da udje da je zabranjeno 2 nedelje pred izbore da se kupuju ljudi, ovo je korumpiranje mladezi da glasaju za diktatora, sigurni staracki i kapilarni glasovi vec obezbedjeni.
MI kada dodjemo na vlas, casticemo vas 2 nedelje posle tog datuma
 
Клинци и нису могли да гласају.
Новац је уствари био намењен њиховим Родитељима,да их обрлате.
Znali su da će da im prave probleme ispred RIK-a.
Ah, da napomenem da su za mene u ovoj priči i studenti klinci.
 
Poslednja izmena:
AUTORSKA
E moji Srbi mislite samo Srpska obeveštajna služba radi za Vučića?
E pa zeznuli ste se jer po ovome se vidi da su sve znali ko može da im pravi probleme pa su navodno pokušali kao kod staronja i penzosa gde su navodno uspeli da ih pridobiju novcem.
Ovo govori da DB nije sama u ovoj priči i da se koristi čak i veštačka inteligencija u ovoj priči koja je pratila društvene mreže i forume i tačno iznalizirala.

Зато и ценимо ову власт
јер "чита" овај народ и његове потребе.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ovaj "narod" je za posmatranje!

Понекад је необавештен, али све ређе.

Србин се све боље сналази у демократији,
и зна шта су параметри по којима процењује власт.

1. Да ли је рат или мир
2. Да ли има посла
3. Да ли су плате редовне и у вредној валути.

Има још необавештених
па би кренули за Лазовићем или Румунском циганком (извините Роми, не односи се на вас)
који обећавају хапшења, стопирање инвестиција и сл.
и не размишљају о свом интересу,
већ мисле да је још увек титоизам и колективни интерес.

Али, све је мање тих необавештених,
буде се из бајке социјализма.

Хоће народ слободу и лични бољитак.
Боли га курат за хапшење Кулувије, и сличне акције - јер чему то,
да би ослободили простор да ЦИА растура дрогу по Србији ?!
 
AUTORSKA
E moji Srbi mislite samo Srpska obeveštajna služba radi za Vučića?
E pa zeznuli ste se jer po ovome se vidi da su sve znali ko može da im pravi probleme pa su navodno pokušali kao kod staronja i penzosa gde su navodno uspeli da ih pridobiju novcem.
Ovo govori da DB nije sama u ovoj priči i da se koristi čak i veštačka inteligencija u ovoj priči koja je pratila društvene mreže i forume i tačno iznalizirala.
Vucic nije imao nikake potrebe da potkupljuje narod. Narod ce jos i pare da mu da samo da glasa za njega.
Salu na stranu, mozda je manipulisao manje vise al Srbija nema drugu opciju.
 
Poslednja izmena od moderatora:
AUTORSKA
E moji Srbi mislite samo Srpska obeveštajna služba radi za Vučića?
E pa zeznuli ste se jer po ovome se vidi da su sve znali ko može da im pravi probleme pa su navodno pokušali kao kod staronja i penzosa gde su navodno uspeli da ih pridobiju novcem.
Ovo govori da DB nije sama u ovoj priči i da se koristi čak i veštačka inteligencija u ovoj priči koja je pratila društvene mreže i forume i tačno iznalizirala.
5748388.jpg

Poprečiš dva auta i sa 30-tak po 200 evrića plaćenih sendvičara BLOKIRAŠ SAOBRAĆAJNICU ?

Napraviš kilometarsku kolonu i OČEKUJEŠ DA TE LJUDI GLASAJU NA IZBORIMA ?


Da te glasaju kao "BORCA PROTIV NASILJA"

Ko je scenarista ove predizborne kampanje , živo me zanima ? :kafa:
 
Pogledajte prilog 1467313
Poprečiš dva auta i sa 30-tak po 200 evrića plaćenih sendvičara BLOKIRAŠ SAOBRAĆAJNICU ?

Napraviš kilometarsku kolonu i OČEKUJEŠ DA TE LJUDI GLASAJU NA IZBORIMA ?


Da te glasaju kao "BORCA PROTIV NASILJA"

Ko je scenarista ove predizborne kampanje , živo me zanima ? :kafa:
ALEKSANDAR VUČIĆ i njegova veštačka inteligencija iznajmljena na Zapadu.
 
