Više hot

Naravno da mi je bitno da on uziva
Duzne, evo ti bambi jedan. Ti si prava zenska taman za pozeleti. Veceras se bucnuh u vodi s pivcetom lepo, a ono smiraj dana. Nebo kao sok od naradze i nara i nektarine i manga i papaje... A banjas se u vodi a ono toplou toplo toplo, vetric taman pirka, a ona milina u grudima. Samo da delis. Ajte ljudi veselo hoho ljubav ljubav seks prc aha.

Duzne, evo ti bambi jedan. Ti si prava zenska taman za pozeleti. Veceras se bucnuh u vodi s pivcetom lepo, a ono smiraj dana. Nebo kao sok od naradze i nara i nektarine i manga i papaje... A banjas se u vodi a ono toplou toplo toplo, vetric taman pirka, a ona milina u grudima. Samo da delis. Ajte ljudi veselo hoho ljubav ljubav seks prc aha.
:rotf:

Ne znam da li ste imali temu, ali me zanima da čujem da li više volite da vas liže (za muškarce ližete) ili da mu pružate oral (za muškarce dobijate)? :)

Šta je više zapaljivo?

I da li možete da uživate u 69, ono obostrani oral ili vas on dekoncentriše?
Kako godine prolaze sve mi više prija da se češće spušta među butine, nekako mi prija.
A pružanje mi je baš uživanje i za njega i za mene. Što kažu bas ga meračim.
69 mi je onako kao igra. I ona me baš "dekoncentriše"

Ne znam da li ste imali temu, ali me zanima da čujem da li više volite da vas liže (za muškarce ližete) ili da mu pružate oral (za muškarce dobijate)? :)

Šta je više zapaljivo?

I da li možete da uživate u 69, ono obostrani oral ili vas on dekoncentriše?

Мене једино што омета у усресређивању је то кад кева уђе у собу и нешто пита а ја гледам Штутгарт.

Back