Više hot

ja ne.
razumem šta pišeš. inače ne volim bilo koju vrstu uslovljavanja. recimo ako neko čak i pita zašto nisi, mene to užasava. zašto pa otkud znam? ne volim da se analiziramo, to bi bio smor od sexa. svako radi što voili. palimo se samo, a ne analiziramo.
Mozda zato sto je seks stvar obostranog uzivanja. Ne mozes tek tako da kazes: ja se zadovoljih, a drugu stranu ko hebe, nek se snadje. To sam Ja patentirao i tuzicu te zavodu.
 
Mozda zato sto je seks stvar obostranog uzivanja. Ne mozes tek tako da kazes: ja se zadovoljih, a drugu stranu ko hebe, nek se snadje. To sam Ja patentirao i tuzicu te zavodu.
Pa kako si to uspeo da izvedeš iz mog pisanija?
naravno da je obostrano uživanje i ko se nekome predaje u sexu oseća sve
ali sam pisala da na duže staze ne ide da se radi nešto što jednom prija a drugom ne
 
Pa kako si to uspeo da izvedeš iz mog pisanija?
naravno da je obostrano uživanje i ko se nekome predaje u sexu oseća sve
ali sam pisala da na duže staze ne ide da se radi nešto što jednom prija a drugom ne
Zapetljala si ga sad Paula. Rekla si u vezi pruzanja orala partneru, ne? A onda nadovezujes kako je to Njoj zadovoljstvo i kako joj nije bitno da li je on tu svrsio, kako je svrsio i td..
Votafak?
 
Zapetljala si ga sad Paula. Rekla si u vezi pruzanja orala partneru, ne? A onda nadovezujes kako je to Njoj zadovoljstvo i kako joj nije bitno da li je on tu svrsio, kako je svrsio i td..
Votafak?
Votafak.
Znači, ako osetim da muškarac nešto radi zbog mene a on je neutralan ja bih to odmah prekinula. Ne treba mi milost ! Želim samo obostrano zadovoljstvo. Želim da vidim da u tome što radi uživa! Ako ne uživa ta aktivnost je višak... pre ću zameniti muškarca nego što ću tražiti od njega to i to. Jbg. Ne ide u sexu tako ja ću sad da ti učinim. Ne, nemoj mi činiti ništa.
 
I obrnuto, dešavalo mi se da neko tokom sexa zatraži od mene nešto što ne volim. Odmah kažem to ne volim. Nema tu čekanja, nema tu prilagođavanja. Kad tad će ti se osoba smučiti ako stvari guraš pod tepih.
 
I obrnuto, dešavalo mi se da neko tokom sexa zatraži od mene nešto što ne volim. Odmah kažem to ne volim. Nema tu čekanja, nema tu prilagođavanja. Kad tad će ti se osoba smučiti ako stvari guraš pod tepih.
Da pojednostavimo.
Kada prizas oral partneru, da li ti je bitno njegovo zadovoljstvo? Dakle da si ga odradila tako da je uzivao, odlepio, sa sve ka bum svrsio itd ili je to stvar samo tvog zadovoljstva?
 
Kad je neko toliko vest i odradi to, poput madjionicarskog trika, poput konobara kad otvori vesto champanj i sipa. Kad udje u materiju. Sve je to "odradio/odradila" . I rutinski ali opet vesto. Tu su suptilnosti koje grade slojevitost ka daljnjem zadovoljstvu.
Te hi fi "strastvene" zenske, to je sve glavenjalo koje ne zna sta radi. Misli da zna, misli da su njene usne vrelo pohota i zadovoljstva, da je dovoljno da ga stavi u tople usne vrele visnje ko neka azrina pesma, vrv jer su joj momci pre toga davali nezalusuzene komplimente kako super pusi samo jer su znali da ako bi je kritikovali ona bi prekinula, povukla se i nista od sledeceg puta, pa je ovaj u fazonu: uhhh nikad se ovako nisam dobro osecao. Ma sreco, najbolja si, bas si vesta jbte. Nachural. Organik. Voulim te.
A u stvari, osecaj ko da ti je u ustima skeletora sa unutrasnjom klimom. Kla kla klo klo hlo hlo cmoook.
 
I obrnuto, dešavalo mi se da neko tokom sexa zatraži od mene nešto što ne volim. Odmah kažem to ne volim. Nema tu čekanja, nema tu prilagođavanja. Kad tad će ti se osoba smučiti ako stvari guraš pod tepih.
Шта су то тражили а ти рекла да не волиш живо ме занима? 🙂
 
Votafak.
Znači, ako osetim da muškarac nešto radi zbog mene a on je neutralan ja bih to odmah prekinula. Ne treba mi milost ! Želim samo obostrano zadovoljstvo. Želim da vidim da u tome što radi uživa! Ako ne uživa ta aktivnost je višak... pre ću zameniti muškarca nego što ću tražiti od njega to i to. Jbg. Ne ide u sexu tako ja ću sad da ti učinim. Ne, nemoj mi činiti ništa.
te se zovu domine ako nisam nešto pobrkao, redovito su obučene u kožnjak i imaju bičeve. i sad ako muško skrene sa njezine zamišljene putanje dobije bičem. sad ću naći nekakav link ali milim da je to - to.

edit: da, još je muško u lisicama na rukama i ima povodac kao džukela https://di-ph.rdtcdn.com/videos/202305/08/431161391/original/(m=eaSaaTbWx)(mh=EBpBVUw6-cKlaojn)3.jpg
 

Back
Top