AUTORSKA
E moji Srbi mislite samo Srpska obeveštajna služba radi za Vučića?
E pa zeznuli ste se jer po ovome se vidi da su sve znali ko može da im pravi probleme pa su navodno pokušali kao kod staronja i penzosa gde su navodno uspeli da ih pridobiju novcem.
Ovo govori da DB nije sama u ovoj priči i da se koristi čak i veštačka inteligencija u ovoj priči koja je pratila društvene mreže i forume i tačno iznalizirala.
Glup čovek može da donosi samo glupe zaključke. Nema tih fakulteta, nauka, vežbi koje mogu da izleće glupost.
 
I šta si ovim rekao kao protivrečenje i sam pojma nemaš,
teo sam reci da je sve u najboljem redu. Malo manipulacije, malo krezubih, malo Vucicevih uspeha u prethodnom mandatu, malo svadje u opoziciji....................i Srbija dobija upravo ono sto joj odgovara.
Tih par stotina placenika sto danas dizu galamu u BGD svakako ne mogu oboriti rezim potvrdjen od naroda na svaki nacin.
Srbija nije Ukrajina.
 
Nesko101 tvoji zaključci su tipa

Kinder jaje je krivo
Deca vole kinder jaja i da im Vučić nije dao 10 000 onda deca ne bi imala da kupe Kinder jaje. Onda bi bila besna. Onda im je AV dao 10 000 i sada su mirna. Dakle kinder jaje je krivo. A vlasnik Kinder jaja ko je? E taj kontroliše Srbiju.

Mnogo si umislio da si detektiv i da imaš visoku inteligenciju pa ti je politička logika jasna kao dan... a čudiš se kako drugi ljudi to ne vide. Mora da su drugi glupi. :lol:
 
Nesko101 tvoji zaključci su tipa

Kinder jaje je krivo
Deca vole kinder jaja i da im Vučić nije dao 10 000 onda deca ne bi imala da kupe Kinder jaje. Onda bi bila besna. Onda im je AV dao 10 000 i sada su mirna. Dakle kinder jaje je krivo. A vlasnik Kinder jaja ko je? E taj kontroliše Srbiju.

Mnogo si umislio da si detektiv i da imaš visoku inteligenciju pa ti je politička logika jasna kao dan... a čudiš se kako drugi ljudi to ne vide. Mora da su drugi glupi. :lol:
E ajde priznaj da si ovo napisao da bi ispao pametniji?
 
Nije nego za totalno postradanje.
Тражите "нормалан живот без насиља".

А блокирање саобраћајница у Београду и све те километарске колоне аутомобила, и људи који морају да чекају да се смилујете и дозволите им слободу кретања, НИЈЕ НАСИЉЕ ?

И очекујете да гласам за вас ?

Лудило брате !

Није вама циљ да освојите власт, већ да ДЕСТАБИЛИЗУЈЕТЕ СРБИЈУ ?

Да је обезглавите, баците на колена и ПОСЛУЖИТЕ НА ТАЦНИ моћницима са запада.

Мало морген, којекуде ! :kafa:
 
AUTORSKA
E moji Srbi mislite samo Srpska obeveštajna služba radi za Vučića?
E pa zeznuli ste se jer po ovome se vidi da su sve znali ko može da im pravi probleme pa su navodno pokušali kao kod staronja i penzosa gde su navodno uspeli da ih pridobiju novcem.
Ovo govori da DB nije sama u ovoj priči i da se koristi čak i veštačka inteligencija u ovoj priči koja je pratila društvene mreže i forume i tačno iznalizirala.

Pa, možda su se baš dobro naigrali sa veštačkom inteligencijom. Ko bi rekao da će biti toliko pametna da prati forume i društvene mreže kao pravi špijun. Možda će uskoro i ona tražiti honorar za svoje usluge. "Hej, Vučiću, gde mi je plata za sve te informacije koje sam našla online?" A onda, ko zna, možda će i veštačka inteligencija praviti svoje političke spinove. Budućnost je čudo, a veštačka inteligencija je tu da nas sve iznenadi.
 
Pa, možda su se baš dobro naigrali sa veštačkom inteligencijom. Ko bi rekao da će biti toliko pametna da prati forume i društvene mreže kao pravi špijun. Možda će uskoro i ona tražiti honorar za svoje usluge. "Hej, Vučiću, gde mi je plata za sve te informacije koje sam našla online?" A onda, ko zna, možda će i veštačka inteligencija praviti svoje političke spinove. Budućnost je čudo, a veštačka inteligencija je tu da nas sve iznenadi.
Problem je što to nije prava veštačka inteligencija već čisto programiranje i namenjeno je za kontrolu čovečanstva u svakom smislu.
 

Back
Top