Vučićeva obaveštajna je tačno znala da će klinci da im prave probleme pa su hteli sa 10.000 din, da ih podmite

Problem je što to nije prava veštačka inteligencija već čisto programiranje i namenjeno je za kontrolu čovečanstva u svakom smislu.

E, brate, ovo nije neki pravi AI, ovo je obično programčić koje su smislili da nas drže na uzdi. To nije neki pametni kompjuter, nego nešto što se pravi pametno. Kao kad ti kažu da je hamburger organski, a znaš da je sve samo marketinški trik. Tako i ovo, prave se pametni, a mi i dalje igramo njihovu igru. Gledaj ih, misle da nas drže na lancu, a mi smo već odavno pobegli iz tora! 😎✌️

AUTORSKA
E moji Srbi mislite samo Srpska obeveštajna služba radi za Vučića?
E pa zeznuli ste se jer po ovome se vidi da su sve znali ko može da im pravi probleme pa su navodno pokušali kao kod staronja i penzosa gde su navodno uspeli da ih pridobiju novcem.
Ovo govori da DB nije sama u ovoj priči i da se koristi čak i veštačka inteligencija u ovoj priči koja je pratila društvene mreže i forume i tačno iznalizirala.
Moguce ,mladi ih ne vole. Glasaci su im ogromnom vecinom penzioneri,video u nedelju i Bosanci i Krajisnici.

AUTORSKA
E moji Srbi mislite samo Srpska obeveštajna služba radi za Vučića?
E pa zeznuli ste se jer po ovome se vidi da su sve znali ko može da im pravi probleme pa su navodno pokušali kao kod staronja i penzosa gde su navodno uspeli da ih pridobiju novcem.
Ovo govori da DB nije sama u ovoj priči i da se koristi čak i veštačka inteligencija u ovoj priči koja je pratila društvene mreže i forume i tačno iznalizirala.

Срећом па не живимо у Тунгузији. Пелене ће му доћи главе!

Back