Quantcast

vole li zene analni sex?

• Začetnik teme maxbax
  • Datum pokretanja
D

DaciKec

Gost
Ja jos uvek isam probala "analno"...
Doduse, ni nemam neku zelju... Skroz sam zadovoljna kada prstic "tamo" zaluta... vise mi ni ne treba.
No... otom-potom...

Nego... htela sam nesto drugo reci.
Jedna moja prijateljica oboozavaaa anal.
Kaze da je orgazam mnogo intenzivniji i lepsi nego sto je to slucaj sa vaginalnim.
U pocetku je, kaze, mnogo bolelo... ali sada, kad se navikla, ne moze da promakne nijedan seks bez anala...

Eto...

LepaLuki

Obećava
Poruka
66
Ma najbitnije je da partner zna da vas opusti i "pripremi" teren. Devojke koje su probale a bolelo ih je su sigurno imale posla sa muskarcem kome je jedino bilo bitno samo da ga ugura! To se ne radi tako! Savet za devojke koje to privlaci a boli ih: budite vi odozgo, imajte kontrolu i samo polako!!!

Princeza

Aktivan član
Poruka
1.174
I ja sam se neckala... Ali u stvari nisam imala zelju da to radim sa tim deckom, jer cim mi je sledeci predlozio ja sam prisatala. Prvo je bolelo, ali onda smo nasli odgovarajucu pozu i sve je islo kao podmazano :wink:
Nisam mogla da verujem da to moze da bude tako dobro. Jos u nekim kombinacijama sa prsticem u maci... Fantasticno. Siguran orgazam.

L

leptirica

Gost
i meni je to u početku bilo odbojno,pogotovo jer sam bila djevica i to mi je bilo prvo iskustvo vezano za sex.bolilo je prvi put ali drugi i treći je bilo ok.
a ta poza me je nekako uvijek privlačila,ne znam zašto.

M

maja13

Gost
Boli,ali samo prvi put,kao kada gubis nevinost,da mi se nesvidja ne bih to ni radila,frka je samo prvi put,kao i za vecinu stvari koje radimo prvi put.Jos lepsa stvar je to sto je i orgazam lepsi i duzi !! Slobodno probajte!